Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

thanosf

Νεοφερμένος

Ο thanosf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Χε χε...
Κι εμένα το ίδιο είχε μέχρι πρίν λίγες μέρες...
Τώρα έχει... Αντικαταστάτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Τι να κάνουμε, Παναγιώτη, το ΚΑΣΈΡΙ (:-P) όπως μπορεί το λέει ο καθένας! Αφού συνεννοούμαστε, τι πρόβλημα υπάρχει? Είδες μιζέρια εδώ στη Χαλκιδική... Ξέχασα να πω ότι στο ψυγείο υπάρχει πάντα και χυμός ντομάτας, κοινώς pumaro.
Πολύ σωστά το λες όλα τα κίτρινα τυριά δεν είναι κασέρια όπως όλα τα άσπρα τυριά δεν είναι φέτα. Κίτρινο τυρί είναι κ γκουντα, γραβιέρα, κεφαλοτύρι, ρομάνο και πολλά πολλά άλλα όπως φυσικά κ το κασέρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τυριά
και σοκολάτα υγείας με πορτοκάλι. γιαμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
ληγμένο γιαούρτι, ληγμένο ή έστω τελειωμένο γάλα, λεμόνια, νερό. Χμ και σπάνια τυρί για τοστ και καμια ξεχασμένη γατοτροφή σε σακουλάκι. Κακό, κακό πράγμα να ανοίξει κανεις το ψυγείο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
(πάντα)βλάβη. :mad:
Σταυροχέρη τοκιστή, καλώς ματαξανάρθες αλλά τα ψυγεία είναι οι πλέον αξιόπιστες συσκευές (μετά τους ανεμιστήρες) το δικό σου μήπως το αγόρασες από....Εσκιμώους; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
δεν είμαι τόσο μεγάλη ώστε να έχω δικό μου ψυγείο, αλλά το ψυγείο μας ποτέ μα ποτέ δε μένει χωρίς
-τυρί
-γιαούρτι
-γάλα
-la vache qui rit
-λεμόνια, ντομάτες, αγγούρια και ότι άλλα φρούτα και λαχανικά της εποχής! :)
-μαρμελάδα που δε τρώω ποτέ σχεδόν, αλλά υπάρχει πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mια μπόχα από εκείνο το ρημάδι το χαλασμένο το γάλα που είχα ανοίξει και είχα ξεχάσει πριν φύγω διακοπές.
:/:


Πρέπει επιτέλους να το πετάξω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Άφησε το θα έχει αποκτήσει πλέων συλλεκτική αξία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Felice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Felice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
εμένα οπως εχω ξαναγράψει εχει ζωντανά:P:P ξεχασμένα γατάκια που μπήκαν καταλάθος από περιέργεια.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
απ' το ψυγειο μου δεν λειπουν ποτε γιαουρτια , ντοματες , τυρι για μακαρονια , καρπουζι το καλοκαιρι και πορτοκαλια για φρεσκο χυμο. και σιγουρα καποιο λυγμενο γαλα .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Coca-Cola Zero... Είναι must. Και επίσης αυγά.. Δεν ξέρω γιατί αλλά συνειδητοποιώ ότι όποτε το ανοίγω βλέπω μέσα αυγά... Και φανταστείτε ούτε καν τρελαίνομαι για αυγά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Όποτε ανοίγω το ψυγείο υπάρχουν σχεδόν πάντα αυγά και τις περισσότερες φορές γάλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Παγάκια και τρία αυγά ...Τουρκίας:redface:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Coca-Cola Zero... Είναι must. Και επίσης αυγά.. Δεν ξέρω γιατί αλλά συνειδητοποιώ ότι όποτε το ανοίγω βλέπω μέσα αυγά... Και φανταστείτε ούτε καν τρελαίνομαι για αυγά..
Σε νιώθω. :redface:
και σε μένα το ίδιο συμβαίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αυτό που είναι δεδομένο ότι έχει πάντα μα πάντα είναι... αέρα κοπανιστό...

από εκεί κ πέρα προσπαθώ να έχω συνήθως λίγο τυρί [οποιουδήποτε τύπου] για τις μεγάλες πείνες αλλα΄γενικώς δεν είναι στάνταρ τι θα έχει...

