Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Ναι, πες τη μας, κιόλας, σε slang γλώσσα...:upside:

Όλη η φράση σου είναι ακατάλυπτη, όπως κι αν την γράψει κανείς...:hehe:

wheel_ydroxoos.jpg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι πιο φιλοσοφιζέ αστρολογία, έχει ενδιαφέρον. Δεν είναι αστρολογία προβλέψεων αλλά ιχνηλάτησης. Αν ψάξεις θα βρεις πολλές πηγές.
Ναι, έχει ενδιαφέρον. Δεν ήξερα τίποτα. Ούτε καν ό,τι έχω...Ουρανό, Δία και Σελήνη στο ζώδιό μου...

Θα ριχτώ στο διάβασμα. Είναι ωραία και ενδιαφέροντα. Κάποιες πηγές δε, συσχετίζουν αυτού του είδους την αστρολογία με τη φιλοσοφία (κουμπώνει με το...φιλοσοφιζέ που αναφέρεις...)...

Θα δούμε, πού θα μας βγάλει ο δρόμος...

Και πάλι ευχαριστώ. Δεν έτυχε ποτέ ν' ακούσω, τίποτα απ' όλα αυτά...
 

Aiwnia

Νεοφερμένος

Η Aiwnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καρκίνος με Τοξότη, να ελπίζω σε τίποτα καλό;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καρκίνος με Τοξότη, να ελπίζω σε τίποτα καλό;
Εγώ που είμαι Τοξότης έχει τύχει να ταιριάξω με καρκίνους (φιλικά μόνο ) αλλά δεν νομίζω ότι μπορείς να στηρίξεις την ελπίδα σου στα ζώδια...
 

Aiwnia

Νεοφερμένος

Η Aiwnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ που είμαι Τοξότης έχει τύχει να ταιριάξω με καρκίνους (φιλικά μόνο ) αλλά δεν νομίζω ότι μπορείς να στηρίξεις την ελπίδα σου στα ζώδια...
χαχ συμφωνώ μαζί σου
Εννοώ όμως είμαι καρκίνος με ωροσκόπο τοξότη, αν προβλέπουν τίποτα καλό τα άστρα..
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
χαχ συμφωνώ μαζί σου
Εννοώ όμως είμαι καρκίνος με ωροσκόπο τοξότη, αν προβλέπουν τίποτα καλό τα άστρα..
Αααα δεν ξέρω ειδικά τις προβλέψεις δεν τις πιστεύω χαχα
Πάντως απ'.οσο έχω δει σε πρωινές εκπομπές όταν κάνουν τις προβλέψεις δεν αναφέρονται στον ωροσκόπο.
 

Aiwnia

Νεοφερμένος

Η Aiwnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αααα δεν ξέρω ειδικά τις προβλέψεις δεν τις πιστεύω χαχα
Πάντως απ'.οσο έχω δει σε πρωινές εκπομπές όταν κάνουν τις προβλέψεις δεν αναφέρονται στον ωροσκόπο.
Μήπως γι αυτό δεν πετυχαίνουν ποτέ τίποτα σωστό λολ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Καρκίνος με Τοξότη, να ελπίζω σε τίποτα καλό;
:bye:Γεια σου και καλωσόρισες, συν-..."ζωδιότισσα"!:P

Καρκινάκι κι εγώ μόνο που τον Τοξότη τον έχω στη Σελήνη και στον ωροσκόπο είναι ο Κριός (στοιχεία πύρινα και τα δυο).
Φωτιά και νερό μαζί στον γενέθλιο ωροσκόπο μας ...Τι να λέμε τώρα...
Στοιχεία ασύμβατα μεταξύ τους, καθότι αν το νερό είναι πάνω από τη φωτιά θα βράσει και θα εξατμιστεί
αν είναι κάτω, θα το σβήσει η φωτιά. Καταστροφή, στάχτη και μπούρμπερη ένα πράμα... :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Στοιχεία ασύμβατα μεταξύ τους, καθότι αν το νερό είναι πάνω από τη φωτιά θα βράσει και θα εξατμιστεί
αν είναι κάτω, θα το σβήσει η φωτιά. Καταστροφή, στάχτη και μπούρμπερη ένα πράμα... :laugh:
Επιστήμη όχι μαλακίες, ζώδια φτιάνς' ή φουφού για να βράσεις τη σούπα; :bleh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

Aiwnia

Νεοφερμένος

Η Aiwnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
:bye:Γεια σου και καλωσόρισες, συν-..."ζωδιότισσα"!:P

Καρκινάκι κι εγώ μόνο που τον Τοξότη τον έχω στη Σελήνη και στον ωροσκόπο είναι ο Κριός (στοιχεία πύρινα και τα δυο).
Φωτιά και νερό μαζί στον γενέθλιο ωροσκόπο μας ...Τι να λέμε τώρα...
Στοιχεία ασύμβατα μεταξύ τους, καθότι αν το νερό είναι πάνω από τη φωτιά θα βράσει και θα εξατμιστεί
αν είναι κάτω, θα το σβήσει η φωτιά. Καταστροφή, στάχτη και μπούρμπερη ένα πράμα... :laugh:
Στην καλύτερη έχουμε ζεστό νερό.. Καταστροφή ή μήπως η τέλεια ισορροπία;; Δεν ξέρω, δεν ξέρω..
*Ευχαριστώ κ καλώς σας βρήκα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,348 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Υδροχόοι λέει... Οκ, δε μπορώ να πω κατι εδω.
Μετά ΛΕΟΝΤΕΣ ΛΕΕΙ!

Κ...κ....και τ...τέλος....Ιχ..ιχ...ΙΧΘΥΕΣ!


kill-it-with-fire-before-it-lays-eggs.jpg


Παίζετε με τα κεφάλια σας σήμερα.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τα λιονταράκια, που είναι;;; οεο;;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα λιονταράκια, που είναι;;; οεο;;
Κι έλεγα γιατί είμαι έτσι αυτές τις μέρες, γιατί είμαι έτσι...:upside:

Επηρεαζόμαστε πολύ και οι δυο μας, απ' το Ματωμένο Φεγγάρι...

 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Κι έλεγα γιατί είμαι έτσι αυτές τις μέρες, γιατί είμαι έτσι...:upside:

Επηρεαζόμαστε πολύ και οι δυο μας, απ' το Ματωμένο Φεγγάρι...

Γλυκιά μου, Υδροχόε, μας πήρε και μας σήκωσε, επιεικώς. Τώρα εξηγήται γιατί τα νεύρα μου έφτασαν στα ουράνια, πάλι...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top