Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μικρή ήθελα να γίνω κτηνίατρος... αλλά μετά ήθελα συγγραφέας :redface: έγραφα συνέχεια όταν ήμουν μικρή! Το κακό ήταν ότι τους περισσότερους τους πέθαινα στο τέλος -γιατί άραγε;- και ακόμα με κοροϊδεύει ο μπαμπάς μου για εκείνη τη... μακάβρια συνήθεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά ήθελα να γίνω αστυνομικός, μετά στρατιωτικός, μετά στρατοδίκης και εσχάτως φιλόλογος :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Στην αρχή ζωγράφος μετά χορεύτρια μετά δασκάλα μετά Γερμανικού.
Τέλος διερμηνέας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Στην αρχή ογκολόγος λόγω προβλήματος αλλά βλέποντας ότι φυσική και μαθηματικά δεν είναι το καλύτερο μου το παράτησα :P
Μετά από αυτό ήθελα να γίνω αρχαιολόγος και τώρα σκέφτομαι για δικαστής(άντε να μπω νομική να πετύχω τον στόχο μου:whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω ηθελα να γινω δασκαλα.Ειχα μια πολυ καλη κυρια στις πρωτες ταξεις του δημοτικου και ισως γι'αυτο..Παντως μπορω να πω πως εχω ροπη προς τετοια επαγγελματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχω ήδη απαντήσει σε αυτό το θέμα, αλλά μικρός ήθελα να γίνω ψαράς ή δύτης, λόγω της αγάπης μου για την θάλασσα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δε ξέρω αν έχω γράψει για τότε που ήθελα να γίνω φωτογράφος.
Τρία χρόνια κράτησε αυτή η τρέλα, ακόμα έχω τις ερασιτεχνικές μου φωτογραφίες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis19

Νεοφερμένος

Ο giannis19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
οταν ημουν 8 χρονων ηθελα να γινω εκπαιδευτης pokemon,στα 9 yugioh,στα 10 αστυνομικος,αργοτερα γιατρος,μετα βιολογος στο λυκειο και τελικα μαθηματικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
ηθοποιος *.*
Από τα 6 μου μεχρι και σημερα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantelisd

Νεοφερμένος

Ο pantelisd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μικρός μικρός ήθελα τραγουδιστής, αλλά η φωνή δεν βοηθάει. Αργότερα ηθοποιός για να χαρίζω γέλιο στους ανθρώπους. Το τελευταίο το κατάφερα, όχι επαγγελματικά, αλλά ερασιτεχνικά τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
αρχη αρχη ελεγα σχεδιαστρια μοδας.lol.μικρο παιδι
μετα δεν ηξερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
δημόσιος υπάλληλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Η Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
οταν ημουν μικρη ηθελα να γινω αεροσυνοδός! απεριοριστη αγαπη για ταξιδια απο τοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Λόγω σοβαρής ασθένειας σε μικρή αρκετά ηλικία όπως θα καταλάβετε και από το επάγγελμα ήθελα να γίνω ογκολόγος παιδίατρος..Τώρα κατάλαβα ότι αυτός ο στόχος αν και είναι παιδικό μου όνειρο δεν θα γίνει ποτέ και ο λόγος η δυσκολία των μαθημάτων στην θετική.Δεν πειράζει μπορώ και με άλλο τρόπο να χαρίσω το χαμόγελο στα παιδιά με καρκίνο και γενικά στους ανθρώπους που περνούν αυτή την ασθένεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
χειρουργος,δασκαλα,κτηνιατρος,ψυχολογος...Ολα αυτα με τη σειρα μεχρι τα 16 μου χρονια.Και στο τελος κατεληξα να περασω Νοσηλευτικη ! Το παιδικο μου ονειρο (σχεδον) πραγματοποιηθηκε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Εγώ από μικρη ηθελα να γινω δασκαλα!!Ελπιζω το ονειρο μου να γινει πραγματικότητα !!!
Μια δασκαλα μου μαλιστα στην εκτη δημοτικού μας ειχε πει πως το ονειρο της ηταν να γινει δικηγόρος ομως ο πατερας της της ειπε να παει σε μια σχολη για εκπαιδευτικους!!Απο τοτε αλλαξε γνώμη και ακολούθησε τον εκπαιδευτικό τομαια.
Μαλιστα ενας δασκαλος στην σχολη που πηγαινε της ειχε πει να μην επιτρεψει σε κανεναν να την πει δασκαλιτσα η γενικοτερα με καποιο αλλο υποκοριστικό !!!Ηταν πολυσυγκινητικό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΑΣΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ πάντως ήθελα να γίνω σκουπιδιάρης ,τρελαινόμουν στην ιδέα να οδηγάω το σκουπιδιάρικο..Είχα τέτοιο κόλλημα που είχα βγει και φωτογραφία με όλα τα σκουπιδιάρικα της περιοχής αλλά και τους υπαλλήλους(Ακόμη τις έχω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Εγώ πάντως ήθελα να γίνω σκουπιδιάρης ,τρελαινόμουν στην ιδέα να οδηγάω το σκουπιδιάρικο..Είχα τέτοιο κόλλημα που είχα βγει και φωτογραφία με όλα τα σκουπιδιάρικα της περιοχής αλλά και τους υπαλλήλους(Ακόμη τις έχω :P)

Αληθεια λες αυτο ηταν το ονειρο σου η κανεις πλακα??????:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ε οταν ειμουνα μικρος ακομα(4-7 χρονων).Μετα τα 8 αλλαξα γνωμη και ελεγα καομποης και νιντζα.Ε δεν ειναι πιστευω και το πιο ακραιο.Ο αδερφος μου μεχρι τα 5 ελεγε σε ολους οτι θα γινει Μπομπ Σφουγγαρακης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Μικρός ήθελα αρχικά να γίνω οδηγός τρένου:D (είχα μια μεγάλη μανία με αυτά), οδηγός σε ασθενοφόρο, πυροσβέστης, αστυνομικός και τέλος δάσκαλος... Τώρα δεν έχω ιδέα τι θέλωω να γίνω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top