Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ρε @Valder θα σκάσω αν δε μας πεις :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λες και αμα πω οχι θα μου πεις τωρα ξερω γω αχαχα

Ναι, θα περιμένω. Καλή όρεξη
Για πες...μπορώ να σου πω εγώ κάτι ; Nα βοηθήσω ;

Άσ΄ τον γιατί μπορεί να παίξουμε και ταμπού, πιο μετά κι ενώ σπάμε το κεφάλι μας, με τις λεξούλες της @Aleksa, έρχεται και τα βρίσκει...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Για πες...μπορώ να σου πω εγώ κάτι ; Nα βοηθήσω ;
Δε νομίζω οτι μπορείς να βοηθήσεις. Εκτος και αν ξέρεις τι σκέφτεται ο Βαλ αχαχα
Άσ΄ τον γιατί μπορεί να παίξουμε και ταμπού, πιο μετά κι ενώ σπάμε το κεφάλι μας, με τις λεξούλες της @Aleksa, έρχεται και τα βρίσκει...
Οχι δεν τον αφήνω, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ μολις φάει :queen:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε νομίζω οτι μπορείς να βοηθήσεις. Εκτος και αν ξέρεις τι σκέφτεται ο Βαλ αχαχα

Οχι δεν τον αφήνω, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ μολις φάει :queen:
Όχι, το τί σκέφτεται δεν ξέρω, η αλήθεια είναι. Νόμιζα ότι έχει να κάνει με τα ζώδια. Γι΄ αυτό και ρώτησα...

Οκ. Μην τον αφήνεις...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
και View attachment 93270
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δειτε ποσο ζηλευει ο Λεων :rofl:
Μέχρι να χωνέψει λοιπόν ο @Valder; (υποθέτω θα έχει φάει μέχρι τώρα) να σας πω οτι το πινακάκι αυτό με τη ζήλεια είναι λίγο εκτός. Οι Καρκίνοι ζηλεύουμε αρκετά (και το δείχνουμε ενίοτε), αλλά πάντα σε νορμάλ πλαίσια, όχι παθολογικά (όπως λένε για κάποια άλλα ζώδια , ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε :P)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Παναγία μου, αυτό δεν ηταν για μένα, αν και πρέπει να αλλάξω αβαταρ για να αποφύγω τη συσχέτιση αχαχα

Την καλημέρα θα μου την κόψεις ή θα περιμένουμε πρώτα να δούμε τι θα πει ο κόσμος;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μέχρι να χωνέψει λοιπόν ο @Valder; (υποθέτω θα έχει φάει μέχρι τώρα) να σας πω οτι το πινακάκι αυτό με τη ζήλεια είναι λίγο εκτός. Οι Καρκίνοι ζηλεύουμε αρκετά (και το δείχνουμε ενίοτε), αλλά πάντα σε νορμάλ πλαίσια, όχι παθολογικά (όπως λένε για κάποια άλλα ζώδια , ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε :P)
Για εμάς...λες ; Τους Υδροχόους ;;; :P

Με το χέρι στην καρδιά θα πω...ότι σαν ο Υδροχόος ερωτευτεί (αργεί, αλλά σαν το κάνει θα διαρκέσει...) ζηλεύει. Και μάλιστα, πολύ. Οι ερωτευμένοι Υδροχόοι ζηλεύουν...

Απλά δεν το δείχνουμε. Αυτό, όμως, δεν σημαίνει ότι δεν είναι συμβαίνει...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Τί ωραία !!! Έχουν κόσμο...σήμερα τα ζώδια...

Φταίει και το φεγγάρι...

Πείτε τον πόνο σας ελεύθερα...
Ε, δώσε και σε μας κανα εύσημο ! :bleh:
Χώρια του οτι είναι γεγονός πως κυβερνήτης του ζωδίου μας είναι η Σελήνη.;)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για εμάς...λες ; Τους Υδροχόους ;;; :P

Με το χέρι στην καρδιά θα πω...ότι σαν ο Υδροχόος ερωτευτεί (αργεί, αλλά σαν το κάνει θα διαρκέσει...) ζηλεύει. Και μάλιστα, πολύ. Οι ερωτευμένοι Υδροχόοι ζηλεύουν...

Απλά δεν το δείχνουμε. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι αλήθεια...
"Ο έχων τη μύγα, μυγίαζεται":bleh:

Όχι, εννοούσα τους Σκορπιούς. πως έχουν τη φήμη ζηλιαρόγατων.
Αυτό που ξέρω όμως είναι πως πρόκειται για το πιο παρεξηγημένο ζώδιο, είναι ψυχούλες τα Σκορπάκια.:)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε, δώσε και σε μας κανα εύσημο ! :bleh:
Χώρια του οτι είναι γεγονός πως κυβερνήτης του ζωδίου μας είναι η σελήνη.;)
Μόνο εύσημα ;;; Ό,τι θέλει το κορίτσι !!! :P

Είστε καλά παιδιά, οι Καρκίνοι. Ευαίσθητοι, ερωτιάρηδες, αγαπάτε πολύ την οικογένεια (του σπιτιού, παιδιά...)...

