Συμμετοχές για το Παλέρμο #39 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
γιατρος ειναι βαρετο θελω να δω τι ρολο θα παρω δεν κρατιεμαι :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Βρε, εσυ με καλοσορισες λεγοντας: "Ακομη ενας στην ομαδα των ρουκιες".

E, μετα το εκμεταλλευτηκα κι εγω και αρχισα το δουλεμα:P.
Δε θα με τρελάνεις... :P
Post #198, Post #199
Ποιος είπε πρώτος ότι είσαι roockie;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δε θα με τρελάνεις... :P
Post #198, Post #199
Ποιος είπε πρώτος ότι είσαι roockie;

Βρε χαζοβιολη, αν ακουσω απο καποιον απο τους συμμετεχοντες την παραπανω δικαιολογια εννοουσα. Το 'χεις καψει απ' το πολυ το διαβασμα:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μένουμε εντός θέματος και όσοι δεν έχουν δηλώσει συμμετοχή ΔΕ μιλάνε. ΤΕΛΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και να ξαναπαρακαλέσω να περάσετε άλλη μία φορά τους όρους όλοι.

Όποιος τυχόν έχει κάποιο πρόβλημα και δε θα μπορέσει τελικά να παίξει παρακαλώ να το δηλώσει σύντομα για να προλάβουμε να κάνουμε όποιες τυχόν διορθώσεις.

Καλημέρα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μμμμμμμμμμμμμμμμ περιμένω πότε αρχίζουμε:pfff:;;;Ανυπομονώ:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Dafuq? Θες να σου πει ποιοι είναι οι δολοφόνοι; :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Dafuq? Θες να σου πει ποιοι είναι οι δολοφόνοι; :crazy:
Πλέον όχι το κατάλαβα με 2η ανάγνωση συγγνώμη :hehe:
Χρονοκαθυστέρηση βλέπεις:hehe:Γέρασα:hehe:
είμαι και από τον ύπνο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Dafuq? Θες να σου πει ποιοι είναι οι δολοφόνοι; :crazy:

Μου θύμισε τη σκηνή στους ΑΜΑΝ που ήταν ο τύπος που είχε κλειδωθεί απέξω και φώναξε τον κλειδαρά να του ανοίξει κι αυτός του ζήταγε το κλειδί λολ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μου θύμισε τη σκηνή στους ΑΜΑΝ που ήταν ο τύπος που είχε κλειδωθεί απέξω και φώναξε τον κλειδαρά να του ανοίξει κι αυτός του ζήταγε το κλειδί λολ :P

Μην παρεξηγείτε :redface::redface::redface::redface:είμαι από τον ύπνο είδα και ένα τρελό όνειρο και ακόμα δεν λειτουργώ καλά:redface::redface::redface:
Συγγνώμη:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου θύμισε τη σκηνή στους ΑΜΑΝ που ήταν ο τύπος που είχε κλειδωθεί απέξω και φώναξε τον κλειδαρά να του ανοίξει κι αυτός του ζήταγε το κλειδί λολ :P



:hehe: το είδα και τα ‘παιξα :P Μην ακούω τέτοια πυροτεχνήματα ενόψει της πρεμιέρας :sly: :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
:hehe: το είδα και τα ‘παιξα :P Μην ακούω τέτοια πυροτεχνήματα ενόψει της πρεμιέρας :sly: :ropalo:

Θα είμαι ξύπνια εκείνη την ώρα μην φοβάσαι καμάρι μου:hehe:
Και δεν εννοούσα να μου πει ονόματα άστο :pfff::P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:hehe: το είδα και τα ‘παιξα :P Μην ακούω τέτοια πυροτεχνήματα ενόψει της πρεμιέρας :sly: :ropalo:
:P:P:P αντε να μας δω
Θα είμαι ξύπνια εκείνη την ώρα μην φοβάσαι καμάρι μου:hehe:
Και δεν εννοούσα να μου πει ονόματα άστο :pfff::P:hehe:

τους ρολους δεν εννουσες φουλιτσα;:hmm::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
τους ρολους δεν εννουσες φουλιτσα;:hmm::)

Εκείνη την ώρα με μισόκλειστο το μάτι ναι :whistle::whistle::whistle:
Τώρα που άνοιξε τελείως το ματάκι το κατάλαβα οπότε είμαι καλυμμένη:hehe:
Πάω να ξανακοιμηθώ γιατί θα λέω βλακειούλες άντε τα λέμε πιο μετά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αγαπημένη παρεούλα του Παλέρμο,

Άντε ήρθε η μέρα :shifty: Απόψε ξεκινάμε :D Περιμένουμε με αγωνία τους ρόλους και τις κάρτες ΣΕ!

Ε, δεν ειναι και κρατικο μυστικο:P.

Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει ποιός είσαι... θα 'πρεπε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αγαπημένη παρεούλα του Παλέρμο,

Άντε ήρθε η μέρα :shifty: Απόψε ξεκινάμε :D Περιμένουμε με αγωνία τους ρόλους και τις κάρτες ΣΕ!


Καλη αρχη Μελ:D αντε να δουμε τι θα δουμε
:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι ώρα θα πέσουν τα πμ από την ΣΕ; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τι ώρα θα πέσουν τα πμ από την ΣΕ; :sly:
Μπονσουάρ λένε οι άνθρωποι.:P
Θεωρητικά σε λίγο θα έρθει το πολυπόθητο πμ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπονσουάρ λένε οι άνθρωποι.:P
Θεωρητικά σε λίγο θα έρθει το πολυπόθητο πμ.:redface:



Εγώ λέω μπουένος ντίας, είμαι των ισπανικών :pfff:


Άντε να δούμε... :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ λέω μπουένος ντίας, είμαι των ισπανικών :pfff:
Άντε να δούμε... :slourp:
Όταν θα σου λένε το η ζωή εν τάφω στα Ιταλικά να δεις.:whistle::P
Και΄γω περιμένω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top