Συμμετοχές για το Παλέρμο #39 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Να πω επίσης οτι στο παιχνίδι θα μιλάμε ο ένας για τον άλλον με τα nicknames τους. Μη δω καμιά πρόταση "μα ο Κώστας είχε πει οτι η Γωγώ ήταν ύποπτη κι εγώ θεώρησα οτι ο Παύλος είχε κάποιο προηγούμενο με την Τασία γι' αυτό ψηφίζω Μήτσο", τη βάψατε!:P

Εγω θα σε λέω με το μικρό σου, είναι πιασαρικο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Να πω επίσης οτι στο παιχνίδι θα μιλάμε ο ένας για τον άλλον με τα nicknames τους. Μη δω καμιά πρόταση "μα ο Κώστας είχε πει οτι η Γωγώ ήταν ύποπτη κι εγώ θεώρησα οτι ο Παύλος είχε κάποιο προηγούμενο με την Τασία γι' αυτό ψηφίζω Μήτσο", τη βάψατε!:P
Εγώ θα σε λέω Σύλβια... Κι αν τολμάς, βάψε με! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Να πω επίσης οτι στο παιχνίδι θα μιλάμε ο ένας για τον άλλον με τα nicknames τους. Μη δω καμιά πρόταση "μα ο Κώστας είχε πει οτι η Γωγώ ήταν ύποπτη κι εγώ θεώρησα οτι ο Παύλος είχε κάποιο προηγούμενο με την Τασία γι' αυτό ψηφίζω Μήτσο", τη βάψατε!:P

Αμμμ για τον Μήτσου λες μαρ';;;;:whistle:
Δεν έφταιε όι όι δεν έφταιε:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,087 μηνύματα.
Κατάλαβα. Αχταρμά θα τα κάνουμε. :pfff:

Εγω θα σε λέω με το μικρό σου, είναι πιασαρικο:P.

Ποιο μωρό είσαι συ είπαμε;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ποιο μωρό είσαι συ είπαμε;:whistle:

Ενα, δεν το ξερεις:P...

Το βαφτιστικο σου ειναι Ασημω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,087 μηνύματα.
Ενα, δεν το ξερεις:P...

Το βαφτιστικο σου ειναι Ασημω??

Ασήμω να πεις το πρώτο σου παιδί και νά 'ν' κι αγόρι! Που θα μου πεις εμένα!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Σύλβια με βαφτίσανε. Που να λυσσάξεις!:D

Εννοείται πως έχεις την πρώτη μου ψήφο. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ασήμω να πεις το πρώτο σου παιδί και νά 'ν' κι αγόρι! Που θα μου πεις εμένα!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Σύλβια με βαφτίσανε. Που να λυσσάξεις!:D

Εννοείται πως έχεις την πρώτη μου ψήφο. :pfff:

Χαχαχαχα. Οκ Ασημουλα:P!! Ετσι και αλλιως θα μου την εδινες, οποτε δε σκαω:P;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και εμένα Ριρίκα, δε χάρηκα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,087 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
forever forever, θυμάσαι; :P

Μπα, πηραμε μπρος;; Eλα, πες, ποιος σου το σφυριξε;; Η Ριρη:P...;;

Γιατι ελεγες κατι ανυποστατα χθες για συνδολοφονια και τριχες κατσαρες.

Και για να μεινω και λιγο εντος θεματος, δηλωνω πως θελω εναν απο τους παρακατω ρολους:

Ντεντεκτιβ
Μαγισσα
Μεντιουμ
Αλεξισφαορος
Συγκατοικος (οχι με κανενα φρουτο ομως)
Αντιπαλος Μαφιοζος (δυσκολακι τρελο, αλλα εχουν γνωση οι φυλακες)
Διεφθαρμενος αστυνομικος
Ε, στην χειροτερη των περιπτωσεων Πορνη

Και με προχειρους υπολογισμους εχω πιθανοτητα 50% να εχω εναν απο τους ρολους που θελω. Μα τι ευκολος ανθρωπος ειμαι τελικα:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μπα, πηραμε μπρος;; Eλα, πες, ποιος σου το σφυρηξε;; Η Ριρη:P...;;

Γιατι ελεγες κατι ανυποστατα χθες για συνδολοφονια και τριχες κατσαρες.
Η Ριρί μου το σφύριξε αλλά πολύ πιο νωρίς απ όσο λες. Προτού καν δηλώσεις συμμετοχή το ήξερα...
Για τη συνδολοφονία δεν αναφερόμουν σε εσένα, για τον Γιάννη ήταν...