:hug::give_rose::hi:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι, εννοούσα τους Σκορπιούς. πως έχουν τη φήμη ζηλιαρόγατων.
Αυτό που ξέρω όμως είναι πως πρόκειται για το πιο παρεξηγημένο ζώδιο, είναι ψυχούλες τα Σκορπάκια.:)
Και οι Σκορπιοί είναι πάρα πολύ ζηλιάρηδες...Οι διαφορά με εμάς είναι ότι το δείχνουν !!! :P

Συγγνώμη, αλλά με Σκορπιούς δεν τα πάω καλά...Με το μπαρδόν, αλλά έχω κακό παρελθόν...:bye2:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Για εμάς...λες ; Τους Υδροχόους ;;; :P

Με το χέρι στην καρδιά θα πω...ότι σαν ο Υδροχόος ερωτευτεί (αργεί, αλλά σαν το κάνει θα διαρκέσει...) ζηλεύει. Και μάλιστα, πολύ. Οι ερωτευμένοι Υδροχόοι ζηλεύουν...

Απλά δεν το δείχνουμε. Αυτό, όμως, δεν σημαίνει ότι δεν είναι συμβαίνει...
Είναι γιατί δεν έχεις δει υποκριτική ζήλεια Ιχθύνας.

ΜΙΑ ΩΡΑ γκρίνια στο τηλέφωνο πριν χρόνια για το καρδουλολάικ σε μια φίλη μου (πολύ γυναίκα πράγματι) που φόραγε μαγιό. Κι απο πίσω έπαιζε το ματάκι της.

Αντίθετα υδροχοίνα με έχει ακολουθήσει στο μετρό (και μου έκανε και σκηνη στο Σύνταγμα μες το μετρό) να δει που πάω απο τη ζηλεια της επειδή φόραγα σακάκι για μια άσχετη συνάντηση και μετα γυρισε σπίτι μονο και μονο για να αλλάξει και να ρθει να κατσικωθει στη συνάντηση. Ωραία ζήλεια αυτή, αξέχαστη.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μόνο εύσημα ;;; Ό,τι θέλει το κορίτσι !!! :P

Είστε καλά παιδιά, οι Καρκίνοι. Ευαίσθητοι, ερωτιάρηδες, αγαπάτε πολύ την οικογένεια (του σπιτιού, παιδιά...)...

:hug::give_rose::hi:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και οι Σκορπιοί είναι πάρα πολύ ζηλιάρηδες...Οι διαφορά με εμάς είναι ότι το δείχνουν !!! :P

Συγγνώμη, αλλά με Σκορπιούς δεν τα πάω καλά...Με το μπαρδόν, αλλά έχω κακό παρελθόν...:bye2:
εγω οσους σκορπιους γνωρισα χωρις να θελω να κανω γενικευση γιατι οπως ειπα ειναι και αλλα πραγματα που βλεπεις σε ενα ανθρωπο,εντοπισα οτι ειχαν μια ικανοτητα να δειχνουν καλοι να θυσιαζονται ναι κλπ αλλα οταν τους εστριβε ο θυμος εκει δεν τους εκανες με τιποτα καλα,απαξ και θυμωναν οχι μονο δηλητηριο που λεμε αλλα στο κρατουσαν για καιρο.

Επισης ο αντρας Ταυρος γιατι εχω τυχει και σε Ταυρους,πολυ κτητικος πολυ σπιτογατος και εξωστρεφης παραλληλα και πολυ μα πολυ ζηλιαρης θεε μου :D επισης τους αρεσει το καλο φαγητο και το καλο σεξ λεπτομερειες αλλα ενταξει:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Μόνο εύσημα ;;; Ό,τι θέλει το κορίτσι !!! :P

Είστε καλά παιδιά, οι Καρκίνοι. Ευαίσθητοι, ερωτιάρηδες, αγαπάτε πολύ την οικογένεια (του σπιτιού, παιδιά...)...

:hug::give_rose::hi:
Ευχαριστώ :give_rose:
Αν και δεν είμαι γνήσια εκπρόσωπος του ζωδίου μου (έχω αρκετούς πλανήτες σε ζώδια της φωτιάς).
Π.χ. δεν είμαι τόσο της οικογένειας και των παιδιών, αν και αγαπάω τη θαλπωρή του σπιτιού.
Θα έλεγα περισσότερο τείνω στον αρχικό "σκληρό πυρήνα"
και δη στο ζευγάρι αρσενικό-θηλυκό , στον Έρωτα. :)

Η αλήθεια είναι, χωρίς να θέλω να σου ανταποδώσω τα καλά σου λόγια (τουλάχιστον όχι άμεσα :P), πως οι Υδροχόοι για μένα είναι οι τοπ συζητητές, δεν πλήττω ποτέ μαζί τους. Κι είναι άκρως σημαντικό αυτό! :yes:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top