Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γλυκιά μου, Υδροχόε, μας πήρε και μας σήκωσε, επιεικώς. Τώρα εξηγήται γιατί τα νεύρα μου έφτασαν στα ουράνια, πάλι...
Μία από τα ίδια κι εγώ, καλή μου Raf...<3

Δεν ξέρω τί νιώθω, ποιά είμαι, πού πάω, ένα πράμα...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θα μπορούσες να το περιγράψεις καλύτερα! Και δεν λέει και πόσες μέρες θα κρατήσει, το άτιμο!
Στις 16, με την Πανσέληνο, κορυφώνεται...:hehe:

Ύστερα, θα επανέλθουμε σε φυσιολογικά, για την εποχή, επίπεδα...:upside:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Στις 16, με την Πανσέληνο, κορυφώνεται...:hehe:

Ύστερα, θα επανέλθουμε σε φυσιολογικά, για την εποχή, επίπεδα...:upside:
Τότε μάλλον, θα πρέπει να χαθώ στη σκοτεινή φωλιά μου, γιατί έρχεται Βατερλό :hehe:
Τι τραβάμε...και δεν το μαρτυράμε... :bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή ακριβώς είμαστε λιοντάρια και σιχαινόμαστε την αδιαφορία, οφείλει να μας αφιερώσει δύο γραμμές, έστω :P
Ωραία...δες τί θα κάνουμε...:redface:

Λιοντάρια : Η Νέα Σελήνη, ανοίγει νέους ορίζοντες, σε όλους τους τομείς. Έρωτας, χρήμα, ταξίδια, διακοπές, ευνοούνται. Tip1 : Κρατάτε μεγάλη σακούλα, γιατί το χρήμα θα είναι άφθονο...Τip2 : Ο έρωτας θα είναι κεραυνοβόλος...

Εντάξει, τώρα ; Καλύτερα ; :devil:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ωραία...δες τί θα κάνουμε...:redface:

Λιοντάρια : Η Νέα Σελήνη, ανοίγει νέους ορίζοντες, σε όλους τους τομείς. Έρωτας, χρήμα, ταξίδια, διακοπές, ευνοούνται. Tip1 : Κρατάτε μεγάλη σακούλα, γιατί το χρήμα θα είναι άφθονο...Τip2 : Ο έρωτας θα είναι κεραυνοβόλος...

Εντάξει, τώρα ; Καλύτερα ; :devil:
Τώρα μάλιστα... πάρα πολύ καλύτερα!
Ακούς εκεί, να παρακαλάμε για 2 γραμμές υπόθεση.. :pfff::bleh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε φτάνει που σας έγραψα...τα καλύτερα, ενώ η Ν. Σελήνη γραμμένους σας έχει (κανονικότατα, σύνδεση απευθείας με Κάιρο...), μου έχετε και υφάκι...:devil:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δε φτάνει που σας έγραψα...τα καλύτερα, ενώ η Ν. Σελήνη γραμμένους σας έχει (κανονικότατα, σύνδεση απευθείας με Κάιρο...), μου έχετε και υφάκι...:devil:
χαχαχαχαχαχαχα
Διάβασα τη λέξη "συνδεδεμένος με Κάιρο" για τον Βασιλιά του Ζωδιακού... αυτό ήταν πληγή για τον εγωισμό μας... :pfff:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχαχαχαχαχαχα
Διάβασα τη λέξη "συνδεδεμένος με Κάιρο" για τον Βασιλιά του Ζωδιακού... αυτό ήταν πληγή για τον εγωισμό μας... :pfff:
Χαχαχαχαααα...σας έχω και καλύτερο...:P

Απευθείας...σύνδεση, λέει. Υπάρχει διαφορά...:devil:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλέπω όλο και καλυτερεύει το πράγμα... Σ'ευχαριστώ γλυκιά μου, με έκανες να νιώσω πολύ καλύτερα... :P
Να σημειωθεί...ότι την καλή πρόθεση την είχα. Σα μου σηκώσατε...ψηλά τον αμανέ...το γύρισα... :devil:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ντάξει, χαδιάρικα γατάκια είμαστε, θέλουμε λίγη προσοχή και κολακεία ... :bleh:
Άντε, καλά. Με λύγισες...:redface:<3

Δε θέλει και πολύ για να λυγίσει, η ευαίσθητη καρδιά του Υδροχόου. Κι ας μας λένε 'πάγους'...:hehe:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top