Τα πιο σκληρά/bitchy θηλυκά του e-steki !

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,450 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ε ρε κακομοίρηδες, αμα ξέρατε τι λίρα 100 είναι η Πούπι δε θα τη λέγατε μπίτσι.

Και γαμώ τις γυναικάρες είναι, όπως πρέπει. Μια καρδιά χρυσάφι, ΝΟΥΦΑΡΟ. ΤΟΝΟΣ ΡΙΟ ΜΑΡΕ. Κόβεται με την καρδιά ενός μαρουλιού.

Στα ίσα και δεν κρύβεται, οτι ειναι το δείχνει, αληθινή Γυναίκα.

(σοβαρολογώ)

Άκου μπίτσι η πουπάρα... Ρεμπεσκέδες, αλητήριοι, τεντυμπόηδες...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Ε ρε κακομοίρηδες, αμα ξέρατε τι λίρα 100 είναι η Πούπι δε θα τη λέγατε μπίτσι.

Και γαμώ τις γυναικάρες είναι, όπως πρέπει. Μια καρδιά χρυσάφι, ΝΟΥΦΑΡΟ. ΤΟΝΟΣ ΡΙΟ ΜΑΡΕ. Κόβεται με την καρδιά ενός μαρουλιού.

Στα ίσα και δεν κρύβεται, οτι ειναι το δείχνει, αληθινή Γυναίκα.

(σοβαρολογώ)

Άκου μπίτσι η πουπάρα... Ρεμπεσκέδες, αλητήριοι, τεντυμπόηδες...
Mωρο μου,μαναρι μου,σουτζουκακι μου γλυκο,γαλακτομπουρεκακι μου ομορφο,σνιτσελακι μου καμαρωτο,για αυτο σε αγαπω,διοτι εχεις καταλαβει τι ψυχουλα εχω!


 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,450 μηνύματα.
@BeatrixKiddo θρεντ που γράφουμε ταιριαστά ζευγάρια υπάρχει;
Νομίζω εχω ιδεα :whistle:

*:P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Πήγαινε πιο πολύ για το σκληρό κομμάτι. Ως δυναμική το εννοούσα :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top