Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
026dae9f.jpg
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Οι Σκορπιοί μπαίνοντας κάθε φορά στο θέμα.

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Αυτό έχει διπλή σημασία τώρα, γκούχου, γκούχου, αλλά εγώ θα πάρω αυτή που με συμφέρει: μόνο από πίσω μας θα ήσασταν, αγαπητέ. Δεν λέμε τα αυτονόητα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Μισό να πιάσω τη ξανθιά περούκα, δε σας προλαβαίνω πια
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Έφυγε; Φο-βή-θη-κε; Έτσι μπράβο. Πάω να φάω τη σούπα με τη φάσα μου με θριαμβευτική έξοδο. :p
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Έφυγε; Φο-βή-θη-κε; Έτσι μπράβο. Πάω να φάω τη σούπα με τη φάσα μου με θριαμβευτική έξοδο. :p
Ρουφήχτε τα υγρά γεύματά σας δια του καλαμακίου και ύστερις θα σας εγκολπώσουμε καταλλήλως.
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Δέκα ολόκληρα λεπτά για να φανείς; Φαντάσου πόσο πίσω είστε οι Ζυγοί, για να θέλετε τόσο μέχρι να μας φτάσετε; :diablo:

-Ευχαριστώ δια την νοιαστική σας σκέψη να ικανοποιήσω την αβάσταχτην αίσθηση της πείνας. Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσω πως ξεκίνησε ήδη η διαδικασία τής πέψης.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αγαπώ τους Σκορπιούς και της Σκορπίνες.
001.gif
<3
Νιώθεις εμπιστοσύνη με έναν Σκορπιό. Δεν λένε λόγια του αέρα, ούτε αλλάζουν γνώμη κάθε στιγμή. Είναι πιστοί φίλοι (και όχι μόνο), αρκεί να μη τους προδώσεις ( κάτι που μου ακούγεται λογικό). :)
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Αγαπώ τους Σκορπιούς και της Σκορπίνες. View attachment 95448 <3
Νιώθεις εμπιστοσύνη με έναν Σκορπιό. Δεν λένε λόγια του αέρα, ούτε αλλάζουν γνώμη κάθε στιγμή. Είναι πιστοί φίλοι (και όχι μόνο), αρκεί να μη τους προδώσεις ( κάτι που μου ακούγεται λογικό). :)
Ο αυριανός σου καφές κερασμένος από μένα. :kissing:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Αφού φέρεσαι καλά στην Αλέξα, αγαπώ κι εγω Σκορπιούς πλέον. :devil:
Εμένα συγκεκριμένα δεν ξέρω, γιατί μαζεύω όλα τα red flags. Σκορπιός με Ιχθείς, ρε φίλε. Κόκκινο πανί που περπατάει είμαι για σένα. :laugh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εμένα συγκεκριμένα δεν ξέρω, γιατί μαζεύω όλα τα red flags. Σκορπιός με Ιχθείς, ρε φίλε. Κόκκινο πανί που περπατάει είμαι για σένα. :laugh:
Κοκκινο πανι εισαι για οσους ειναι φανατισμενοι εχθροι των σκορπιων.
Ο χαρακτηρας ειναι συναρτηση και αλλων παραγοντων δεν ειναι μονο το ζωδιο,γιαυτο και σε πολλους βλεπεις να εχουν χαρακτηριστικα πολλων ζωδιων.
Αλιμονο να ηταν το προβλημα μας ολο και μονο το τι ζωδιο ειναι ο αλλος.
Καποιοι δυστυχως ειναι πορωμενοι και το λεω γιατι ας πουμε σε αποκλειουν ή σου φερονται καπως επειδη ετυχες να εισαι ενα συγκεκριμενο ζωδιο,ειναι στο ποτε γεννιομαστε και εκει η τυχαιοτητα κανει το παιχνιδι της.
Και αν το σκεφτεις πιο ευρεια θα μπορουσαμε ολοι να ειμαστε αλλο ζωδιο αν ειχαμε γεννηθει Δεκεμβρη αλλα γεννηθηκαμε Απριλη.
Επομενως για μενα δεν εχει τοση σημασια το ζωδιο,οκ σαν ερωτηση γνωριμιας το ρωτας για να σπασει ο παγος να πεις τα όποια αστειακια απο κει και περα ειναι ενας ανθρωπος με οτι αυτος ενσωματωνει. <3
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Κοκκινο πανι εισαι για οσους ειναι φανατισμενοι εχθροι των σκορπιων.
Ο χαρακτηρας ειναι συναρτηση και αλλων παραγοντων δεν ειναι μονο το ζωδιο,γιαυτο και σε πολλους βλεπεις να εχουν χαρακτηριστικα πολλων ζωδιων.
Αλιμονο να ηταν το προβλημα μας ολο και μονο το τι ζωδιο ειναι ο αλλος.
Καποιοι δυστυχως ειναι πορωμενοι και το λεω γιατι ας πουμε σε αποκλειουν ή σου φερονται καπως επειδη ετυχες να εισαι ενα συγκεκριμενο ζωδιο,ειναι στο ποτε γεννιομαστε και εκει η τυχαιοτητα κανει το παιχνιδι της.
Και αν το σκεφτεις πιο ευρεια θα μπορουσαμε ολοι να ειμαστε αλλο ζωδιο αν ειχαμε γεννηθει Δεκεμβρη αλλα γεννηθηκαμε Απριλη.
Επομενως για μενα δεν εχει τοση σημασια το ζωδιο,οκ σαν ερωτηση γνωριμιας το ρωτας για να σπασει ο παγος να πεις τα όποια αστειακια απο κει και περα ειναι ενας ανθρωπος με οτι αυτος ενσωματωνει. <3
Συμφωνώ μέχρι κεραίας. Ίσα ίσα που, αν έβλεπα κάποιον να κρίνει βάσει αυτού χωρίς να δει τον άλλον, τότε είναι που θα ήμουν εγώ πρώτα σκεπτική απέναντί του. Την πλάκα μας κάνουμε όλοι εδώ μέσα. Εντάξει, θα σας κεράσω όλους τον αυριανό καφέ, καθαρματάκια. Με τουμπάρατε. :hug:

Μ' αρέσει να πειράζω τον Val λίγο παραπάνω. :teasing:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top