Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αντίθετα υδροχοίνα με έχει ακολουθήσει στο μετρό (και μου έκανε και σκηνη στο Σύνταγμα μες το μετρό) να δει που πάω απο τη ζηλεια της επειδή φόραγα σακάκι για μια άσχετη συνάντηση και μετα γυρισε σπίτι μονο και μονο για να αλλάξει και να ρθει να κατσικωθει στη συνάντηση. Ωραία ζήλεια αυτή, αξέχαστη.
Σε πιστεύω...Και το εννοώ, δεν κάνω πλάκα. Ειδικά αν ήταν σε νεαρή ηλικία - η υδροχοϊνα - θα τρελάθηκε αν ήταν ερωτευμένη μαζί σου. Και έρωτας και Υδροχόος είναι σκέτη τρέλα...

Η διαφορά, που εντοπίζω, είναι ότι εγώ δεν θα κατσικωνόμουν στη συνάντηση. Θα με έτρωγε, μέσα μου, θα ήμουν ανταριασμένη θάλασσα, αλλά θα σε άφηνα στην ησυχία σου...Τώρα το πώς, όλες αυτές τις ώρες της συνάντησης, θα ήμουν πίσω, δεν θες να ξέρεις....Πάντως, σαν άνοιγες την πόρτα να μπεις, ίσως να την άνοιγα εγώ, να βγω...Μα δεν κρατάει πολύ, μας περνάει γρήγορα...

Κάπως έτσι λειτουργούμε ερωτευμένοι. Στα πιο νιάτα μας. Στην τρέλα επάνω, ναι, έτσι ακριβώς...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ελάτε τώρα, ας σοβαρευτούμε. Έρωτας δίχως (λογική) ζήλεια, δεν υφίσταται.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Σε πιστεύω...Και το εννοώ, δεν κάνω πλάκα. Ειδικά αν ήταν σε νεαρή ηλικία, η υδροχοϊνα, θα τρελάθηκε αν ήταν ερωτευμένη μαζί σου. Και έρωτας και Υδροχόος είναι σκέτη τρέλα...

Η διαφορά, που εντοπίζω, είναι ότι εγώ δεν θα κατσικωνόμουν στη συνάντηση. Θα με έτρωγε, μέσα μου, θα ήμουν ανταριασμένη θάλασσα, αλλά θα σε άφηνα στην ησυχία σου...Τώρα το πώς, όλες αυτές τις ώρες, της συνάντησης θα ήμουν πίσω, δεν θες να ξέρεις....Πάντως, σαν άνοιγες την πόρτα να μπεις, ίσως να την άνοιγα εγώ, να βγω...Μα δεν κρατάει πολύ, μας περνάει γρήγορα...

Κάπως έτσι λειτουργούμε ερωτευμένοι. Στα πιο νιάτα μας. Στην τρέλα επάνω, ναι, έτσι ακριβώς...
18 ήταν, ναι ερωτευμένη, ωρυόταν στον κόσμο μπροστά "πας να συναντήσεις άλλη". (δεν ίσχυε).

Μετα στο σπίτι τη χώρισα. (αλλά εκ των υστέρων μάλλον δεν έπρεπε, ήταν καλό τυπάκι)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αλήθεια είναι, χωρίς να θέλω να σου ανταποδώσω τα καλά σου λόγια (τουλάχιστον όχι άμεσα :P), πως οι Υδροχόοι για μένα είναι οι τοπ συζητητές, δεν πλήττω ποτέ μαζί τους. Κι είναι άκρως σημαντικό αυτό! :yes:

Κάνε...δουλειά σου !!! Ελεύθερα... :P

Ναι, είναι από τα καλά μας...αν συμπαθήσουμε, αν ανοιχτούμε (γιατί δεν πλησιάζουμε εύκολα, αν και φαινόμαστε αρκετά κοινωνικοί...), κάνουμε πολλή πλάκα, είμαστε του κεφιού. Και οι σχέσεις μας (πιο ανθρώπινες, φιλικές κ.λπ.) και για πάντα μπορεί να είναι, μα και από καρδιάς...;)

:give_rose:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

18 ήταν, ναι ερωτευμένη, ωρυόταν στον κόσμο μπροστά "πας να συναντήσεις άλλη". (δεν ίσχυε).

