Τα τρία ζώδια που μας επηρεάζουν μετά από τον Ήλιο μας...

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω :P
6 σεπτέμβρη 1985, Αθήνα, 12 το μεσημέρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω :P
6 σεπτέμβρη 1985, Αθήνα, 12 το μεσημέρι

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Διδυμοι (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Υδροχόος (ο Ήλιος σου «πέφτει» Ενδέκατο Οίκο σου) και ο Σκορπιός (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Όγδοο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Παρθενος - Υδροχόος ( εξυπνη και πρακτικη, εξωστρεφής και φιλική)

Η ψυχή σου είναι Δίδυμοι - Σκορπιός (φιλική, επικοινωνιακη, αυναισθηματική και καλός ψυχολόγος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
πες μου και μενα! 22 μαϊου 1984 ,θεσσαλονικη, 8:30 περιπου το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πες μου και μενα! 22 μαϊου 1984 ,θεσσαλονικη, 8:30 περιπου το πρωι

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Υδροχόος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), και ο Τοξότης (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Ένατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Δίδυμοι ( ευέλικτος & επικοινωνιακός)

Η ψυχή σου είναι Υδροχόος - Τοξότης (εξωστρεφής και φιλικός, αισιοδοξος, καλοπροαίρετος με μια διαθεση περιπέτειας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω! Στο πηγάδι κατούρησα;:D

15/05/1981, ώρα 01:00 στην Αθήνα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Υδροχόος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Ζυγός (ο Ήλιος σου «πέφτει» Έβδομο Οίκο σου & η Σελήνη σου «πέφτει» στον Έβδομο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου και Η ψυχή σουείναι Υδροχόος - Ζυγός (κοινωνικη & αρμονικη,εξωστρεφης & φιλική)


Ευχαριστώ πολύ! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω! Στο πηγάδι κατούρησα;:D

15/05/1981, ώρα 01:00 στην Αθήνα.:D

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ζυγός (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Καρκίνος (ο Ήλιος σου «πέφτει» Τέταρτο Οίκο σου) και ο Τοξότης (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Ένατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Ταυρος - Καρκίνος ( λογική,μεθοδικη, ευαίσθητη και συναισθηματικη )

Η ψυχή σου είναι Ζυγός - Τοξότης (κοινωνικη, σε χαρακτηριζει η αρμονια, αισιοδοξη, καλοπροαιρετη με μιαδιαθεση για περιπατεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ζυγός (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Καρκίνος (ο Ήλιος σου «πέφτει» Τέταρτο Οίκο σου) και ο Τοξότης (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Ένατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Ταυρος - Καρκίνος ( λογική,μεθοδικη, ευαίσθητη και συναισθηματικη )

Η ψυχή σου είναι Ζυγός - Τοξότης (κοινωνικη, σε χαρακτηριζει η αρμονια, αισιοδοξη, καλοπροαιρετη με μιαδιαθεση για περιπατεια)

Ευχαριστώ!:P

Όντως ισχύουν αυτά.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θέλω κι εγώωωω
21 Σεπτεμβρίου 1983
03:15 Αθήνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ιιιιιιιι θέλω κι εγώ :clapup:

27-12-1970, 11:05 πμ Αθήνα :D

Νομίζω ότι έχω Σελήνη στον Σκορπιό :redface:
Hmm...
Κι εσύ Αιγόκερως με τη Σελήνη στον Σκορπιό, ε;
Παρά τρίχα να είχαμε και ίδιο ωροσκόπο...

Να υποθέσω πως κι εσύ βιώνεις όλα σου τα συναισθήματα μεγεθυμένα και υπερβολικά...;


Θα μπορούσατε να μου πείτε και μένα τί σημαίνει να έχεις:

Ωρσκόπος: Υδροχόος (Συνεπώς 12ος οίκος στον Αιγόκαιρω)
Ήλιο: Αιγόκερως
Σελήνη: Σκορπιός

(4/1/78 / Αθήνα / 09:35)

:redface:

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά ένα πολύ ωραίο site που το συμβουλεύομαι που και που (είναι και το μόνο), είναι το www.anew.gr. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κι εγωωωωωωω!!!!!!:) :P

14.04.1983
Μαρούσι Αττικής
10.00-10.30 το πρωι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι ακυρο; Ο τοπος γεννησης πως επηρεαζει? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
θέλω κι εγώωωω
21 Σεπτεμβρίου 1983
03:15 Αθήνα:D

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Σκορπιός (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Δίδυμοι (ο Ήλιος σου «πέφτει» Τρίτο Οίκο σου) και ο Λέων (η Σελήνη σου «πέφτει» στονΠέμπτο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Παρθένος - Διδυμοι( έξυπνη και πρακτική, επικοινωνιακη και ευελικτη)

Η ψυχή σου είναι Σκορπιος - Λέων (συναισθηματικη, ευαισθητη,εξωστρεφης & καλόκαρδη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Hmm...
Κι εσύ Αιγόκερως με τη Σελήνη στον Σκορπιό, ε;
Παρά τρίχα να είχαμε και ίδιο ωροσκόπο...