[οκ...ναι... ειμαι απαράδεκτη το ξέρω :redface:]

:lol:
ένα πράγμα που μου αρέσει στο στέκι είναι να διαβάζω 'αρχαία΄μου μνμ από τέτοια καθημερινά... Λειτουργεί σαν ένα είδος ημερολογίου που ...επιβεβαιώνει τη μαμά μου :redface: (αγαπημένη ατάκα της "αααχ, θα μεγαλώσεις κι εσύ και θα αναγκαστείς να μάθεις!!!" :P)

Μετά τις εποχές του delivery και του ... κοπανιστού αέρα [οκ, και βασικά από όταν συνειδητοποιήσα για τα καλά πόσο πεταμένα λεφτά είναι σε καθημερινή βάση τα delivery και πόσο αηδίες ενδέχεται να βάζουμε στο στόμα μας -- πωπω, τώρα κι αν ακούγομαι σαν τη μαμά μου :P--καθώς και πόσο ελάχιστος προγραμματισμός χρειάζεται για να έχεις πάντα μαγειρεμένο φαί] το ψυγείο μου έχει πάντα ψωμί στην κατάψυξη για τις μέρες που ξεχνάω/δεν προλαβαίνω να πάρω φρέσκο, κάποιου είδους κρέας [κοτόπουλο/χοιρινό/μοσχαρίσιο] στην κατάψυξη, και ένα ή δύο μαγειρεμένα φαγητά σε ταπεράκια τα οποία εξαντλούνται από δευτέρα σε παρασκευή [το σουκού είναι μέρες μαγειρικής], τυρί, φρούτα, αυγά, νερό (:P), κύβους, λεμόνια, σκόρδα και κρεμμύδια [ ε ναι λοιπόν έμαθα να τα ξεχωρίζω!!!!].
Ενίοτε έχει και μερικά εξτρα [πχ. λαχανικά,ψάρια ή μυρωδικά από το κήπο του πατρικού μου σε κατεψυγμένη μορφή για να διατηρούνται] αλλά αυτά είναι μπόνους.

επίσης τελευταία δοκιμάζω τις ικανότητές μου στη ζαχαροπλαστική... όποιος θέλει cheesecake σε καμιά ώρα που θα έχει κρυώσει... ας κοπιάσει! :) :P

[πάει γέρασα κι εγώ.....]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όλοι έχουμε μερικά πράγματα που ποτέ δεν λείπουν από αυτό το πολύ ωραίο οικιακό είδος. Τι έχει ο καθένας;

Εγώ έχω πάντα:
  • γάλα
  • χυμό
  • ντομάτες
  • κάτι γλυκό
  • τυριά
  • σολωμό
  • κοτόπουλο
  • ψωμί
  • nutella
Τα άλλα τα βρίσκω.

Κι εγώ έχω νερό, αλλά εδώ στο κρύο το έχω στο δωμάτιο.:redface:

Κατάψυξη: είτε αρακά, είτε φασολάκια, παγάκια.

Resident κι εγώ το ίδιο κάνω διαβάζοντας τα παλιά μου posts! Στο μεταξύ σαν χθες ήταν πριν 3μιση χρόνια που άνοιξα το συγκεκριμένο topic (καθισμένη στο φοιτητικό δωμάτιο εν μέσω εξεταστικής, κι επειδή πότε δεν ήμουν πρότυπο μελέτης το είχα ρίξει στις μαγειρικές αναζητήσεις για να γεμίζω τον χρόνο μου!).

Προσωπικά, ή παραμένω νέα ή ήμουν γριά από τα 25 μου, καθώς δεν μπορώ να σκεφτώ πολλές διαφοροποιήσεις!Μοναδικές αλλαγές (οι οποίες δεν είναι και πρόσφατες) είναι ότι έχω περισσότερα λαχανικά και φρούτα εποχής, ζύμη για pizza, το γάλα συχνά αντικαθίσταται με γιαούρτι, έχω καταργήσει αρακά και φασολάκια, αλλά συνεχίζω να μην ψωνίζω άλλο κρέας πέρα από κοτόπουλο (εκτός από εξαιρετικές περιπτώσεις που έχω φίλους σπίτι και θέλω να φτιάξω κάτι νόστιμο και μη κοπιαστικό και παίρνω χοιρινό κλέφτικο σε σακούλα από τον χασάπη)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:lol:
ένα πράγμα που μου αρέσει στο στέκι είναι να διαβάζω 'αρχαία΄μου μνμ από τέτοια καθημερινά... Λειτουργεί σαν ένα είδος ημερολογίου που ...επιβεβαιώνει τη μαμά μου :redface: (αγαπημένη ατάκα της "αααχ, θα μεγαλώσεις κι εσύ και θα αναγκαστείς να μάθεις!!!" :P)

