Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μου έχουν πει πως είμαι παρθένος με ωροσκόπο ζυγό. :confused:

Στο κινέζικο μπορεί να είμαι και ΒΟΔΙ. :confused:

Τι κερδίζω, εγώ που δεν πιστεύω; :confused:
Τίποτα:P Απλά ξέρεις μία άχρηστη πληροφορία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μου έχουν πει πως είμαι παρθένος με ωροσκόπο ζυγό. :confused:

Στο κινέζικο μπορεί να είμαι και ΒΟΔΙ. :confused:

Τι κερδίζω, εγώ που δεν πιστεύω; :confused:

Τη συμπάθειά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Υδροχόος.Πιστεύω στα χαρακτηριστικά των ζωδίων,όχι στις προβλέψεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Με ποιά λογική να πιστεύεις στα χαρακτηριστικά; Αν μπορείς να το τεκμηριώσεις, το δέχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
ειμαι κριος με ωροσκοπο λεων πιστευω οτι εχω καποια χαρακτηριστικα αλλα μεχρι εκει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ψιφησα ζυγος αλλα δεν τα πιστευω δεν εχουν καμια λογικη στο κατω κατω και αυτη που τα βγαζουν τα βγαζουν λαθος για παραδειγμα λεγανε οτι η τριτη χιλιετια που μπηκαμε ηταν δεν θυμαμαι ακριβως αλλα ας πουμε τελος παντων αυτου του αστερισμου ενω στην πραγματικοτητα ηταν αλλου αστερισμου.
για σκεφτειτε λιγο λογικα ποσος κοσμος εβγαλε λεφτα λεγοντας και καλα τα ζωδια αυτο δεν σας πειθει οτι ο μονος λογος που φταχτηκανε ηταν να βγαζουν μερικοι λεφτα λεγοντας μαλακιες κυριολεκτια.
αλλο στοιχειο το οποιο αποδυκνει οτι ειναι ψεματα ειναι οτι λενε στις προβλεψεις για το καθε ζωώδιο καποια πραγματα τελειως γενικα.ετσι αποκλειετε να μην σου βγουν εστω και μια φορα μεσα στη μερα δηλαδη οτι και να σου λεγανε μεσα στη μερα κατι θα συνεβαινε που να στο επαληθευση
παραδειγμα: ο κριος να προσεχει τις σχεσεις του θα τα παει καλα στα οικονομικα και θα ειναι τυχερος αυτο τον μηνα
μεσα σε αυτον τον μηνα κατι θα σου τυχει που θα εισαι τυχερος οποτε σκεφτοντας εσυ ο εξυπνος τα ζωώδια θα πεις αα μου βγηκαν τα ζωώδια αν ομως ελεγε οτι θα ειστε ατυχοι τοτε οταν θα συνεβαινε μια ατυχια θα λεγατε αα μου βγηκαν τα ζωώδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
πιστευω στα χαρακτηριστικα των ζωδιων


τωρα στις καθημερινες μαλακιες που λεει η λιτσα πατερα και οι λοιπες,νοτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Είμαι Υδροχόος. Γεννημένος τον Ιανουάριο. Ασχολούμαι λίγο, γιατί πιστεύω ότι είναι ένα κανάλι για περισσότερη πνευματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πιστεύω οτι είναι τρομερά ηλίθιο να πιστεύει κανείς στα ζώδια, με όποιον τρόπο. Και στις προβλέψεις, και στα γενικά χαρακτηριστικά.
Δεν θέλω ούτε να προσβάλω κανέναν με αυτό, ούτε να αρχίσω κάποιον καβγά, στο τέλος τέλος σέβομαι οτι ο καθένας έχει δικαίωμα να πιστεύει σε ότι θέλει.
Απλά πιστεύω οτι η λογική που λέει οτι ο χαρακτήρας σου επιρεάζεται και αρκετά μάλιστα απο το ποιον μήνα γεννήθηκες μου φαντάζει απο τις μεγαλύτερες ηλιθιότητες που έχουν ειπωθεί ποτέ. Δέχομαι οτι ο κάθε άνθρωπος έχει κάποια "προδιάθεση" για κάποιον χαρακτήρα και δεν διαμορφώνεται 1000% απο τα βιώματα του και μόνο (πιστεύω οτι παίζει έναν ρόλο του στυλ 80% τα βιώματα), αλλά δεν πιστεύω οτι όλοι οι άνθρωποι που γεννήθηκαν την συγκεκριμένη ημερομηνία έχουν την ίδια "προδιάθεση". Αυτά για τα χαρακτηριστικά. Για τις προβλέψεις, χαίρω πολύ "αν γεννήθηκες απο τάδε μέχρι τάδε, υπάρχει περίπτωση να αναπνεύσεις και να πάλεται η καρδιά σου μέσα στις επόμενες μέρες, και μάλιστα πολύ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν πιστευω πια οπως πιστευα. Βασικα δεν πιστευα πιστευα, απλως ασχολιομουν περισσοτερο απο περιεργεια. Πιστευω σε γενικα χαρακτηριστικα πως καπως καπου πεφτουν μεσα, αλλα γενικα δεν τρελαινομαι κιολας. Καπου παιζει λαθος στα ζωδια, αλλα δεν το εχω βαξει βαθυτερα κι ουτε με νοιαζει, βαριεμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καρκίνος αλλά δεν πιστεύω καθόλου γιατί με ποια λογική τα άστρα καθορίζουν τη ζωή μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlackSwan...

Δραστήριο μέλος

Η ~Ιωάννα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 445 μηνύματα.
Σκορπιος. Πιστευω στον χαρακτηρα αλλα οχι στις καθημερινες προβλεψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
καρκινος κ εγω πιστευω στ χαρακτηριστικα (καποια ;ρ) αλλα οχι στις προβλεψεις ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinaki150109

Νεοφερμένος

Η eirinaki150109 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αιγόκερως :D :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
:jumpy::jumpy:Παρθένος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ΛΕΩΝ!:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apollo11

Νεοφερμένος

Ο apollo11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Υδροχόος :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πιστευω αλλα αμφιβαλλω απειρες φορες για το ζωδιο μου.
Πιο πολυ ο ωροσκοπος μου, μου κανω (Διδυμακι!!!) Και που φυσικα μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο το ζωδιο μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Σκορπινα!!Αλλα δε πιστευω στα ζωδια κ γενικα στα ωροσκοπια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Είμαι σκορπίνα♥
Πιστεύω σε μερικά χαρακτηριστικά των ζωδίων.Στις προβλέψεις δεν πιστεύω καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top