Τι ήχο κλήσης έχετε στο κινητό;

harry akritas

Well-known member

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,598 μηνύματα.

Το κινητό καλεί τον αφέντη του.

Ραφαέλα33847

Well-known member

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,800 μηνύματα.
τον ύμνο του Ολυμπιακού <3

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,590 μηνύματα.
To sad eyes από crystal castles.

Cookie_Monster

Active member

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ήχους κλήσης από παλιό μόντεμ. O κόσμος νομίζει πως είμαι υπερχάκερ που τον καλούν τηλέφωνο από την ανταρκτική μέσω δορυφόρου

NastStorm

Well-known member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Άλλαξα ηχο κλήσης. Τωρα μεχρι και το κινητο μου εχει καταληφθει απο τους Paradise Lost!

Cookie_Monster

Active member

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
εγκρίνω γενικά το να μην είναι κανενός ο ήχος κλήσης σαν το δικό μου :p

από την άλλη, είναι καλή ιδέα να βάζει κανείς αγαπημένο του τραγούδι για ήχο κλήσης;
δεν το βαριέσαι πιο γρήγορα με αυτό τον τρόπο; :worry:

το καταλαβαίνω μ ό ν ο αν είναι πχ κάνα προμόσιον από τη wind και το αφήνεις να χτυπάει, ακούς και τραγουδάκι παράλληλα :ok:

Marjoriee26

Well-known member

Η Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Thunderstruck- AC/DC

Ραφαέλα33847

Well-known member

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,800 μηνύματα.
''Τα πιο μεγάλα σ'αγαπώ'' Σφακιανάκης

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

Sapphire

Active member

Η Sapphire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Εγω εχω αυτο:
:music2:

Giota2000

Well-known member

Η Giota2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

WhiteDrum

New member

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.

και για την μάνα μου :

Για τους συναδέλφους έχω το ίντρο του Link's awakening.

Zilda

Well-known member

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.
Το έχω στη δόνηση από τότε που το αγόρασα :P
Δεν θυμάμαι καν τι ήχο είχε βάσει των εργοστασιακών του ρυθμίσεων.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια