Τα τρία ζώδια που μας επηρεάζουν μετά από τον Ήλιο μας...

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
14/10/88 Μαρούσι, νομίζω 11μιση η ώρα...:hmm:

Θα κάνεις κάτι και για μένα;:worry:

Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Τοξότης (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Αιγοκερως (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 10ο Οίκο σου), και ο Ιχθείς (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 12ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Ζυγός - Αιγόκερως ( κοινωνικός, αρμονικός & φιλόδοξος, συγκρατημένος, ρεαλιστής, πρακτικός)

Η ψυχή σου είναι Τοξότης - Ιχθείς( αισιοδοξος, καλοπροαίρετος, ανεξάρτητος & ευαίσθητος, διαισθητικος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
θέλω και εγώ

11 Νοεμβρίου 1980 1.40 π.μ.

και αν μπορείς και για τον γιο μου

8 Ιουλίου 2007 1.20 π.μ.

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σέλω κι εγώ... :redface:

10/3/89, 20.00 περίπου, Αθήνα

Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ταυρος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Παρθένος (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 6ο Οίκο σου), και ο Σκορπιός (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 8ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Ιχθείς - Παρθένος (ευαίσθητη, διαισθητικη & έξυπνη, πρακτική )

Η ψυχή σου είναι Ταύρος - Σκορπιός ( λογική, μεθοδικη, πρακτικη & συναισθηματική, καλη ψυχολογος, ευαίσθητη)

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Kι εγώ σέλω :redface:

10/05/81, 20:00, Κέρκυρα :)

α ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Λέων (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Ζυγός (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 7ο Οίκο σου), και ο Αιγόκερως (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 10ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι
Ταύρος - Ζυγός (λογική, μεθοδικη, πρακτικη & κοινωνική, αρμονική )

Η ψυχή σου είναι Λέων - Αιγόκερως (εξωστρεφής, δημιουργική, καλόκαρδη & φιλόδοξη, συγκροτημένη, ρεαλίστρια, πρακτική)

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
α ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Λέων (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Ζυγός (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 7ο Οίκο σου), και ο Αιγόκερως (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 10ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι
Ταύρος - Ζυγός (λογική, μεθοδικη, πρακτικη & κοινωνική, αρμονική )

Η ψυχή σου είναι Λέων - Αιγόκερως (εξωστρεφής, δημιουργική, καλόκαρδη & φιλόδοξη, συγκροτημένη, ρεαλίστρια, πρακτική)

;)

λίγο το εξωστρεφής δεν μου κολλάει αλλά κατά τα αλλά μ'αρέσει :D:P

TY!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αν δεν βαριέσαι γιατι σε ζαλίσαμε 24/01/85 Ρόδος 22:00

Tα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ιχθείς (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Λέων (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 5ο Οίκο σου), και ο Παρθένος (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 6ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Υδροχόος - Λέων
(φιλική, εξωστρεφής & δημιουργική, καλόκαρδη)

Η ψυχή σου είναι Ιχθείς - Παρθένος (ευαίσθητη, διαισθητική & φιλόδοξη, συγκροτημένη, ρεαλίστρια, πρακτική)

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
25 Απριλίου 1987 ώρα 06:45 και τόπος Αθήνα...
Για πειτε μου και εμενα να δούμε... τι είμαι! :D

Αυτα εγω δεν τα πιστευω κι απορω πως καθεστε και ασχολειστε...

13/10/1979 5:00 Θεσσαλονικη :whistle::whistle::whistle:

θέλω και εγώ

11 Νοεμβρίου 1980 1.40 π.μ.

και αν μπορείς και για τον γιο μου

8 Ιουλίου 2007 1.20 π.μ.

Ευχαριστώ

Παιδακια, εσεις λειτερ...γιατι εχω και λιγο διαβασμα...Απλα σας μαζεψα..διοτι με το μπρος πισω στις σελιδες...ζαλιστηκα!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτα ειναι για Μπιλ και Φοιβη..που εξαφανιστηκαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ταυρος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Παρθένος (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 6ο Οίκο σου), και ο Σκορπιός (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 8ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Ιχθείς - Παρθένος (ευαίσθητη, διαισθητικη & έξυπνη, πρακτική )

Η ψυχή σου είναι Ταύρος - Σκορπιός ( λογική, μεθοδικη, πρακτικη & συναισθηματική, καλη ψυχολογος, ευαίσθητη)

;)

ωωωω ευχαριστώ Νεραϊδα! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου Νεράιδα :) Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι επιμένουν ότι είμαι αισιόδοξη ενώ δεν είμαι καθόλου :P Επίσης δεν καταλαβαίνω τι είναι το συνημμένο αρχείο που έβαλες. Κάτι για πλανήτες λέει αλλά δεν καταλαβαίνω... Μήπως είμαι χαζούλα; :redface: Σε ευχαριστώ πολύ πολύ και πάλι :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
25 Απριλίου 1987 ώρα 06:45 και τόπος Αθήνα...
Για πειτε μου και εμενα να δούμε... τι είμαι!
Tα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ιχθείς (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Κριός (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 1ο Οίκο σου), και ο Ιχθείς (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 12ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναιΤαύρος - Κριός
(λογική, μεθοδική, πρακτική & εξωστρεφής, δυναμική,αποφασιστική, δραστήρια, πρωτοπόρα)

Η ψυχή σου είναι Ιχθείς (ευαίσθητη, διαισθητική)

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
θέλω και εγώ

11 Νοεμβρίου 1980 1.40 π.μ.

και αν μπορείς και για τον γιο μου

8 Ιουλίου 2007 1.20 π.μ.

Ευχαριστώ

Τόπο δεν ανεφερες.....αν σου ειναι ευκολο....προσθεσε και τον τοπο....θενκς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτα εγω δεν τα πιστευω κι απορω πως καθεστε και ασχολειστε...

13/10/1979 5:00 Θεσσαλονικη :whistle::whistle::whistle:

Δεν πιστευεις...αλλα να μαθεις..θες!:P:P..Ουστττ!:P

Τωρα αυτο ειναι 5 το πρωι ή 5 το απογευμα?...Να μην κανω και τσαμπα δουλεια...Για πε μου....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτα εγω δεν τα πιστευω κι απορω πως καθεστε και ασχολειστε...

13/10/1979 5:00 Θεσσαλονικη :whistle::whistle::whistle:

Tα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Καρκίνος (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί) και Ταύρος (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 2ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Ζυγός -Ταύρος ( κοινωνικός, αρμονικός & λογικός, μεθοδικος, πρακτικός)

Η ψυχή σου είναι Καρκίνος ( ευαίσθητος, συναισθηματικός με αγαπη προς την οικογενεια)

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τόπο δεν ανεφερες.....αν σου ειναι ευκολο....προσθεσε και τον τοπο....θενκς!:)
Αθήνα και οι 2 μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
θέλω και εγώ

11 Νοεμβρίου 1980 1.40 π.μ.

και αν μπορείς και για τον γιο μου

8 Ιουλίου 2007 1.20 π.μ.

Ευχαριστώ

Για σενα:
Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Τοξότης (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), Διδυμοι (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 3ο Οίκο σου), και ο Καρκίνος (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 4ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Σκορπιός - Διδυμοι (
συναισθηματική, καλη ψυχολογος, ευαίσθητη & επικοινωνιακή, ευέλικτη)

Η ψυχή σου είναι Τοξοτης - Καρκίνος ( αισιόδοξη, καλοπροαίρετη, ανεξαρτητη & ευαίσθητη, συναισθηματική με αγάπη προς την οικογένεια)

Για το γιο σου:
Τα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Κριός (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Καρκίνος (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 4ο Οίκο σου), και ο Κριός (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 1ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Καρκίνος - Κριός (
ευαίσθητος, συναισθηματικός με αγάπη προς την οικογένεια & εξωστρεφής, δυναμικός, πρωτοπορος, δραστήριος, αποφασιστικός)
Η ψυχή σου είναι Κριός - Καρκίνος (ευαίσθητος, συναισθηματικός με αγάπη προς την οικογένεια & εξωστρεφής, δυναμικός, πρωτοπορος, δραστήριος, αποφασιστικός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Tα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Ιχθείς (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), ο Λέων (ο Ήλιος σου «πέφτει» στον 5ο Οίκο σου), και ο Παρθένος (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 6ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Υδροχόος - Λέων
(φιλική, εξωστρεφής & δημιουργική, καλόκαρδη)

Η ψυχή σου είναι Ιχθείς - Παρθένος (ευαίσθητη, διαισθητική & φιλόδοξη, συγκροτημένη, ρεαλίστρια, πρακτική)

;)
ευχαριστώ πολύ Νeraidoyla :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Να ζητήσω και τα δικά μου ???

26/09/1982, Αθήνα, 18:50 ή 19:00

Ευχαριστώ πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να ζητήσω και τα δικά μου ???

26/09/1982, Αθήνα, 18:50 ή 19:00

Ευχαριστώ πολύ :D

Tα ζώδια που σε επηρεάζουν είναι Αιγόκερως (βρίσκεται η Σελήνη σου εκεί), και ο Υδροχόος (η Σελήνη σου "πέφτει" στον 11ο Οίκο σου)

Η προσωπικότητά σου είναι Ζυγός
(κοινωνική και αρμονική)

Η ψυχή σου είναι Αιγόκερως - Υδροχόος(φιλόδοξη, συγκροτημένη, ρεαλίστρια, πρακτική & εξωστρεφής, φιλική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top