Μετά τις εποχές του delivery και του ... κοπανιστού αέρα [οκ, και βασικά από όταν συνειδητοποιήσα για τα καλά πόσο πεταμένα λεφτά είναι σε καθημερινή βάση τα delivery και πόσο αηδίες ενδέχεται να βάζουμε στο στόμα μας -- πωπω, τώρα κι αν ακούγομαι σαν τη μαμά μου :P--καθώς και πόσο ελάχιστος προγραμματισμός χρειάζεται για να έχεις πάντα μαγειρεμένο φαί] το ψυγείο μου έχει πάντα ψωμί στην κατάψυξη για τις μέρες που ξεχνάω/δεν προλαβαίνω να πάρω φρέσκο, κάποιου είδους κρέας [κοτόπουλο/χοιρινό/μοσχαρίσιο] στην κατάψυξη, και ένα ή δύο μαγειρεμένα φαγητά σε ταπεράκια τα οποία εξαντλούνται από δευτέρα σε παρασκευή [το σουκού είναι μέρες μαγειρικής], τυρί, φρούτα, αυγά, νερό (:P), κύβους, λεμόνια, σκόρδα και κρεμμύδια [ ε ναι λοιπόν έμαθα να τα ξεχωρίζω!!!!].
Ενίοτε έχει και μερικά εξτρα [πχ. λαχανικά,ψάρια ή μυρωδικά από το κήπο του πατρικού μου σε κατεψυγμένη μορφή για να διατηρούνται] αλλά αυτά είναι μπόνους.

επίσης τελευταία δοκιμάζω τις ικανότητές μου στη ζαχαροπλαστική... όποιος θέλει cheesecake σε καμιά ώρα που θα έχει κρυώσει... ας κοπιάσει! :) :P

[πάει γέρασα κι εγώ.....]

μελλοντικό ημερολόγιο ψυγείου by resident evil :

:lol:
ένα πράγμα που μου αρέσει στο στέκι είναι να διαβάζω 'αρχαία΄μου μνμ από τέτοια καθημερινά... Λειτουργεί σαν ένα είδος ημερολογίου που ...επιβεβαιώνει τη κόρη μου :redface: (αγαπημένη ατάκα της "αααχ, θα μεγαλώσω κι εγώ και θα σε εκδικηθώ" :P)

