Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τί γαϊδούρι που είμαι... :redface:

Γυναίκα Καρκίνος...

1_karkinos_pathos_f.jpg


:kissing:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Μια χαρα σταθερές ειναι οι Υδροχόοι. Τα κωλόψαρα το δίνουν σαν καρβέλι δεξια κι αριστερά.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ωραίες οι εκατέρωθεν φιλοφρονήσεις.:angelnot:
Βάλ'τε τώρα και τα αρνητικά του κάθε ζωδίου (εδώ σας θέλω!)
326199.gif

Ήδη ο @Valder έκανε την αρχή. :hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Ωραίες οι εκατέρωθεν φιλοφρονήσεις.:angelnot:
Βάλ'τε τώρα και τα αρνητικά του κάθε ζωδίου (εδώ σας θέλω!)View attachment 93478
Ήδη ο @Valder έκανε την αρχή. :hehe:
Θα ρθουν κι άλλα. Έχει να πέσει πυρηνικό με mirv (ομπρέλα απο πολλές πυρηνικές που βαράει από τροχιά).

Θα γινει γλέντι, κατσε και θα δεις.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Οι παρθένοι αν δεν περάσει το δικό τους ή βάζουν τα κλάματα ή προσπαθούν με ύπουλο τρόπο να στη φέρουν.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Οι παρθένοι αν δεν περάσει το δικό τους ή βάζουν τα κλάματα ή προσπαθούν με ύπουλο τρόπο να στη φέρουν.
Όχι κι έτσι μωρέ. Απλώς είναι ισχυρογνώμονες
και πεισματάρηδες σα μουλάρια. :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Η παρακάτω αξιολόγηση αντιπροσωπεύει εμένα, δε ξέρω για την Pak.
ΛΕΩΝ

-Οι Λέοντες θέλουν να τραβάνε την προσοχή με οποιονδήποτε τρόπο.
X (better unnoticed)
-Το σπίτι ενός λιονταριού είναι το κάστρο του και το κουμαντάρει καταπιέζοντας; όλη την υπόλοιπη οικογένεια.
X (I ain't a bully)
–Οι Λέοντες φιλάνε; τον καθρέφτη τους, όταν δεν τους βλέπει κανείς.
X (more like giving the middle finger)
-Για τον Λέοντα, επαγγελματική επιτυχία σημαίνει ο τίτλος κάποιου σε μια εταιρία να είναι τόσο μακρύς, που να μη χωράει στην επαγγελματική κάρτα του.
X (Me? I'm as thick as a brick to mount the ladder of success)
-Όταν ο Λέων αρχίζει να αφηγείται τα παραφουσκωμένα ερωτικά του κατορθώματα, όλοι εύχονται να τον φάει ένας κροκόδειλος να ησυχάσουν επιτέλους.
✓✓✓... (Heartfelt words)
-Ο θυμός του Λέοντα είναι σαν τις ηλιακές εκλάμψεις. Τινάζονται ξαφνικά σε μήκος χιλιομέτρων και έπειτα χάνονται.
X (as cool as, if not cooler than, a cucumber)
-Ο Λέων θα σπεύσει να βοηθήσει συγγενείς και φίλους σε περίπτωση ανάγκης. Αλλά ακόμα πιο γρήγορα θα διαδώσει περήφανος την καλή του πράξη.
✓ (wouldn't consider me an exemplifier of good deeds)
-Ο Λέων θέλει να ελέγχει τα πάντα; Αν είναι κι άλλοι στο ασανσέρ, θα σταθεί κοντά στην πόρτα και θα πατάει τα κουμπιά. Στο μανάβικο, κάνει υποδείξεις στον υπάλληλο πώς να βάλει τις ντομάτες στη σακούλα.
X (rather “everything” controls me more than i do them)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Η παρακάτω αξιολόγηση αντιπροσωπεύει εμένα, δε ξέρω για την Pak.

X (better unnoticed)

X (I ain't a bully)

X (more like giving the middle finger)

X (Me? I'm as thick as a brick to mount the ladder of success)

✓✓✓... (Heartfelt words)

X (as cool as, if not cooler than, a cucumber)

✓ (wouldn't consider me an exemplifier of good deeds)

X (rather “everything” controls me more than i do them)
Α! Κι εσένα σου αξίζει μια @Valder;- απάντηση, για το πόσο νόημα απέκτησε η ύπαρξή του, ύστερα από αυτή την πληροφορία. :bleh:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top