Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Your vote will be publicly visible.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 337)

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Τί ζώδιο είστε και πότε γεννηθήκατε??
Πιστεύετε στα ζώδια,ασχολείστε??

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Λοιπόοοον γεννήθηκα 21/9 και είμαι Παρθένος

Στα ζώδια δεν μπορώ να πω πως πιστεύω αλλά όταν πετύχω κάποιο έντυπο που λέει για ζώδια θα διαβάσω το ζώδιο μου έτσι για πλάκα.
Πάντως κάποια χαρακτηριστικά που λένε για τους παρθένους τα έχω :)

Anarki

New member

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,903 μηνύματα.
Ταύρος είμαι και δεν ασχολούμαι με τα ζώδια, ούτε πιστεύω οτι μπορούν να προβλέψουν το μέλλον :whistle:

weak and powerless

New member

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,241 μηνύματα.
δίδυμος. δεν ασχολούμαι καθόλου :thumbsdown:.

emufear

New member

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.
Παρθένος.. :)

Έχω βρει κοινά χαρακτηριστικά σε παρθένους αλλά πιστεύω ότι είναι εντελώς συμπτωματικό.

bunny217

New member

Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Παρθένος.. :)

Έχω βρει κοινά χαρακτηριστικά σε παρθένους αλλά πιστεύω ότι είναι εντελώς συμπτωματικό.

Αλήθεια :D πότε έχεις γεννηθεί??

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Ειμαι ζυγος (25-9)
Δεν πιστευω, εχω συμαντικοτερα πραγματα να κανω

emufear

New member

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.
16 Σεπτεμβρίου :) :) :) :)

nv

New member

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Ιχθείς είμαι και όχι δεν πιστεύω... Αν και οι φίλοι μου λένε ότι είμαι στην κοσμάρα μου (υποτίθεται χαρακτηριστικό του ζωδίου μου!) :giveup:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,642 μηνύματα.
Ζυγός κι εγω. Δεν πιστεύω θα έλεγα αν και κάποια χαρακτηριστικά του ζωδίου μου τα εχω. Ιδίως τα περι φροντίδας και ευαισθησίας τρομάρα μου :redface:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,332 μηνύματα.
Κι εγώ ιχθείς αλλά δέν ασχολούμαι. Δεν ξέρω κάτι τί πρέπει να είμαι σαν χαρακτήρας σύμφωνα με την αστρολογία.

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Δίδυμος είμαι αλλά δεν πιστεύω καθόλου. Όπως είπε και ο emufear είναι συμπτωματικά τα κοινά χαρακτηριστικά και όλη η ιστορία με τα ζώδια είναι εργοστάσιο χρήματος.

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Δίδυμος κι απο μένα. Ούτε εγώ πιστεύω αν και λενε για τους διδιυμους οτι είναι έξυπνοι και το έχω παρατηρήσει σε πολλους... :P
Αλλα πιστευω οτι ειναι καθαρα συμπτωματικό.
Απλα όταν διαβάζεις ένα ζώδιο προσπερνάς αυτά που δεν σου ταιριάζουν και κρατας αυτα που σου ταιράζουν, οπότε στο τέλος της αναγνωσης μένεις με την ιδέα οτι ο αστρολόγος "έπεσε μέσα"

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
χμμ λέων αλλά δεν πιστεύω
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Απλα όταν διαβάζεις ένα ζώδιο προσπερνάς αυτά που δεν σου ταιριάζουν και κρατας αυτα που σου ταιράζουν, οπότε στο τέλος της αναγνωσης μένεις με την ιδέα οτι ο αστρολόγος "έπεσε μέσα"
λες? δεν το έχω σκεφτεί ποτε αυτό έτσι? :hmm: :hmm: :hmm:

TAZ250

New member

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.
είμαι ταύρος. τα ζωδια δεν τα πιστευω. τα διαβαζω μερικες φορες αλλα δεν μπορω να πω οτι θα περιμενω να μου συμβει κατι μονο και μονο επειδη ενα χαζοπεριοδικο το εγραψε. η ζωη και η μοιρα ειναι στα χερια μας.

Founes

New member

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,072 μηνύματα.
Ούτε εγώ τα πιστεύω, αλλά τις τελευταίες εβδομάδες τυχαίνει να ακούω κάθε πρωί στο ραδιο "ζώδια" και μπορώ να πώ οτι κάποια πράγματα ταιριάζουν πολύ στις "προβλέψεις" anyway ίσως είναι η ιδέα μου...

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
Σκορπιός, δεν πιστεύω φυσικά.

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Χμμ εγώ πιστεύω οτι πετυχαίνουν κάποιες προβλέψεις τους γιατί πρώτον είναι πολύ γενικές και δεύτερον αναφέρουν οι αστρολόγοι μεγάλη ποσότητα από προβλέψεις αρά είναι πολύ πιθανόν να συμβεί κάτι τέτοιο...Γενικά πιστεύω οτι τα ζώδια στηρίζονται στις πιθανότητες...

gianakin

New member

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λεων και τα πιστευω,αλλα δεν ασχολουμαι,απλα οποιον βρω που ξερει τον αρχιζω σε ερωτησεις! :P

bunny217

New member

Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Λεων και τα πιστευω,αλλα δεν ασχολουμαι,απλα οποιον βρω που ξερει τον αρχιζω σε ερωτησεις! :P
κι εγώ το κάνω αυτο :P

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...