Μετα στο σπίτι τη χώρισα. (αλλά εκ των υστέρων μάλλον δεν έπρεπε, ήταν καλό τυπάκι)
Έλα, ήταν υπερβολική...Οκ, δεν είμαστε τέρατα. Έχει να κάνει και με τον χαρακτήρα. Το γνωρίζεις...Απλά στα μείον μας είναι η ζήλια, αλλά με μέτρο...Αν η κοπελίτσα (σου) δεν είχε διόλου αυτοπεποίθηση, είναι άλλο πράγμα...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Του κεφιού είναι οι γυναίκες-Κριοί.
Οι άντρες-Κριοί, του σεξ.

Γιατί διαφέρουν τα χαρακτηριστικά του ζωδίου στα φύλα σε ορισμένα θέματα τουλάχιστον.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Έλα, ήταν υπερβολική...Οκ, δεν είμαστε τέρατα. Έχει να κάνει και με τον χαρακτήρα. Το γνωρίζεις...Απλά στα μείον μας είναι η ζήλια, αλλά με μέτρο...Αν η κοπελίτσα (σου) δεν είχε διόλου αυτοπεποίθηση, είναι άλλο πράγμα...
Ρε αυτοπεποίθηση ή όχι, γυναίκα να με αγαπήσει όπως η Υδροχοϊνα δεν ξαναβρήκα.

Καλό μου 2022 στείλε μια νερουλή! :dance2:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σε Ταυρους Κριους Ζυγους και Ιχθεις εχω πεσει.
Οι Ταυροι Κριοι ειπαμε,οι Ζυγοι θα ελεγα θελουν την ισορροπια στη ζωη τους γενικα,ηρεμοι ανθρωπο με παθος βεβαιως ναι επισης αν θυμωσουν θυμωσαν παει δυσκολα τους μεταστρεφεις.
Οι Ιχθεις διπροσωποι οπως και οι Διδυμοι εννοω τη μια μπορει να ειναι ευεξαπτοι και την αλλη ηρεμοι σαν ηρεμη θαλασσα.
Δεν ισχυουν για ολους για εκεινους που συναντησα εγω.
Μπορει και απο αλλα ζωδια αλλα γενικα δε ρωτουσα περα απο φιλιες και σχεσεις,ας πουμε στη δουλεια δεν ηξερα τι ζωδιο ηταν ο αλλος.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Του κεφιού είναι οι γυναίκες-Κριοί.
Οι άντρες-Κριοί, του σεξ.

Γιατί διαφέρουν τα χαρακτηριστικά του ζωδίου στα φύλα σε ορισμένα θέματα τουλάχιστον.
Οι άντρες Κριοί...του σεξ ; Α ναι ε ; Δεν το ήξερα αυτό. Να και η πληροφορία της ημέρας !!! :P

Καλοί είναι οι Κριοί, αν και έχουν το ανικανοποίητο. Δύσκολα ευχαριστιούνται. Πάντα κάτι θα τους φταίει. Αυτό θεωρώ...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Οι άντρες Κριοί...του σεξ ; Α ναι ε ; Δεν το ήξερα αυτό. Να και η πληροφορία της ημέρας !!! :P

Καλοί είναι οι Κριοί, αν και έχουν το ανικανοποίητο. Δύσκολα ευχαριστιούνται. Πάντα κάτι θα τους φταίει. Αυτό θεωρώ...
γκρινιαρηδες και μονιμα αρνητικοι ενω τα εχουν ολα καποιες φορες απαπαπα μακρια ειπα με Κριο ποτε ξανα :D
και Κριο γυναικα εχω συναντησει ως γνωστη η γκρινια της και η κλαψα της αλλο πραγμα απορω ο αντρας της τι υπομονη ειχε μαζι της.

Ποιο σεξ βρε @Aleksa ? Οχι ολοι.Αυτοι που γνωρισα εγω τερμα ξενερωτοι ασεξουαλ τελειως
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε αυτοπεποίθηση ή όχι, γυναίκα να με αγαπήσει όπως η Υδροχοϊνα δεν ξαναβρήκα.

Καλό μου 2022 στείλε μια νερουλή! :dance2:
Την έδιωξες, όμως !!! :P

Αλλά Ζυγός δεν είσαι ; Αέρας, είσαι κι εσύ, σαν κι εμένα. Τί περιμένεις ; Σε πολλά μοιάζουμε...

