Τι θα έκανες αν....

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αμα ειναι γουρι θα πηγαινα στη Πατρα στη πλατεια ολγας και θα καθομουν απο κατω να με κουτσουλισουν οσο γινεται περισσοτερα..:look:


Αν φορουσες για πρωτη φορα κατι πανεμορφα ασπρα αθλητικα παπουτσια, εβγαινες για απογευματινο καφε με τους φιλους σου και ξαφνικα παταγες επανω σε σκατα;:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:eek: αυτο πονεσε ακομα και σαν σκεψη! :/:


...αν ειχες τα γενεθλια σου και οι φιλοι σου σε ειχαν γραμμενο-η?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θα πήγαινα να τα πιω μόνος μου...

Τί θα έκανες αν είχες κανονίσει ταξίδι μετά την εξεταστική και την τελευταία στιγμή μαθαίνεις ότι ένα μάθημα άλλαξε μέρα εξέτασης και ή θα δώσεις το μάθημα ή θα πας το ταξίδι;

(Εμένα μου έχει τύχει πάντως. Και διάλεξα να παώ ταξίδι :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ αν είχα διαβάσει και ήμουν προετοιμασμένη σωστά, θα πήγαινα να δώσω το μάθημα...
Τι θα έκανες αν είχες κανονίσει να πας για μπάνιο, αλλά ήσουν σε περίεργη φάση και δεν ήθελες να κουνηθείς ούτε από τον καναπέ για να πας στην κουζίνα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θα το ακύρωνα.:redface:

Τι θα έκανες αν σου έδιναν 100 ευρώ για να κόψεις τα όμορφα μαλλάκια σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ξέρεις τι κόπο έριξα για να μακρύνω το ωραίο μου μαλλάκι??? Δεν θα τα έκοβα για τίποτα!!!
Τι θα έκανες αν ένιωθες ότι έχεις ξεπεράσει τα όριά σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν ένιωθες ότι έχεις ξεπεράσει τα όριά σου??
τα ορια της αντοχης και της υπομονης μου τα εχω ξεπερασει με πολυ δυσαρεστες συνεπειες για τον εαυτο μου και τοτε απλα αφησα το χρονο να κανει τη δουλεια του και ολα ηρθαν στην αρχικη τους θεση.


τι θα εκανες αν για καποιο λογο εμενες χωρις φιλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Θα συνέχιζα μόνος.Όσο άντεχα.

Τι θα έκανες, αν είχες μεταδοτική ασθένεια; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αφού έψαχνα για θεραπεία σε νοσοκομεία κτλ, ανάλογα με την πληθώρα των τρόπων μετάδοσης θα ήταν και η πράξη μου...
Αν ήταν κάτι που μεταδίδεται πολύ εύκολα και είναι θανατηφόρα (:() θα πήγαινα να ζήσω σε καμιά σπηλιά μάλλον...
Η΄θα αυτοκτονούσα...:P

Τι θα έκανες αν δεν είχες ζάχαρη για να βάλεις στο καφέ σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
θα πήγαινα στο κοντινό σουπερμάρκετ να αγόραζα :P

Τι θα έκανες αν σου δινόταν η ευκαιρία να πήγαινες ένα ταξίδι στην Αμερική μόνος/-η σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Θα πήγαινα ανετότατα!;)
Τι θα έκανες αν ήταν Κυριακή και τα σούπερ μάρκετ και γενικά τα πάντα ήταν κλειστά και δεν είχες ζάχαρη για να βάλεις στο καφέ σου??
ΑΑ και οι πιο κοντινοί γείτονες είναι στα 200 μέτρα επειδή οι γονείς σου θέλουν ησυχία...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Δεν πίνω καφέ.Αλλα αν έπινα και δεν είχα ζάχαρη ... ε,δεν θα επινα και πάλι :P

Τι θα έκανες,εαν στις 2 το βράδυ ,κάποιος σου χτύπαγε το κουδούνι και ζητούσε καταφύγιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν πίνω καφέ.Αλλα αν έπινα και δεν είχα ζάχαρη ... ε,δεν θα επινα και πάλι :P

Τι θα έκανες,εαν στις 2 το βράδυ ,κάποιος σου χτύπαγε το κουδούνι και ζητούσε καταφύγιο;

Θα τον έβαζα στο σπίτι.. Αλλά θα κλείδωνα παντού καλά, θα έφερνα τα σκυλιά μου μέσα και θα κλείδωνα και την πόρτα στο δωμάτιό μου..
Είπαμε καλοσύνη, αλλά όχι να πάω και σαν το σκυλί στ'αμπέλι!!:redface:
Τι θα έκανες αν είχες καεί αλλά δεν ήθελες να βάλεις γιαούρτι??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εξαρτάται. Αν είχα κάποιο βραχυπρόθεσμο κέρδος (χρήματα, πληρωμή σε είδος) θα έδινα καταφύγιο. Αν όχί είτε θα έδιωχνα το άτομο είτε θα ζητούσα από αυτούς που το κυνηγούν χρήματα για να τον καταδώσω...

Πάνω από όλα πρέπει να κοιτάζουμε το συμφέρον μας.

edit: μπήκε σφήνα η zoitCa: θα το έτρωγα


Τι θα έκανες αν είχες 1000 ευρώ για ξόδεμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν είναι ερώτηση αυτή...
Θα τα ξόδευα!!!:P
Το πού είναι το θέμα!!;)

Εσύ πού θα τα ξόδευες αν τα είχες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
shopping therapy..:D

θα μπαινες στη διαδικασια να εξηγησεις σε καποιον τα αυτονοητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ανάλογα το πρόσωπο.. Αν και πιστεύω ότι κάποια αυτονόητα πράγματα δεν χρειάζονται εξήγηση!.
Τι θα έκανες αν σου έσπαγε το τακούνι(ας υποθέσουμε ότι φοράς), ενώ ήσουν έξω από το μαγαζί στο οποίο ήθελες να συναντήσεις την παρέα σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ανάλογα το πρόσωπο.. Αν και πιστεύω ότι κάποια αυτονόητα πράγματα δεν χρειάζονται εξήγηση!.
Τι θα έκανες αν σου έσπαγε το τακούνι(ας υποθέσουμε ότι φοράς), ενώ ήσουν έξω από το μαγαζί στο οποίο ήθελες να συναντήσεις την παρέα σου??

Θα έσπαγα και το άλλο!!:redface:
Τι θα έκανες αν ήσουν ανήλικη Ιταλίδα και δεν μπορούσες με ειδική απόφαση της Κυβέρνησης να κάνεις πλαστικές???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ετυχε της αδερφης μου δυο φορες:P την πρωτη περπαταγε σαν την πως την λεγανε μωρε αυτη του κωστοπουλου στο νεξτ τοπ μοντελ μεχρι το αυτοκινητο και την δευτερη ημουνα εγω μαζι της και την πηγα στο σπιτι να αλλαξει.. χαλια κατασταση οντως.. αν εισαι ολιγον τρελλαρας φυσικα τα βγαζεις και τα δυο και ολα μια χαρα!


ουπς μας προλαβαν! :P τι να τις κανω καλε τις πλαστικες ανηλικη? :confused:
τι θα εκανες αν ησουν τοσο θυμωμενη/ος με καποιον αλλα δεν επρεπε να λυγισεις και να παρεις τηλεφωνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μ'αρέσουν οι ερωτήσεις σου!. Μάλλον δε θα έκανα πλαστικές!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top