Ταμπού

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
μήπως οχι τουρουουρού... αλλά τιρίτιρί τιρι τιρι τιρι τιρι τιριτιριιιιιι;
Ο Ροζ Πάνθηρας;
View attachment 101095
εχει και σκουλήκι
tealcdeadeyes.jpg



ΟΧΙ. 5 γραμματα, εταιρια που εφτιαχνε τηλέφωνα με φιδάκι αλλα οχι πια.


ΗΜΑΡΤΟΝ!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα της ριξω υγρο πυρ αν δεν βρει εταιρια με φιδάκι που πρώτα παρηγαγε λάστιχα σφαίρες και μετα τηλέφωνα, στη φινλανδία.
Χαχαχαχαααα... :P

Πωπω...δε λειτουργούμε καθόλου. Νιώθω ότι τα 'χεις πει όλα κι ακόμα...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
μοτορόλα; :D
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Και σου έλεγα, μίλα, θα το βρεις. Ε ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ.

Η νοκια ειναι εταιρια που ειχε εδρα της την Φινλανδία. Αρχικα εφτιαχνε σφαίρες και λάστιχα αλλα μετα εγινε διάσημη για τα τηλέφωνα της με το παιχνιδι "φιδάκι". Πλέον δεν υπάρχει πια αλλα παλια μεσουρανουσε.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
το
005044.jpg
μου βραδιάτικα...
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και σου έλεγα, μίλα, θα το βρεις. Ε ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ.
Εδώ θα μέναμε σήμερα... :P

Μας δυσκόλεψες πολύ. Αλήθεια, ήταν δύσκολο. Και μας το έδωσες και μασημένο...:)

Ευχαριστούμε πολύ και συμπάθα μας που σε πρήξαμε τόσο...:P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Και σου έλεγα, μίλα, θα το βρεις. Ε ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ.

Η νοκια ειναι εταιρια που ειχε εδρα της την Φινλανδία. Αρχικα εφτιαχνε σφαίρες και λάστιχα αλλα μετα εγινε διάσημη για τα τηλέφωνα της με το παιχνιδι "φιδάκι". Πλέον δεν υπάρχει πια αλλα παλια μεσουρανουσε.
Κι εγώ πού θες να τα ξέρω όλα τούτα; Αντε να το εχω ακούσει μια φορά. Δεν ειμαι και ιδιαίτερα λάτρης της τεχνολογίας και των συναφών.:devil:



Συγχαρητήρια Χριστίνα!!:thumbup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Αντε να την εχει ακουσει μια φορα τη Νοκια....

Κρατήστε με... Τα υπογλώσσια...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ, καλή μου συμπαίκτριά μου... :P
Εγω σ ευχαριστω, πίστεψέ με, κόντεψα να λιώσω τον κωλο στην καρέκλα απόψε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τη Νόκια την εχω ακουστά άπειρες φορές.

Την ιστορία της όμως δεν κάθησα να την ψάξω. Οκ; :beee:
Γαιδούρι. Από την Καρύταινα. Κουτσό.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλό βράδυ !!! Όνειρα γλυκά και καλή μας ξεκούραση... :)

Φιλιά και στους δυο σας. Ευχαριστώ πολύ. Πέρασα πολύ όμορφα. Γέλασα, με την ψυχή μου...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Καλό βράδυ !!! Όνειρα γλυκά και καλή μας ξεκούραση... :)

Φιλιά και στους δύο σας. Ευχαριστώ πολύ. Πέρασα πολύ όμορφα. Γέλασα, με την ψυχή μου...
Πάω κι εγω. Σορρυ αν σας δυσκόλεψα.

Αυριο πιο ευκολα.

Καληνυχτα!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top