Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Eίμαι Σκορπιός ..και μόλις ισοφάρισα τους λοιπούς :boxing::bot::xtipao::smartass:
απαπαααααααα ενα πραμα!!!!!!!!!!!μυρισε σκορπιλα παντου!!!!!!!!!!!:whistle::whistle::whistle::whistle:μου εξηγεις κατι ....γιατι μονο με το ζωδιακι σας συμβαινει αυτο;;;;;;;;;:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ειμαι σκορπιος! Και ,χα, σας φαγαμε λαχανο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Phoebe μας περασαν οι Σκορπιοι:cry_x:


Ψηφιστεεεε κι αλλοι....:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe μας περασαν οι Σκορπιοι:cry_x:


Ψηφιστεεεε κι αλλοι....:D:D

Πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δική μας θα είναι η κορυφή! :pfff:
Βέβαια εσύ είσαι σε αντίπαλο στρατόπεδο, αλλά μπροστά στον κοινό εχθρό, δέχομαι να κάνουν συμμαχία τα ζωδιά μας! :P

Λιονταράκια ψηφίστε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δική μας θα είναι η κορυφή! :pfff:
Βέβαια εσύ είσαι σε αντίπαλο στρατόπεδο, αλλά μπροστά στον κοινό εχθρό, δέχομαι να κάνουν συμμαχία τα ζωδιά μας! :P

Λιονταράκια ψηφίστε! :P

Συμμαχε θα νικησουμε τον εχθρο...:bot:

Το ποιος θα βγει νικητης ομως δεν ξερω:P....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συμμαχε θα νικησουμε τον εχθρο...:bot:

Το ποιος θα βγει νικητης ομως δεν ξερω:P....

Ε... εντάξει τώρα... δεν θέλω να σε πληγώσω, αλλά όλοι ξέρουμε ποιος θα είναι ο νικητής και ποιος είναι ο αρχηγός! Εμείς φυσικά!!! 8) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Ε... εντάξει τώρα... δεν θέλω να σε πληγώσω, αλλά όλοι ξέρουμε ποιος θα είναι ο νικητής και ποιος είναι ο αρχηγός! Εμείς φυσικά!!! 8) :P

Ακομα ειστε σε ισοπαλια με τους Σκορπιους:teasing:
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
:cry_x:










Δεν μπορει να ειμαστε τοσο λιγοι Ιχθεις σε 56,382 μελη:worry:
Ψαρακια ολου του φορουμ ενωθειτε!!!!!!:yahoo:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Γεννήθηκα 19/3 και είμαι ιχθύς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
23/08 λεων πανω στην αλλαγη με παρθενο!!!!!αλλα ειμαι λεων διαπιστωμενο!!!!!!πολυ ψωνιο ρε παιδια!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
23/08 λεων πανω στην αλλαγη με παρθενο!!!!!αλλα ειμαι λεων διαπιστωμενο!!!!!!πολυ ψωνιο ρε παιδια!!!!:P
απαπα χαλια....συγνωμη δηλαδη...αν σε σωσει καπως η Παρθενος.....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ δεν πιστεύω σε αυτά, αλλά γεννήθηκα 19/5 και είμαι ταύρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Είμαι αιγόκερως με ωροσκόπο ζυγό!Όταν με βολεύουν αυτά που λένε στις προβλέψεις τα πιστεύω αλλιώς ποτέ!!! :):):):)χιχιχιχχιχιχιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
ειμαι διδυμος και γεννηθηκα στις 22 Μαιου,αλλα δεν πιστευω ιδιαιτερα στα ζωδια!!! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ειμαι διδυμος και γεννηθηκα στις 22 Μαιου,αλλα δεν πιστευω ιδιαιτερα στα ζωδια!!! :bounce:
Ασε καλυτερα....γιατι αμα πιστευες ....θα ηθελες να αλλαξεις ζωδιο!!!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σκορπιός αλλά εχω πλέον παρα πολλές αμφιβολίες περί των ζωδίων, των ωροσκοπίων κι όλων αυτών. Δε θέλω να είμαι κάθετη για κάτι που δε γνωρίζω, αν και κάποτε χάζευα ζώδια, είχα διαβάσει και κάποια βιβλία (υπερ/κατά), είχα κάνει και κάποιες ερευνες (ψυχολογοι vs αστρολογοι) αλλά δεν έβγαλα συγκεκριμένο συμπερασμα. Πλέον δεν ασχολούμαι, μου είναι αδιάφορο τί λένε τα αστρολογικά για το τι είμαι, αν είμαι και τί είναι, αν είναι, ο καθένας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top