Μετά τις εποχές του μαγειρέματος και της ... μοριακής γαστρονομίας [οκ, και βασικά από όταν συνειδητοποιήσα για τα καλά πόσο πεταμένος χρόνος είναι σε καθημερινή βάση να πλένω κατσαρόλες και να τρίβω τηγάνια και πόσο αηδία ενδέχεται να θεωρούν το φαγητό που έκανα τόσο κόπο να φτιάξω τα αχάριστα τέκνα μου-- πωπω, τώρα κι αν ακούγομαι σαν τη μαμά μου :P--καθώς και πόσο ελάχιστος προγραμματισμός χρειάζεται για να έχεις μια καλή φιλιππινέζα] το ψυγείο μου έχει πάντα ψωμί στην κατάψυξη για τις μέρες που αποφασίζουν ξαφνικά ότι δεν θα φάνε αν και την προγούμενη είχαν φάει 2 κιλά, κάποιου είδους κρέας [κοτόπουλο/χοιρινό/μοσχαρίσιο] στην κατάψυξη που ο διατροφολόγος μου απαγορεύει να το φάω - τον πληρώνω ένα σκασμό λεφτά και άλλα τόσα στον χασάπη για να ξεχνάω μετά τον πόνο μου, και ένα ή δύο μαγειρεμένα φαγητά σε ταπεράκια τα οποία εξαντλούνται από δευτέρα σε δευτέρα [το σουκού είναι μέρες που μαγειρεύω για τα πεθερικά και πρέπει να είναι ολόφρεσκο τρομάρα τους], τυρί (όλα τα ιδανικά που πέθαναν καθρεφτίζονται τόσο ένοχα στις τρύπες ενός ροκφόρ), φρούτα με τα οποία κυνηγάω τον μικρό - το κυνήγι τελειώνει όταν του τελειώνει το καλώδιο του πλέιστέσιον και δεν μπορεί να τρέξει άλλο, αυγά (από αυτά που κάποτε πέταγα στα νιάτα μου στις πορείες και πήγαινα σε ομελέτα στον καλό μου το πρωί και τώρα μου τα πετάει αυτός και πάει για πορεία στα τι τζι άι φράιντεΐεις , νερό (:P), κύβους, λεμόνια, σκόρδα και κρεμμύδια [ ε ναι λοιπόν έμαθα να τα βάζω και τα δύο σε λογική ποσότητα στην κόκκινη σάλτσα μιας και ο καλός μου δεν πλένει ποτέ τα δόντια του και τα σκασμένα την πετάνε σε φαγητοπόλεμο!!!!].
Ενίοτε έχει και μερικά εξτρα [πχ. λαχανικά,ψάρια ή μυρωδικά από το κήπο του πατρικού μου σε κατεψυγμένη μορφή για να διατηρούνται] αλλά αυτά είναι μπόνους σε καιρούς οικονομικής κρίσης - το μόνο που μένει σταθερό στο ψυγείο είναι τα καλλυντικά γιατί κανείς δεν έχει πια όρεξη να βαφτεί το βράδυ , αλλά προτιμάει να βάψει τοίχους με αντι-δντικά συνθήματα.

πια δεν υπάρχουν ψυγεία γιατί μολύνουν το περιβάλλον - αν και κανείς δεν ξέρει τι είναι το περιβάλλον , το μόνο που μας περιβάλλει είναι πλαστικό , τσιμέντο και καπνοί από γειτονικούς πολέμους

οι οικολόγοι για ψύξη χρησιμοποιούν φυσικά μέσα όπως τα αστεία του μπένυ χιλ , του σιδ και του γκρέιτ όττο

δεν ξέρω αν το ανέφερα αλλά έκανα οικογένεια , είμαι πιο ευτυχισμένη από ποτέ αλλά δεν ξέρω αν συμφωνεί η οικογένεια μου

επίσης τελευταία δοκιμάζω τις ικανότητές μου στη ζαχαροπλαστική... όποιος θέλει μαλλί της γριάς και ποπ κορν σε καμιά ώρα που θα έχουν κρυώσει... ας κοπιάσει! :) :P

[πάει γέρασα κι εγώ....αλλά αυτήν την φορά δεν είναι ένα αστείο σνιφ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...

[πάει γέρασα κι εγώ....αλλά αυτήν την φορά δεν είναι ένα αστείο σνιφ]

Έλα, έλα, άσε τους λυγμούς και έλα, να σου πω το μυστικό της νιότης, ξεροκέφαλη εξυπνάδα μου:redface:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το ψυγείο μου (μένω με τους γονείς μου) έχει συνήθως τα κάτωθι υλικά:

-Τυρί φέτα και για τρίψιμο
-Διάφορα λαχανικά (καρότα-κρεμμύδια-σκόρδα-λεμόνια)
-Μυρωδικά (μαϊντανό, άνηθο, κλπ)
-Φρούτα (μήλα, πορτοκάλια)
-Γάλα
-Βούτυρο
-Γιούρτι
-Αυγά
-Κάποια φάρμακα και κρέμες που χρειάζονται ψυγείο
-Αλεύρι
-Μαγειρική σόδα

Στην κατάψυξη
-Διάφορα κρέατα (συνήθως κοτόπουλο- χοιρινό-αρνί- κουνέλι-μοσχάρι)
-ψάρια
-Ζυμωτό ψωμί το οποίο βάζουμε στην κατάψυξη για να παραμένει μαλακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top