Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

Πρεπει να αναφερεται στο καλλιτεχνικο μου:P...

Ναι, κι εγω θελω και αφου δεν εχει μεγαλη ζητηση ο ρολος, δε θα μας το χαλασετε το χατιρι, ετσι:P;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πρεπει να αναφερεται στο καλλιτεχνικο μου:P...

Ναι, κι εγω θελω και αφου δεν εχει μεγαλη ζητηση ο ρολος, δε θα μας το χαλασετε το χατιρι, ετσι:P;;
Τι δεν έχει ο ρόλος; :wall:
Ξέρεις πόσοι μου τον έχουν ζητήσει ήδη; :eek:
Πού είναι τα παλιά καλά χρόνια που όλοι ήθελαν κακούς ρόλους; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι δεν έχει ο ρόλος; :wall:
Ξέρεις πόσοι μου τον έχουν ζητήσει ήδη; :eek:
Πού είναι τα παλιά καλά χρόνια που όλοι ήθελαν κακούς ρόλους; :(

Εγώ ακόμη θέλω κακό ρόλο πάντως, δεν έχω πάρει ποτέ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ειμαι η μονη που θελω κακο ρολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ποιος θέλω να βγει 1ο γύρο...άφησε τα σκήπτρα η Χιμελα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ποιος θέλω να βγει 1ο γύρο...άφησε τα σκήπτρα η Χιμελα :D

Τώρα που το λες, προτείνω στο επόμενο παιχνίδι να υπάρχει κάρτα "Himela: ό,τι ρόλο κι αν έχεις, την πάτησες, θα βγεις στον πρώτο γύρο" και να παίζεται υποχρεωτικά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Μωρούλι!!!!!!!!!!!!:kissing:

(ελπίζω το "παλιές καραβάνες" να μην πήγαινε για μένα :worry:)
:hug:

Εσύ δεν παίζεις μωρέ:P
Εγώ ακόμη θέλω κακό ρόλο πάντως, δεν έχω πάρει ποτέ :(
Έχεις πάρει και απέτυχες παταγωδώς. Μόνο ο Μαυρούλης σε έχει ξεπεράσει. Τσιράκι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άντε 3 άτομα ακόμα και κλείσαμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έχεις πάρει και απέτυχες παταγωδώς. Μόνο ο Μαυρούλης σε έχει ξεπεράσει. Τσιράκι...:P

Ψάξε λίγο καλύτερα τα στοιχεία που αναφέρεις αγαπητέ jj. Τότε που πραγματικά απέτυχα παταγωδώς δεν ήμουν τσιράκι, αλλά ρουφιάνος και ξέρεις ο ρουφιάνος ήταν με τους καλούς :P

Edit: Έτσι για να μην ψάχνεσαι ήταν το #29
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ψάξε λίγο καλύτερα τα στοιχεία που αναφέρεις αγαπητέ jj. Τότε που πραγματικά απέτυχα παταγωδώς δεν ήμουν τσιράκι, αλλά ρουφιάνος και ξέρεις ο ρουφιάνος ήταν με τους καλούς :P

Edit: Έτσι για να μην ψάχνεσαι ήταν το #29
Whatever:P

Δίκιο έχεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχετε καμιά γωνίτσα και για μένα; :redface:


ps. Αυτό που κάθε φορά λέω στον εαυτό μου δεν ξαναπαίζω και μόλις μαθαίνω ότι έχει Παλέρμο τρέχω να δηλώσω, δεν το καταλαβαίνω :P

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy:

(μη μου το διορθώσετε, φωνάζω, τσιρίζω δηλαδή τι φωνάζω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αννίνιον. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χαχαχαχα, Ρίκοοο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αννίνιον. ^^

Χαχαχαχα, Ρίκοοο :D
Αγάπες μου! :bigarmhug

Οι haters μπορούν άφοβα να βάλουν αρνητικές...

Μαλλον την λενε Αννα:P
Όχι μάλλον, σίγουρα τη λένε Άννα!
Προσέξτε καινούργιοι και παλιοί με νικνειμς και ονόματα, να το κάνουμε μπάχαλο το παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εδώ κάνουμε γλύκες με τη Ριρίκα, δεν παίζουμε Παλέρμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμ.. Ναι καλο θα ηταν στο παιχνιδι να τους λεμε ολους με νικ γιατι δεν ξερουμε τα ονοματα ολων :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top