Εντάξει, στα 18...πού μυαλό. Και για τους δυο σας...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Οι άντρες Κριοί...του σεξ ; Α ναι ε ; Δεν το ήξερα αυτό. Να και η πληροφορία της ημέρας !!! :P

Καλοί είναι οι Κριοί, αν και έχουν το ανικανοποίητο. Δύσκολα ευχαριστιούνται. Πάντα κάτι θα τους φταίει. Αυτό θεωρώ...
Το ένα δεν αναιρεί το άλλο. ;)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ένα δεν αναιρεί το άλλο. ;)
Όχι, εντάξει...οκ. Γενικά αναφερόμουν στο ανικανοποίητο...

Σαφώς και το sex είναι έξω απ΄ αυτά (από το ανικανοποίητο, γενικότερα...)... ;)

Εκεί η χημεία κάνει παιχνίδι. Και μόνο...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Σε Ταυρους Κριους Ζυγους και Ιχθεις εχω πεσει.
Οι Ταυροι Κριοι ειπαμε,οι Ζυγοι θα ελεγα θελουν την ισορροπια στη ζωη τους γενικα,ηρεμοι ανθρωπο με παθος βεβαιως ναι επισης αν θυμωσουν θυμωσαν παει δυσκολα τους μεταστρεφεις.
Οι Ιχθεις διπροσωποι οπως και οι Διδυμοι εννοω τη μια μπορει να ειναι ευεξαπτοι και την αλλη ηρεμοι σαν ηρεμη θαλασσα.
Δεν ισχυουν για ολους για εκεινους που συναντησα εγω.
Μπορει και απο αλλα ζωδια αλλα γενικα δε ρωτουσα περα απο φιλιες και σχεσεις,ας πουμε στη δουλεια δεν ηξερα τι ζωδιο ηταν ο αλλος.
Λένε (όχι εγώ, οι άλλοι :P)πως τα διπλά ζώδια (Δίδυμοι, Τοξότες και Ιχθείς) το έχουν γενικά το θεματάκι τους με το "διπλό".
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι Ζυγοί δεν θυμώνουν. Πάρα πολύ δύσκολα...Για να εξαγριώσεις Ζυγό, πρέπει να κάνεις κάτι που θα τον θίξει. Κάτι, πραγματικά, κακό. Σύμβολό τους είναι η ζυγαριά...Πριν φτάσουν να θυμώσουν, έχουν ζυγίσει πολύ τα πράγματα, μέσα τους...

Οι Τοξότες...είναι τρεις λαλούν και δυο χορεύουν, ακριβώς !!! Τα παιδιά των λουλουδιών. Δεν ξέρεις πότε μιλάνε σοβαρά και πότε όχι. Δεν μπορείς να τα ξεχωρίσεις. Συνεχώς στην πλάκα και στο χαλαρά...

Άσε κι αυτοί μακριά...

Κανένας δεν θα μείνει σήμερα... :redface:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγω οσους σκορπιους γνωρισα χωρις να θελω να κανω γενικευση γιατι οπως ειπα ειναι και αλλα πραγματα που βλεπεις σε ενα ανθρωπο,εντοπισα οτι ειχαν μια ικανοτητα να δειχνουν καλοι να θυσιαζονται ναι κλπ αλλα οταν τους εστριβε ο θυμος εκει δεν τους εκανες με τιποτα καλα,απαξ και θυμωναν οχι μονο δηλητηριο που λεμε αλλα στο κρατουσαν για καιρο.

Επισης ο αντρας Ταυρος γιατι εχω τυχει και σε Ταυρους,πολυ κτητικος πολυ σπιτογατος και εξωστρεφης παραλληλα και πολυ μα πολυ ζηλιαρης θεε μου :D επισης τους αρεσει το καλο φαγητο και το καλο σεξ λεπτομερειες αλλα ενταξει:D
Κοίταξε...από Σκορπιό άντρα έχω πείρα. Και μάλιστα πολυετή...Είναι κτητικοί. Άκρως εκδικητικοί (με σιωπές, που για εμάς - Υδροχόους - δεν υπάρχει χειρότερο...) και χειριστικοί. Οι Σκορπιοί δεν τα πάνε καλά με τους Υδροχόους. Έτσι λένε, και θεωρώ, τώρα πια, ότι είναι αλήθεια. Ο Σκορπιός θέλει να σε ελέγχει, να ξέρει ότι είσαι δικός του/δική του, κτήμα του ένα πράγμα. Προστατεύει ό,τι του ανήκει. Ο Υδροχόος (όπως και ο Ζυγός...) θέλει ελευθερία. Δεν μπορεί το πνίξιμο. Θέλει αέρα ν΄ ανασάνει. Γι΄ αυτό οι σχέσεις αυτές : Σκορπιού - Υδροχόου, δεν κρατάνε για πάντα. Νόμιζα ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο (και ίσως και να μην ισχύει...), αλλά εμένα μου συνέβη. Για το θυμό τους δε, δεν θέλω να μιλήσω. Είναι από εκείνα, που δεν θέλω ούτε καν να θυμάμαι...

