Τι ήχο κλήσης έχετε στο κινητό;

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Ο τιτλος τα λεει ολα!

Εγω εχω το God Of Thunder σε δυο διαφορετικα σημεια, το ενα για μηνυματα και το αλλο για κλησεις

(Valder παλιο το "Που βοσκεις βρε;" και το αλλο με τον χουσιρι...)

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Motorhead - Ace of Spades mp3 ολόκληρο.

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Lonely No more-Rob Thomas.mp3

Απλά το λατρεύω 8)

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
εγώ έχω ένα απόσπασμα σε mp3 από Iron maiden το nomad ... για sms έχω ένα από doors δεν ξέρω ποίο...

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
To soundtrack απο την ταινία Phantom of the Opera σε mp3.
Για μηνύματα έναν απο το κινητό δεν τον έχω αλλάξει, πάντως δεν είναι το κλασικό της Nokia. :)

kotetsi

New member

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.
- Γενικός: Βικτώρια Χαλκίτη - Τέλεια
- Ελενάκι :inlove: : Θάνος Πετρέλης - Η Ωραία
- Φίλος 1: Anastacia - Left Outside Alone
- Φίλος 2: Φοίβος - Οι Πεινασμένοι
- Μπαμπάς: Depeche Mode - Something To Do (Blackstrobe)
- Μαμά: The Muppets Closing Theme
- SMS: το 2ο στο Κ700 (γ@μημένο κινητό, να μην παίρνει mp3 και για τα SMS :angry: )

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.
Default: Eνα γιαπονέζικο shamizen τωρα, αλλα το αλλάζω συχνα, παλιά είχα Σούστα
Ενας: Σειρήνα υποβρυχίου
Ενας αλλος: Ποντιακό κότσαρι :D
Ενας 3ος: Go go cactus man (Cowboy bebop soundtrack) που είναι ripoff του "Good Bad and the Ugly"
Ενας 4ος: Orbital, Doctor (Dr Who theme remix)
Μια ξαδέρφη: To ringtone με τα στρουμφάκια απο τη σοβιετική ένωση που έχω ποστάρει
Ενας μεταλλάς: Raven, Hell patrol (το "καλο σημείο" προς το τέλος που τσιριζει ο αλλος)
Ο Παππούς: Στα σαλωνα σφάζουν αρνιά

Γενικά είναι να μή με πάρουν τηλέφωνο.

Mahmut

New member

Ο Mahmut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γλωσσολόγος . Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Megadeth - Tornado Of Souls. Τα σπάει.

Dare-Devil

New member

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.
Δεν χρησιμοποιω κάποιο midi ηχο αλλά ολόκληρο mp3 τραγουδι το love dont let me go

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
εγώ αυτό τον καιρό έχω ένα απόσπαμα από το The Observer των haggard :)

Hetfield

New member

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Εγω εχω το Trooper των Iron Maiden.

emufear

New member

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.
Τώρα έχω SOAD - BYOB :D

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Εγω τωρα εβαλα το Εκεινη του Κωσταντινου Βητα
Ολους τους ηχους μου τους εχω σε wav, μονο το ρεφρεν

dooo

New member

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.
τον κλασσικό ήχο τηλεφώνου....ψαρώνουν όλοι:P

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...