Τι θα έκανες αν....

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εμ.. κάτσε να σκεφτώ.. Θα τον ρωτούσα αν είχαν έρθει αντίστροφα τα πράγματα και ήμουν εγώ η παλαβή με τάσεις αυτοκτονίας πως θα ένιωθε:/:

Τι θα έκανες αν χώριζαν οι γονείς του καλύτερού σου φίλου και ήθελες να τον παρηγορήσεις?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
θα του έλεγα να μη νιώθει μόνος γιατί εγώ θα είμαι δίπλα του... :)

Τι θα έκανες αν ήθελες να ξεχάσεις κάποιον που μέχρι τώρα σου άρεσε;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Θα βγαίνω θα πίνω και λόγο δεν θα δίνω καλά θα περνάω μόνη μου θα γυρνάω:whistle:

Τι θα έκανες αν για κάποιο λόγο εξαφανιζόταν το e-steki?:worry: (φτου φτου, κουνηθείτε απο τις θέσεις σας, φτύστε τον κόρφο σας, χτυπείστε ξύλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
δεν ξερω...μπορω να φανταστω την ζωη μου χωρις pc...αρα και το e-steki να εξαφινιζοταν δεν θα ηταν και η κοσμοιστορικη ελλειψη...
τι θα εκανες αμα ερωτευοσουνα τον/την κολλητο/η σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lollipop-94

Νεοφερμένος

Η Lollipop-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα προσπαθουσα να του/της δειξω τι νιωθω διακριτικα και να καταλαβω αν και ο/η ιδιος/α νιωθει το ιδιο!:)



Τι θα εκανες αν μαθαινες οτι η/ο κολλητη/ος σου σε εχει μαχαιρωσει πισωπλατα ομως δεν εχεις αποδειξεις για αυτο?:hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
9α το επιβεβαιώσω αυτό με κάποιες ερωτήσεις σ' αυτήν
κ μετά bye bye!! φιλάκια κολλητή :P
δε σε ξέρω, δε με ξέρεις :D


τι 9α έκανες αν γνώρι2ες (με κάποιο τρόπο) ότι 9α πε9άνεις αύριο? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τέλεια ερώτηση!!! Λοιπόν, θα έκανα μια τρελή βόλτα με τους φίλους μου από το πρωί ως το βράδυ(οπουδήποτε) και θα τους έδινα ραντεβού στον παράδεισο...χι!.

Τι θα έκανες αν σου δινόταν η ευκαιρία να τα παρατήσεις όλα εδώ(σχολείο,οικογένεια,φίλους κλπ) και να πας στο εξωτερικό, με ένα σίγουρο επαγγελματικό μέλλον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
9α πήγαινα!! (αλλά όλα πληρωμένα, έτσι?)

τι 9α έκανες αν 9α σου γινόταν 1 πρόταση για συμμετοχή σε thriller?? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
θα αρνιόμουν...
Τι θα έκανες αν δεν ήξερες τι να ρωτήσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lollipop-94

Νεοφερμένος

Η Lollipop-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα χρησιμοποιουσα λιγο πιο πολυ την φαντασια μου μπας και μου κατεβει κατι εξυπνο η θα σκεφτομουν κατι που με απασχολει και θα το ρωταγα!:);):P

Τι θα εκανες αν σου αρεσε πααααρα πολυ ενα τραγουδι ομως δεν ηξερες ουτε τον τραγουδιστη ουτε τον τιτλο???:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Θα έγραφα κάποιους στίχους που μου έμειναν ή θα το τραγουδούσα σε γνωστούς και φίλους για να μου πουν ποιο είναι....
Τι θα έκανες αν νύσταζες αλλά δεν μπορούσες να κοιμηθείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θα άνοιγα ένα βιβλίο της σχολής! Ο σίγουρος τρόπος για να νυστάξω! :P

Τι θα έκανες αν καταλάβαινες οτι φοράς τις παντόφλες σου αφού είχες φύγει αρκετή ώρα από το σπίτι σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ρεζίλι!!! θα κρυβόμουν.... (έχει τύχει να έρθει μια καθηγήτριά μου στο σχολειο με διαφορετικά παπούτσια...έλεος)

Τι θα έκανες αν κάποιος σε άκουγε να τραγουδάς στο μπάνιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

smaragda:)

Νεοφερμένος

Η smaragda:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
:Pθα συνέχιζα ακάθεκτη....εκείνος μάλλον θα έφευγε τρέχοντας(χιχιχι:D:redface:)

τι θα έκανες αν έμενες από βενζίνη στη μέση του πουθενά και δεν είχες τηλέφωνο ούτε χρήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θα εβαζα βενζινη απ'το μπετονι που εχω στο πορτ-παγκαζ..:look:


Τι θα εκανες εαν κλεινωσουν σ'ενα ασανσερ και δεν ειχες κινητο, φως κτλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εξαρταται απο το ποιος θα χε κλειστει μαζι μου. :redface:


...αν ξυπναγες μια μερα και ησουν 20 χρονια μεγαλυτερος-η?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θα ζητούσα από τον Τιμ Μπάρτον περισσότερα χρήματα μιας και η ταινία θα ήταν βασισμένη πάνω μου...

Τι θα έκανες αν έπρεπε να διασχίσεις την Σαχάρα για να βρεις τα σοκολατάκια που σου άρεσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
διαιτα.

... αν ακυρωνοντουσαν μια μερα πριν οι διακοπες σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θα εδενα μια πετρα στο λαιμο μου και θα επεφτα στη θαλασσα.


Τι θα εκανες αν δεν ηξερες τι να ρωτησεις στο θεμα "τι θα εκανες αν..";


Υγ Μισο λεπτακι, καταλαβε κανεις τι απαντησε ακριβως ο φαντα, 2 ποστ παραπανω;
:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα πεταγα καμια εξυπναδα! :P

εννοει οτι αυτα γινονται μονο στις ταινιες! :P

...αν σε κουτσουλαγε περιστερι?(λενε παντως οτι ειναι γουρι.:P)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top