Οι Ταύροι είναι καλοί. Καλύτεροι από τους Σκορπιούς. Αυτή την εικόνα έχω...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Οι Ζυγοί δεν θυμώνουν. Πάρα πολύ δύσκολα...Για να εξαγριώσεις Ζυγό, πρέπει να κάνεις κάτι που θα τον θίξει. Κάτι, πραγματικά, κακό. Σύμβολό τους είναι η ζυγαριά...Πριν φτάσουν να θυμώσουν, έχουν ζυγίσει πολύ τα πράγματα, μέσα τους...

Οι Τοξότες...είναι τρεις λαλούν και δυο χορεύουν, ακριβώς !!! Τα παιδιά των λουλουδιών. Δεν ξέρεις πότε μιλάνε σοβαρά και πότε όχι. Δεν μπορείς να τα ξεχωρίσεις. Συνεχώς στην πλάκα και στο χαλαρά...

Άσε κι αυτοί μακριά...

Κανένας δεν θα μείνει σήμερα... :redface:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κοίταξε...από Σκορπιό άντρα έχω πείρα. Και μάλιστα πολυετή...Είναι κτητικοί. Άκρως εκδικητικοί (με σιωπές, που για εμάς - Υδροχόους - δεν υπάρχει χειρότερο...) και χειριστικοί. Οι Σκορπιοί δεν τα πάνε καλά με τους Υδροχόους. Έτσι λένε, και θεωρώ ότι είναι αλήθεια. Ο Σκορπιός θέλει να σε ελέγχει, να ξέρει ότι είσαι δικός του/δική του, κτήμα του ένα πράγμα. Προστατεύει ό,τι του ανήκει. Ο Υδροχόος (όπως και ο Ζυγός...) θέλει ελευθερία. Δεν μπορεί το πνίξιμο. Θέλει αέρα ν΄ ανασάνει. Γι΄ αυτό οι σχέσεις αυτές Σκορπιού - Υδροχόου, δεν κρατάνε για πάντα. Νόμιζα ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο (και ίσως και να μην ισχύει, τελικά...), αλλά εμένα μου συνέβη...

Οι Ταύροι είναι καλοί. Καλύτεροι από τους Σκορπιούς. Αυτή την εικόνα έχω...
Συμφωνω ως προς τους Σκορπιους ναι ακριβως οπως τους περιεγραψες σαν να εχουν μια εμφυτη ταση να τα καινε ολα.
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Πίνω καφέ και δεν έχω τι να κάνω, οπότε let's go.

Φίλες και φίλοι των άστρων και των ζωδίων, καλωσορίσατε σε μια ακόμη εκπομπή μας. Η σημερινή μας εκπομπή είναι αφιερωμένη στους Σκορπιούς, αυτούς που αγαπάτε τόσο να μισείτε. :diablo:

Τα περισσότερα που είπατε ισχύουν, αλλά δεν είναι απαραιτήτως αρνητικά. Αυτά τα στοιχεία μπορούν να σε κάνουν ανυπόφορο (βλ Σκορπιός που έρπεται), αλλά μπορούν να σε κάνουν και αξιοπρόσεκτο τεφαρίκι, εφόσον δείξεις την απαραίτητη πυγμή και τα χρησιμοποιείς όπου, όπως κι όσο πρέπει (βλ το άλλο σύμβολο που 'χε ο Σκορπιός, αυτό τού αετού).
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα περισσότερα που είπατε ισχύουν, αλλά δεν είναι απαραιτήτως αρνητικά. Αυτά τα στοιχεία μπορούν να σε κάνουν ανυπόφορο (βλ Σκορπιός που έρπεται), αλλά μπορούν να σε κάνουν και αξιοπρόσεκτο τεφαρίκι, εφόσον δείξεις την απαραίτητη πυγμή και τα χρησιμοποιείς όπου, όπως κι όσο πρέπει (βλ το άλλο σύμβολο που 'χε ο Σκορπιός, αυτό τού αετού).
Σκορπίνα, να υποθέσω ;

Συμφωνώ, πάντως. Τεφαρίκια, αρχικά...μακριά κι αλάργα, εκ των υστέρων. Και για να μην παρεξηγηθώ, θα πω ότι αναφέρομαι στους σκορπιούς εκείνους που εγώ γνώρισα και δεν έχω καθόλου καλή εμπειρία. Οπότε δεν μπορώ να είμαι αντικειμενική...

