Ταιριαστά ζευγάρια (An e-steki matchmaking test)

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Σε κρατάω από τις ωοθήκες τωρα κατσε και θα δεις...
Inside Out Reaction GIF by Disney Pixar


* ΒΑΑΑΛ*
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,251 μηνύματα.
Παναγία μου. Μια ώρα έλειψα και έγινε χαμός :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Βρε Φώτη από τη λύσσα σου να μου βρεις ταίρι μου έβαλες μέχρι και το ανήλικο. Ε μα πια :laugh:

(Κατα τα αλλα μια χαρά παιδί είναι,για να μην παρεξηγουμαστε κιολας)
Εγώ θέλω το καλό σου.😤😤
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Θα εχουμε αυτοκτονια με τζουστ...
1000 φορες με τον Γιαννη.... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Να θέσω το θέμα του γάμου ή θα είναι ενα θέμα που ξεκάθαρα θα προσκαλέσει καβγά μεταξύ εσου και του Γιάννη;

Πάντως αν γίνει γάμος δικαιωματικά πρέπει να είμαι η κουμπαρά :laugh:

(Ακομα και αν σας έβαλα στα αταίριαστα ζευγάρια :whistle:)
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,251 μηνύματα.
Κι είπα κι εγώ, έτσι θα με άφηναν; :P

Ηλικιακό χάσμα που λέει και η φίλτατη @Pak , τι να το κάνεις! :baby:
Ποτέ γίνεσαι 18 είπαμε;;🥳🥳
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

τα λέμε σε έξι μήνες :lol:
See you in six months then.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Είχα σκεφτεί να κάψω μανούλες, βάζοντας ζευγάρια στα όρια του προκλητικού, με κάποια δόση πικάντικης αλήθειας.

Επειδή όμως αυτο θα σημαινε οτι θα έπρεπε να ασχοληθω και με κόσμο που δεν ασχολουμαι, θα μεινω σε λίγο πιο χλιαρά μονοπάτια, με πιο φίλιο κόσμο.


Το πρώτο ζευγος που θα προτείνω, είναι η @Nelliel με τον @Volkswagen Fan

Ατάκα που χαρακτηρίζει τον Φώτη: "To iphone μου πάρε μου και το κορμί σου δώσε, μου πήραν για τη γιορτή μου και μια καινούρια Πόρσε".

Ατάκα που χαρακτηρίζει την Νελλιέλ: "Της πλέμπας τα στερνά τσαμπιά, εγω δε θα γευτώ, τον κάθε ένανε πλεμπαίο μηδέ να παντρευτώ"

Ιδανικές διακοπές για το ζευγος: Τα κεντρικά κάποιας πολυεθνικής, ο Φώτης να αναλύει Cashflows και η Νέλλη να γυμνάζεται με τα paperweights στα γραφεία.

Το παιδί τους θα έβγαινε Παλαιοπασόκος κλαδικής, Σκανδαλιδικός μέχρι το κόκκαλο, θα του έπαιρνε συνέντευξη πριν τον διορισμό (με αναξιοκρατικά κριτήρια πάντα) ο @Δημοσιοκαφρος-γραφος ο οποίος θα ακολουθησει σε ζεύγος έκπληξη με γνωστό ζόρικο θηλυκό του φόρουμ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,251 μηνύματα.
Είχα σκεφτεί να κάψω μανούλες, βάζοντας ζευγάρια στα όρια του προκλητικού, με κάποια δόση πικάντικης αλήθειας.

Επειδή όμως αυτο θα σημαινε οτι θα έπρεπε να ασχοληθω και με κόσμο που δεν ασχολουμαι, θα μεινω σε λίγο πιο χλιαρά μονοπάτια, με πιο φίλιο κόσμο.


Το πρώτο ζευγος που θα προτείνω, είναι η @Nelliel με τον @Volkswagen Fan

Ατάκα που χαρακτηρίζει τον Φώτη: "To iphone μου πάρε μου και το κορμί σου δώσε, μου πήραν για τη γιορτή μου και μια καινούρια Πόρσε".

Ατάκα που χαρακτηρίζει την Νελλιέλ: "Της πλέμπας τα στερνά τσαμπιά, εγω δε θα γευτώ, τον κάθε ένανε πλεμπαίο μηδέ να παντρευτώ"

Ιδανικές διακοπές για το ζευγος: Τα κεντρικά κάποιας πολυεθνικής, ο Φώτης να αναλύει Cashflows και η Νέλλη να γυμνάζεται με τα paperweights στα γραφεία.

Το παιδί τους θα έβγαινε Παλαιοπασόκος κλαδικής, Σκανδαλιδικός μέχρι το κόκκαλο, θα του έπαιρνε συνέντευξη πριν τον διορισμό (με αναξιοκρατικά κριτήρια πάντα) ο @Δημοσιοκαφρος-γραφος ο οποίος θα ακολουθησει σε ζεύγος έκπληξη με γνωστό ζόρικο θηλυκό του φόρουμ.
Ωωω τέλειο ταίριασμα εγώ και η @Nelliel άνετα θα μπορούσαμε να μιλήσουμε για μετοχές, τεχνολογία, τη ζωή στον Καναδά κτλ. Έχει πολλές γνώσεις η Νελη σε μια ευρεία γκάμα θεμάτων.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Ωωω τέλειο ταίριασμα εγώ και η @Nelliel άνετα θα μπορούσαμε να μιλήσουμε για μετοχές, τεχνολογία, τη ζωή στον Καναδά κτλ. Έχει πολλές γνώσεις η Νελη σε μια ευρεία γκάμα θεμάτων.
Είμαι η Βάσια Τριφυλλη του φόρουμ. (αν και οι νεοι δεν θα την ξερετε, εκανε τηλεοπτικά ραντεβου στα τυφλά)

Ένα πράγμα θα πω.

Μυρίζομαι τα ζευγάρια εν τη γενέσει τους. Πριν καν την πέσει κάποιος σε κάποια, πότε καποια ηδη εχει γλυκοκοιταξει κάποιον, ποτε καποιος ταιριάζει ΓΑΝΤΙ με καποιον.

Εχω πει, εχω ματια κι αυτιά παντού, αλλά δε με πιστεύουν πολλοί.

Αμα λεω οτι ταιριάζετε, ε ταιριάζετε.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,251 μηνύματα.
Είμαι η Βάσια Τριφυλλη του φόρουμ. (αν και οι νεοι δεν θα την ξερετε, εκανε τηλεοπτικά ραντεβου στα τυφλά)

Ένα πράγμα θα πω.

Μυρίζομαι τα ζευγάρια εν τη γενέσει τους. Πριν καν την πέσει κάποιος σε κάποια, πότε καποια ηδη εχει γλυκοκοιταξει κάποιον, ποτε καποιος ταιριάζει ΓΑΝΤΙ με καποιον.

Εχω πει, εχω ματια κι αυτιά παντού, αλλά δε με πιστεύουν πολλοί.

Αμα λεω οτι ταιριάζετε, ε ταιριάζετε.
Εσυ με ποια ταιριάζεις όμως;;🤪🤪
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top