Τα τρία ζώδια που μας επηρεάζουν μετά από τον Ήλιο μας...

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα τρία ζώδια που μας επηρεάζουν μετά από τον Ήλιο μας...

Το ζώδιό μας, μας επηρεάζει κατά ένα μικρό ποσοστό.

Το δεύτερο ζώδιο που μας επηρεάζει και είναι εξίσου ισχυρό με τον Ήλιο μας, είναι η θέση της Σελήνης μας.

Το τρίτο ζώδιο που μας επηρεάζει, είναι αυτό που αντιπροσωπεύει τον Οίκο που βρίσκεται ο Ήλιος μας.

Το τέταρτο ζώδιο που μας επηρεάζει, είναι αυτό που αντιπροσωπεύει τον Οίκο που βρίσκεται η Σελήνη μας.

Γράψτε την ημερομηνία, την ώρα και τον τόπο γέννησής σας για να βρούμε τα υπόλοιπα τρία, σημαντικά ζώδια που σας επηρεάζουν !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
8 Νοεμβρίου 1982, 21:40, Αθήνα.
Για να δούμε, είμαι περίεργη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
8 Νοεμβρίου 1982, 21:40, Αθήνα.
Για να δούμε, είμαι περίεργη...

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Λέων (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Λέων (ο Ήλιος σου «πέφτει» Πέμπτο Οίκο σου) και ο Ταύρος (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Δεύτερο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Σκορπιός - Λέων (συναισθηματική, καλή ψυχολόγος, εξωστρεφής και δημιουργική)


Η ψυχή σου είναι Λέων - Ταύρος (λογική, μεθοδική, ευαίσθητη και με αγάπη προς την οικογένεια).


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πράγματι έτσι είναι, ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
09-05-1986 αθήνα ταύρος 14:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
09-05-1986 αθήνα ταύρος 14:00

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ταύρος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Αιγόκερως (ο Ήλιος σου «πέφτει» Δέκατο Οίκο σου) και ο Αιγόκερως (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Δέκατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Ταύρος- Αιγόκερως (πρακτική, μεθοδική, φιλόδοξη και ρεαλίστρια)

Η ψυχή σου είναι Ταύρος - Αιγόκερως (λογική και συγκροτημένη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
σε ευχαριστώ... αν κα δεν τα πολυκατάλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ιιιιιιιι θέλω κι εγώ :clapup:

27-12-1970, 11:05 πμ Αθήνα :D

Νομίζω ότι έχω Σελήνη στον Σκορπιό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ιιιιιιιι θέλω κι εγώ :clapup:

27-12-1970, 11:05 πμ Αθήνα :D

Νομίζω ότι έχω Σελήνη στον Σκορπιό :redface:

Τσου!!!:)
Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Τοξότη (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Υδροχόος (ο Ήλιος σου «πέφτει» Ενδέκατο Οίκο σου) και ο Αιγόκερως (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Δέκατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Αιγόκερως - Υδροχόος (φιλόδοξη, ρεαλίστρια,εξωστρεφης & φιλική)


Η ψυχή σου είναι Τοξότης - Αιγόκερως (αισιόδοξη, καλοπροαίρετη, πρακτική και συγκροτημένη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τσου!!!:)
Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Τοξότη (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Υδροχόος (ο Ήλιος σου «πέφτει» Ενδέκατο Οίκο σου) και ο Αιγόκερως (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Δέκατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Αιγόκερως - Υδροχόος (φιλόδοξη, ρεαλίστρια,εξωστρεφης & φιλική)


Η ψυχή σου είναι Τοξότης - Αιγόκερως (αισιόδοξη, καλοπροαίρετη, πρακτική και συγκροτημένη)

zillion thanks :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
κ γω...

10-03-84
21:30 το βράδυ στη αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ, κι εγώ! Αθήνα, 29 Ιανουαρίου 1979, 19:10 περίπου.

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
κ γω...

10-03-84
21:30 το βράδυ στη αθήνα

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Διδυμοι (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Λέων (ο Ήλιος σου «πέφτει» Πέμπτο Οίκο σου) και ο Τοξότης (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Ένατο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Ιχθείς - Λέων (ευαίσθητη, διαισθητική, εξωστρεφής και δημιουργική)

Η ψυχή σου είναι Δίδυμοι - Τοξότης (επικοινωνιακή, ευέλικτη,αισιόδοξη και καλοπροαίρετη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ευχαριστω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κι εγώ, κι εγώ! Αθήνα, 29 Ιανουαρίου 1979, 19:10 περίπου.

:clapup:


Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Υδροχόος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Ζυγός (ο Ήλιος σου «πέφτει» Έβδομο Οίκο σου & η Σελήνη σου «πέφτει» στον Έβδομο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου και Η ψυχή σου είναι Υδροχόος - Ζυγός (κοινωνικη & αρμονικη,εξωστρεφης & φιλική)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Nα πω κι εγώ? :)
17 - 5 - 1990 ώρα 13:30 , Αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Nα πω κι εγώ? :)
17 - 5 - 1990 ώρα 13:30 , Αθήνα

Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Υδροχόος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Αιγόκερως (ο Ήλιος σου «πέφτει» Δέκατο Οίκο σου) και ο Παρθένος (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Έκτο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Ταύρος - Αιγόκερως (λογική, μεθοδικη, φιλοδοξη συγκροτημενη και ρεαλιστρια)

Η ψυχή σου είναι Υδροχόος - Παρθένος (εξωστρεφης και φιλικη, εξυπνη και πρακτικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
17-07-1982 ώρα 19:45 , Ρόδος, Εθχαριστώ εκ των προτέρων:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ευχαριστώ !!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
17-07-1982 ώρα 19:45 , Ρόδος, Εθχαριστώ εκ των προτέρων:D :D


Τα τρία ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Διδυμοι (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Ζυγός (ο Ήλιος σου «πέφτει» Έβδομο Οίκο σου) και ο Παρθένος (η Σελήνη σου «πέφτει» στον Έκτο Οίκο σου).

Η προσωπικότητά σου είναι Καρκίνος-Ζυγός (ευαίσθητη, συναισθηματική,κοινωνικη και αρμονικη)

Η ψυχή σου είναι Δίδυμοι - Παρθένος (φιλική, επικοινωνιακη, εξυπνη και πρακτικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top