Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Πλάκα έκανα πάντως με το οτι το σημειώνω

Λοιπόν αφού διάβασα την εγκυροτατη πηγή που μου παρεθεσες κατέληξα στο οτι το ιδανικό είναι ο Τοξότης και ακολουθούν μαζί Ζυγός και Λεων.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@TheUltimateUnderdog
Δεν τα πας καλά με ενα από τα τρία ζώδια;
* Είχες βάλει λυπάμαι, γι'αυτό σε ρώτησα :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Δε σε πιάνω ζυγουλακι
Δε χρειάζεται να με πιανεις πάντα.


spankduck.gif
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Βαλ δε λεγεται κουτσομπολιό,αλλα διψα για μαθηση:paladin:

Δε ξέρω καν ποιες είναι οι διαβιβασεις :laugh:
Αυτο που ο λέοντας μαζεύει πληροφορίες απο ζυγους και τις σερβιρει σε λαικότερα ζώδια.

sassy_goat.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Αυτο που ο λέοντας μαζεύει πληροφορίες απο ζυγους και τις σερβιρει σε λαικότερα ζώδια.

View attachment 94296
Δηλαδή κατα σενα η διαβάθμιση είναι :
Λεων

Ζυγος




υπολοιπα λαϊκά ζωδιακια;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ασχετο αλλα εκανα μια ερευνα και κατέληξα στο συμπέρασμα οτι οι υδροχοοι είναι καρφιά. :bleh:
(Είμαι εντός θέματος)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Δηλαδή κατα σενα η διαβάθμιση είναι :
Λεων

Ζυγος




υπολοιπα λαϊκά ζωδιακια;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

1ος Ζυγός
2ος Κριός

Μετα το χάος.


Ασχετο αλλα εκανα μια ερευνα και κατέληξα στο συμπέρασμα οτι οι υδροχοοι είναι καρφιά. :bleh:
(Είμαι εντός θέματος)
Είναι οι "Κυρία κυρία ο Γιαννάκης αντέγραψε" του ζωδιακού κύκλου. Γνωστό αυτό.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσχετο αλλα εκανα μια ερευνα και κατέληξα στο συμπέρασμα οτι οι υδροχοοι είναι καρφιά. :bleh:
(Είμαι και εντός θέματος)
Δεν είναι καλό το ρεπορτάζ !!! Εγγυημένα πράματα... :devil:

Οι Υδροχόοι δεν προδίδουν. Γενικά είναι πιστοί. Στη φιλία, στον έρωτα, στα πάντα. Και μαζεμένοι και...τάφοι. Δεν αποκαλύπτουν...Και δεν ρωτούν για να μαθαίνουν πράγματα. Είναι από τα πολύ διακριτικά ζώδια...

Εντάξει, οκ. Έχουμε πολλά στραβά, αλλά έχουμε και τα ωραία μας...:P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
1ος Ζυγός
2ος Κριός

Μετα το χάος.
Σε παρακαλώ πολύ καλά είμαι η Βασίλισσα του ζωδιακού.

Τι θέμα έχεις με τα λιονταράκια;
Είσαι και συμβατός μαζί τους πανάθεμά σε :laugh:
Είναι οι "Κυρία κυρία ο Γιαννάκης αντέγραψε" του ζωδιακού κύκλου. Γνωστό αυτό.
Αχαχαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν είναι καλό το ρεπορτάζ !!! Εγγυημένα πράματα... :devil:

Οι Υδροχόοι δεν προδίδουν. Γενικά είναι πιστοί. Στη φιλία, στον έρωτα, στα πάντα. Και μαζεμένοι και...τάφοι. Δεν αποκαλύπτουν...Και δεν ρωτούν για να μαθαίνουν πράγματα. Είναι από τα πολύ διακριτικά ζώδια...

Εντάξει, οκ. Έχουμε πολλά στραβά, αλλά έχουμε και τα ωραία μας...:P
:whistle:
@Aleksa .. :redface:
(ξεφύγανε και...στ' άστρα μου...κάνε κάτι...)


Υ.Γ. : Το Καρφί...
Εγω νομίζω οτι το ρεπορτάζ μου είναι καλό αχαχα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Τι θέμα έχεις με τα λιονταράκια;
Είσαι και συμβατός μαζί τους πανάθεμά σε :laugh:
Από που κι ως που συμβατός με το νυμφομανές ζώδιο;

Λέαινες: Ο ορισμός του monkey branching και της Υπεργαμίας. Δεν προλαβαίνουν να τελειώσουν οι συσπάσεις εκει κάτω και έχει ήδη βρει ποιον θα πιάσει για επόμενο γκόμενο.

