Τι θα έκανες αν....

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Λιακι, το παμε αυτο παραπανω:P

Βαλε αλλο, βαλε αλλο!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Εξαρτάται... Αν ήταν ένας θα πήγαινα από πίσω και θα τον χτύπαγα στο κεφάλι.... Τωρα αν ήταν περισσότεροι θα έπαιρνα τηλέφωνο την αστυνομία.....

Τι θα έκανες αν είχες ένα πολύ σοβαρό ραντεβού κα είχες κάποιο "τεχνικό" πρόβλημα;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Και τα δυο θα προλαβαινα/καταφερνα. Τωρα το πως, εγω και ο Θεος το ξερουμε:P

Τι θα εκανες αν χαλουσαν οι φακοι επαφης σου ξαφνικα, τα γυαλια της μυωπιας σου ειχαν σπασει κι επρεπε οπωσδηποτε να ''βλεπεις''?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δεν εχω μυωπια καρδια μου.:P

τι θα εκανες αν ενιωθες οτι καθεται το αλλο σου μισο στο διπλα τραπεζι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ειπαμε, ειμαι ολοκληρη, ολακερη. :PΑντε και πες πως υπαρχουν, για σας τους ερωτυλους και ρομαντικους... :Pποιος σας ειπε πως το αλλο μισο καταληγει και στη σχεση, στη μακροβιοτητα? Οπως τα καρμικα ενα πραμα, δε σημαινει πως επειδη καρμικα γνωριζεις καποιον που νομιζεις πως ειναι το αλλο μισο, αυτοματως γινεται και ο πατερας των παιδιων σου.:P

Αλλα επειδη δε θελω να σε στεναχωρω αλλο:), θα πω πως αμα το χα διπλα μου, θα το απολαμβανα οσο...:P

Τι θα εκανες αν.... σου αρεσε πολυ ατο το τραγουδι και ειχες πορωθει για δυο μερες να το τραγουδας?? Ειναι πολυ σοβαρο γιατρε μου??:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baudE Laire

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
θα σοβαρευόμουν , θα χτυπούσα το κεφάλι στον τοίχο , θα έριχνα νερό στο πρόσωπό μου και θα πετούσα αυτήν την χαζομουσική . Μετά θα χόρευα αυτό :





τι θα έλεγες στην κυρία που στο 0:27 χορεύει τσιφτετέλι σε αυτό το τραγούδι ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε θα την εβλεπα, οπως δεν την βλεπω και τωρα.:confused:

Τι θα εκανες αν σου ζητουσαν να διαλεξεις εναν πρωταγωνιστικο ρολο απο ολα τα ποιηματα του Μποντλερ, που να σε εκφραζει?
(αφορμη το νικ του παραπανω, πολυ καλη επιλογη νικ;))


(τι ερωτηση, ε αυτη μου ρθε!:P):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα απέρριπτα την πρόταση. :P

Τι θα έκανες αν υπήρχε κάτι που σε εμπνέει και θέλεις να το μοιραστείς με τους υπόλοιπους, αλλά δεν χαμπαριάζει κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θα το μοιραζομουν σιγουρα! Δεν μπορει, ολο και καποιος θα με συμμεριζοταν στην ..τρελα μου.:D

Τι θα εκανες αν ησουν αναποφασιστος/η γενικοτερα κι εβλεπες πως αυτο σου δημιουργει προβληματισμους/ενιοτε προβληματα?

(να απαντησω κι εγω?:P θα επαιρνα καθε φορα μιαν αποφαση ακομα κι αν ηταν λαθος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα ρωταγα τους φιλους μου!


τι θα εκανες αν ησουν η mind και ειχες συνεχεια ανησυχιες και προβληματισμους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τον σταυρό μου:P
(Πφ, βλακεια ερωτηση, η μαιντ δεν εχει ποτε ανησυχιες!)
:P

Τι θα εκανες αν ειχες ντεντλαιν παραδοσης κειμενου 2000 λεξεων σε 8 ωρες και δεν ειχες κανει ακομα τα μισα?

(ομορφουλι μου μου λειψες τοοοοσο πολυ!):bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
υποθέτω ότι στρωνόμουν στη δουλειά ............
Τι θα έκανες αν ξεχνούσες ένα πολύ σημαντικό ραντεβού;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Δεν πειραζει υγεια να'χουμε.Βασικα θα επαιρνα τηλεφωνο και θα ελεγα πως μου ετυχε κατι αλλο πιο σημαντικο απο αυτο!That's all!!

Τι θα εκανες αν ηξερες οτι η σημερινη ημερα ειναι η τελευταια σου?:bye:(Sorry για την μακαβριοτητα αλλα λεμε..αν...):stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θα εκανα κατι που ηθελα ολη μου τη ζωη...ισως πτωση απο αεροπλανο....τι θα εκανες αν ησουν ο τελευταιος ανθρωπος στον κοσμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θα έμπαινα σε μουσείο για να με θαυμάζουν οι υπόλοιποι άνθρωποι :)

εσύ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Θα παθαινα καταθλιψη... Να ειμαι μονη μου ειναι οτι χειροτερο... Θελω παρεα!!!

Τι θα έκανες αν ειχες βγει με καποιον/καποια (που σε ενδιαφερει) και σε επιανε αλλεργικό σοκ απο κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αν πηγαινες βολτα και ξαφνικα εβλεπες εναν ανθρωπο ετοιμο να αυτοκτωνισει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
αν ηταν ετοιμος να πεσει απο καμια ταρατσα θα καλουσα τα καναλια και μετα θα του φωναζα << πεσε, πεσε ,πεσε>>


τι θα εκανες αν σου ζητουσαν να συμπρωταγωνιστησεις με τη Τζουλια Αλεξανδρατου στη νεα της ταινια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Χμ...Θα έπαιζα,μόνο εαν πληρωνόμουν καλά,για το ψυχικό :P

Τι θα έκανες εαν σου έλεγαν πως κληρονόμησες ...πολλά χρέη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
θα αυτοκτονουσα...:D
τι θα εκανες αν ο φιλος σου την ωρα του χωρισμου απειλουσε να αυτοκτονησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top