Σε κάθε περίπτωση, και πέρα από την πλάκα, πήγαμε την κουβέντα λίγο παραπέρα χθες. Κάθε ζώδιο έχει κάποια χαρακτηριστικά. Έτσι, έχει και ο σκορπιός τα δικά του. Από εκεί και πέρα, παίζουν ρόλο κι άλλα (χαρακτήρας κ.λπ., κ.λπ.)...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ποτέ δεν έχω ταιριάξει με Σκορπίνα πάντως. Αυτό το ζώδιο δεν ξερω τι σκατά έχει και παρόλο που δε γουσταρω να το πηγαινω με ζώδια αλλά με χαρακτήρες, πάντα πλησιάζουμε πολύ κοντα, μα πάρα πολύ κοντά, το μυρίζεις στο χνώτο ότι θα γίνει μπαμ, αλλά ΔΕΝ.

Ούτε μια Σκορπίνα πέρα από το φλερτ. Ποτέ. Κάτι....κάτι έχουν αυτοί οι άνθρωποι και δεν...
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποτέ δεν έχω ταιριάξει με Σκορπίνα πάντως. Αυτό το ζώδιο δεν ξερω τι σκατά έχει και παρόλο που δε γουσταρω να το πηγαινω με ζώδια αλλά με χαρακτήρες, πάντα πλησιάζουμε πολύ κοντα, μα πάρα πολύ κοντά, το μυρίζεις στο χνώτο ότι θα γίνει μπαμ, αλλά ΔΕΝ.

Ούτε μια Σκορπίνα πέρα από το φλερτ. Ποτέ. Κάτι....κάτι έχουν αυτοί οι άνθρωποι και δεν...
Είναι νερό και είμαστε αέρας (εσύ κι εγώ : Ζυγοί και Υδροχόοι)...Τα ζώδια του αέρα δύσκολα τα κουμαντάρει άνθρωπος (αυτό οφείλουμε, και οι δυο μας, να το παραδεχτούμε...) και η σκορπιοί είναι κτητικοί. Εμείς, απ΄ την άλλη, πνιγόμαστε, θέλουμε αέρα ν΄ ανασάνουμε (ελευθερία) και όχι πολλά πολλά...και δεν έζησαν αυτοί καλά, ούτε εμείς καλύτερα...
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Σκορπίνα, να υποθέσω ;

Συμφωνώ, πάντως. Τεφαρίκια, αρχικά...μακριά κι αλάργα, εκ των υστέρων. Και για να μην παρεξηγηθώ, θα πω ότι αναφέρομαι στους σκορπιούς εκείνους που εγώ γνώρισα και δεν έχω καθόλου καλή εμπειρία. Οπότε δεν μπορώ να είμαι αντικειμενική...

Σε κάθε περίπτωση, και πέρα από την πλάκα, πήγαμε την κουβέντα λίγο παραπέρα χθες. Κάθε ζώδιο έχει κάποια χαρακτηριστικά. Έτσι, έχει και ο σκορπιός τα δικά του. Από εκεί και πέρα, παίζουν ρόλο κι άλλα (χαρακτήρας κ.λπ., κ.λπ.)...
Ναι, γι' αυτό σου είπα χθες ότι χάρηκες. χαχα

Καλά, ναι. Ο καθένας έχει τις δικές του εμπειρίες. Αλίμονο. Και, φυσικά, παίζουν ρόλο κι άλλα πράγματα, όπως είπες κι εσύ. Πιο πολύ το χαζολογάμε εδώ μέσα. Αν κρίναμε μόνο απ' αυτά... άστα... :P

Ποτέ δεν έχω ταιριάξει με Σκορπίνα πάντως. Αυτό το ζώδιο δεν ξερω τι σκατά έχει και παρόλο που δε γουσταρω να το πηγαινω με ζώδια αλλά με χαρακτήρες, πάντα πλησιάζουμε πολύ κοντα, μα πάρα πολύ κοντά, το μυρίζεις στο χνώτο ότι θα γίνει μπαμ, αλλά ΔΕΝ.

Ούτε μια Σκορπίνα πέρα από το φλερτ. Ποτέ. Κάτι....κάτι έχουν αυτοί οι άνθρωποι και δεν...
Σε τι σου φαινόμαστε αντιπαθητικές και δεν, φίλτατε;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top