ΥΓ: Οι παρούσες εξαιρουνται λόγω άγνοιάς μου
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Από που κι ως που συμβατός με το νυμφομανές ζώδιο;
Καλέ τι λες;

Τέλος πάντων αν ανεβεις λίγο θα δεις ενα άρθρο που εχει ανεβασει η Υδροχόος με τα ζώδια που ειναι οι αδερφές ψυχές των λεόντων.
Το ιδανικό είναι τοξότης και ακολουθούν μαζί ζυγός και λέων
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΥΓ: Οι παρούσες εξαιρουνται λόγω άγνοιάς μου
Αντε το έσωσες τωρα :queen:
Μια και μοναδική είμαι, οπότε η παρούσα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Καλέ τι λες;

Τέλος πάντων αν ανεβεις λίγο θα δεις ενα άρθρο που εχει αναβασει η Υδροχόος με τα ζώδια που ειναι οι αδερφές ψυχές των λεόντων.
Το ιδανικό είναι τοξότης και ακολουθούν μαζί ζυγός και λέων
Ε αν το ανεβασε η Υδροχόος, πες το ντε να το καταπιώ αμάσητο όπως ο γλάρος το λιθρίνι.

Είναι ΛΑΘΟΣ!

Οι Ζυγοι ταιριάζουν με Ιχθύες πρωτίστως και μετα με Υδροχόους και Διδύμους.

ΑΝ και παιζει ρολο ο Ωροσκόπος. Εγω πχ σκάω πάνω σε Ταυρίνες και Αιγοκερίνες τακτικά.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αν δεν συμπαθεί τους Ζυγούς πάντως ο Underdog καλό θα ηταν να αναθεωρήσει γιατί δεν έχουμε απολύτως τίποτα κοινό σε ενδιαφέρον για να μοιράσουμε. :lol:
Αν προσπαθείς με έμμεσο τρόπο να με χαρακτηρίσεις βαρετό, τότε καλύτερα που δεν έχουμε απολύτως τίποτα κοινό να μοιραστούμε.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ε αν το ανεβασε η Υδροχόος, πες το ντε να το καταπιώ αμάσητο όπως ο γλάρος το λιθρίνι.

Είναι ΛΑΘΟΣ!

Οι Ζυγοι ταιριάζουν με Ιχθύες πρωτίστως και μετα με Υδροχόους και Διδύμους.

ΑΝ και παιζει ρολο ο Ωροσκόπος. Εγω πχ σκάω πάνω σε Ταυρίνες και Αιγοκερίνες τακτικά.
Ρε Βαλ πιστεύεις στα ζώδια;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Αν προσπαθείς με έμμεσο τρόπο να με χαρακτηρίσεις βαρετό, τότε καλύτερα που δεν έχουμε απολύτως τίποτα κοινό να μοιραστούμε.
Καμία σχέση. Λεω μοναχα οτι αυτο που ενδιαφέρει εσένα, δεν ενδιαφέρει εμένα.

Πχ αν ενδιαφέρεσαι για Ταύρους, εγω δεν ενδιαφέρομαι για Ταυρους.

Τυχαιο παράδειγμα.

Ρε Βαλ πιστεύεις στα ζώδια;
Απολύτως! Εχω κανει και αστρολογικό χάρτη. Μου χει βγαλει οτι επρεπε να γινω δικηγορος κανονικά.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν καθήστε καλά, λέμε... :upside:

Το άρθρο, που εγώ ανέβασα πρωτίστως, και αφορά τους Υδροχόους, λέει ότι αυτοί ταιριάζουν μόνο με : Δίδυμους, Ζυγούς και Τοξότες...

Αυτό που ζήτησες, @Pak ..και σου έφερα, δεν γνωρίζω τί λέει...

Άιντε, σήμερα...Δεν έχω και τη στάμνα με τα νερά μου, μαζί...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Λοιπόν καθήστε καλά, λέμε... :upside:

Το άρθρο, που εγώ ανέβασα πρωτίστως, και αφορά τους Υδροχόους, λέει ότι αυτοί ταιριάζουν μόνο με : Δίδυμους, Ζυγούς και Τοξότες...

Αυτό που ζήτησες, @Pak ..και σου έφερα, δεν γνωρίζω τί λέει...

Άιντε, σήμερα...Δεν έχω και τη στάμνα με τα νερά μου, μαζί...
Το διάβασα εγω και είσαι τι λέει, απλα διαφωνεί ο Βαλ.
Εμείς δε τσακωνόμαστε καλέ, δε χρειάζεται στάμνα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top