Να υποθέσω πως κι εσύ βιώνεις όλα σου τα συναισθήματα μεγεθυμένα και υπερβολικά...;


Θα μπορούσατε να μου πείτε και μένα τί σημαίνει να έχεις:

Ωρσκόπος: Υδροχόος (Συνεπώς 12ος οίκος στον Αιγόκαιρω)
Ήλιο: Αιγόκερως
Σελήνη: Σκορπιός

(4/1/78 / Αθήνα / 09:35)

:redface:

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά ένα πολύ ωραίο site που το συμβουλεύομαι που και που (είναι και το μόνο), είναι το www.anew.gr. :)

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Σκορπιος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Ιχθεις (ο Ήλιος σου «πέφτει» Δωδέκατο Οίκο σου) και ο Τοξότης (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Ένατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Αιγοκερως - Ιχθεις (φιλοδοξη, συγκροτημενη, ρεαλιστρια, ευαισθητη και διασθητικη)

Η ψυχή σου είναι Σκορπιος - Τοξότης (συναισθηματικη,ευαισθητη, αισιοδοξη, καλοπροαιρετη, με μια διαθεση για περιπατεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
κι εγωωωωωωω!!!!!!:) :P

14.04.1983
Μαρούσι Αττικής
10.00-10.30 το πρωι!

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ταυρος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Υδροχόος (ο Ήλιος σου «πέφτει» Ενδέκατο Οίκο σου) και ο Ιχθείς (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Δωδέκατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Κριος - Υδροχόος ( εξωστρεφης, δυναμικη, δραστηρια, αποφασιστικη και φιλικη )

Η ψυχή σου είναι Ταυρος - Ιχθεις (λογική και μεθοδικη, ευαισθητη και διαισθητικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Σκορπιος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Ιχθεις (ο Ήλιος σου «πέφτει» Δωδέκατο Οίκο σου) και ο Τοξότης (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Ένατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Αιγοκερως - Ιχθεις (φιλοδοξη, συγκροτημενη, ρεαλιστρια, ευαισθητη και διασθητικη)

Η ψυχή σου είναι Σκορπιος - Τοξότης (συναισθηματικη,ευαισθητη, αισιοδοξη, καλοπροαιρετη, με μια διαθεση για περιπατεια)
Σε όλα μέσα εκτός από το φιλόδοξη... Γιατί ρε γμτ; :P
Να 'σαι καλά βρε Νεραϊδούλα... :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Λείπει ο Μάρτης απο την σαρακοστή;
Και εγώ θέλω!:D
15/06/1982
Αθήνα
11:45 το μεσημέρι...
Περιμένω με αγωνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Α, για πες μου πλιιζζζζ, για Τεταρτη 9 Αυγουστου 2000 ώρα 1:30 , Αθήνα ?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Hmm...
Κι εσύ Αιγόκερως με τη Σελήνη στον Σκορπιό, ε;
Παρά τρίχα να είχαμε και ίδιο ωροσκόπο...

Να υποθέσω πως κι εσύ βιώνεις όλα σου τα συναισθήματα μεγεθυμένα και υπερβολικά...;

οοοοοοουυυυψ άργησα να το δω δέκα μερούλες αυτό.. σορρυ :redface:
τελικά όχι (απ ότι λέει η Νεράιδα, έχω στον Τοξότη την Σελήνη μου :P ) αλλά.....
για κάποιον άλλον (ανεξήγητο?? :P) λόγο, ΝΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ μου τα συναισθήματα τα βιώνω μεγεθυμένα και υπερβολικά :redface:
Κάποτε μου είχαν πει ότι αυτό οφείλετε στο ότι με βάση την αριθμολογία (τα μπλέξαμε τα μπουτια μας τώρα στάνταρ :P) είμαι ένα 11άρι και ότι συνεπάγεται αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Real curiosity

16 05 1988

Μαρουσι

Ωρα 12:01 μ.μ.

let's see... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top