Και για να μεινω και λιγο εντος θεματος, δηλωνω πως θελω εναν απο τους παρακατω ρολους:

Ντεντεκτιβ
Μαγισσα
Μεντιουμ
Αλεξισφαορος
Συγκατοικος (οχι με κανενα φρουτο ομως)
Αντιπαλος Μαφιοζος (δυσκολακι τρελο, αλλα εχουν γνωση οι φυλακες)
Διεφθαρμενος αστυνομικος
Ε, στην χειροτερη των περιπτωσεων Πορνη

Και με προχειρους υπολογισμους εχω πιθανοτητα 50% να εχω εναν απο τους ρολους που θελω. Μα τι ευκολος ανθρωπος ειμαι τελικα:P...
Καμιά προτίμηση στις κάρτες έχουμε; :P

ps. Ριρίκα, merge, βαρέθηκα να κάνω edit στο πάνω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Η Ριρί μου το σφύριξε αλλά πολύ πιο νωρίς απ όσο λες. Προτού καν δηλώσεις συμμετοχή το ήξερα...
Για τη συνδολοφονία δεν αναφερόμουν σε εσένα, για τον Γιάννη ήταν...

Τοτε γιατι καλο μου παιδι μου ελεγες να διαβασω το game #38;;

Ελα, παραδεξου το, αρχικα μπερδευτηκες. Κανεις δεν ειναι τελειος.

Καμιά προτίμηση στις κάρτες έχουμε;

ps. Ριρίκα, merge, βαρέθηκα να κάνω edit στο πάνω...

Γιατι ρε αχαριστε, λιγες εναλλακτικες σας εδωσα;; Μου λες εμμεσως πλην σαφως πως θα απογοητευτω με το ρολο μου, ε:P??

Στις καρτες δεν ελπιζω, μια ζωη μαλακιες μου τυχαιναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
PieMaker, I know who you are:P

Αλλά δεν είπα εγώ κάτι:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
PieMaker, I know who you are:P

Αλλά δεν είπα εγώ κάτι:|

Ε, δεν ειναι και κρατικο μυστικο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Επισης να δηλωσω πως οι πιο ξενερωτοι ρολοι ειναι οι παρακατω:

Γιατρος
Δικηγορος
Πληροφοριοδοτης
Αυτοκρατορας
Δημαρχος (με μια μικρη επιφυλαξη γιατι μπορεις να καθορισεις το αποτελεσμα της ψηφοφοριας σε περιπτωση ισοψηφιας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τοτε γιατι καλο μου παιδι μου ελεγες να διαβασω το game #38;;

Ελα, παραδεξου το, αρχικα μπερδευτηκες. Κανεις δεν ειναι τελειος.
Εσύ δεν ξεκίνησες να λες ότι είσαι νεούδι; Ότι έχεις να διαβάσεις τα προηγούμενα; Ότι δε θέλεις να σου πούμε τίποτε αν κάνεις λάθος; Εγώ απλά συνέχισα αυτά που έλεγες εσύ...

Γιατι ρε αχαριστε, λιγες εναλλακτικες σας εδωσα;; Μου λες εμμεσως πλην σαφως πως θα απογοητευτω με το ρολο μου, ε:P??

Στις καρτες δεν ελπιζω, μια ζωη μαλακιες μου τυχαιναν.
Θα δεις. Εγώ δε λέω τίποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εσύ δεν ξεκίνησες να λες ότι είσαι νεούδι; Ότι έχεις να διαβάσεις τα προηγούμενα; Ότι δε θέλεις να σου πούμε τίποτε αν κάνεις λάθος; Εγώ απλά συνέχισα αυτά που έλεγες εσύ...


Θα δεις. Εγώ δε λέω τίποτε.

Βρε, εσυ με καλοσορισες λεγοντας: "Ακομη ενας στην ομαδα των ρουκιες".

E, μετα το εκμεταλλευτηκα κι εγω και αρχισα το δουλεμα:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top