Τι θα έκανες αν ήσουν....

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.
θα ήμουν όλη μέρα στο αεροπλάνο, θα ταξίδευα και όταν έφτανα σε ένα σημείο θα πήδουσα με αλεξίπτωτο

αν ήσουν η γιαγιά μου;

Frida_sp

New member

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
9α σου εδινα μια 3υλια γιατι 9ες να κανεις ρι4οκινδυνα πραγματα!

αν ησουν εσυ η γιαγια μου?

cr 7

New member

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
θα μαγείρευα διάφορα παραδοσιακά φαγητά

αν ήσουν ντιβα στον χώρο της μουσικής?

Just a sweetie!!

New member

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
θα έγραφα τραγούδια που να περιγράφουν τα αισθήματα μου, θα ταξίδευα σε όλοοοοοοοο τον κόσμο και θα βοηθούσα τους απορους!

αν δεν χρειαζόσουν να κοιμάσαι ποτέ τη νύχτα?

Frida_sp

New member

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
9α ...paint the town red!

αν εισουνα η paris hilton?

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
θα πηγαινα απο παρτυ και παρτυ και απο boutique σε boutique!!

αν ησουν ερωτευμενος??

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.
Α, αυτό είναι υπέροχο. Θα ζούσα τον έρωτα μου μάλλον!

το ίδιο

Frida_sp

New member

ε...9α...προσπα9ουσα να κατακτισω το ατομο...

αν το καλοκαιρι τελειωναι για παντα?

Loreley

Well-known member

θα στεναχωριόμουν αλλά θα προσπαθούσα να συμβιβαστώ θέλοντας και μη με αυτό

αν ήθελες να βρίσεις ένα άτομο και δεν μπορούσες;

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...