Ταμπού

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Το μυαλό μου στο άσχετο πήγε στους Ινδιάνους
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το μυαλό μου στο άσχετο πήγε στους Ινδιάνους
Απ΄ ό,τι καταλαβαίνω δεν υπάρχει τίποτα...άσχετο. Αφού αυτό σου ήρθε...παίξ΄ το. Θα το λάβει υπόψιν της η @Aleksa . Δεν υπάρχει, απ΄ ό,τι λένε τα κορίτσια, λάθος ή σωστό...

Μπορεί η λέξη...Ινδιάνοι να είναι αυτή που έχει στο μυαλό της...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
όχι και στα δυο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ο χρονος πεθαινει?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

κατι τελειωνει τελωσπαντων

το κερακι σβηνει το καντηλι σβηνει :D
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τελος ζωης?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

σημειο ζωης
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Όχι
και όχι :P
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
όχι.
Θα πρότεινα να ξαναδιαβάσετε τις δοσμένες λέξεις και την απάντησή μου για την Υδροχόο που βρήκε τη μια.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
νεες πατριδες?

χαμενες ευκαιριες?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

βασικα δεν ξερουμε ποια λεξη απο ολες ειναι αυτη που βρηκε :D
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top