Συμμετοχές για το Παλέρμο #29

Ποιος από τους δυο ρόλους προτιμάτε να υπάρχει στο παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
ειπα απο την αλλη βδομαδα δεν θα μπορω πολυ! αμα ξεκινουσαμε τωρα θα ειχα χρονο! αλλα δεν ξερω! μπορει να τα καταφερω ωστε να εχω αρκετο χρονο για ολα!!!:confused:

Δηλαδή, για να καταλάβω... Εσύ πιστεύεις ότι θα ξεκινήσουμε σήμερα και θα τελειώσουμε την Κυριακή; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ωραία.Δεν είναι εκεί το θέμα μας,στον πόσο χρόνο έχει ο καθένας..Ας ξεκινήσουμε Δευτέρα ξαναλέω.Να περάσει λίγος χρόνος βρε παιδιά από το προηγούμενο Παλέρμο..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
οχι! αλλα οσο πιο μικρο με λιγα ατομα και νωριτερα θα ηταν καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Μα το νόημα του Παλέρμο δεν είναι να το παίζουμε άρων άρων για να τελειώνει γρήγορα και να πηγαίνουμε στο επόμενο!Αυτό δεν καταλαβαίνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μικρή Λουλού αν βιάζεστε τόσο πολύ, ανοίξτε ένα δικό σας Παλέρμο με λίγα άτομα να τελειώσετε γρήγορα, να είσαι και ΣΕ και θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μα δεν θελω να ειμαι μονη μου σε! και ''αμα'' ειμαι σε μου αρεσει να υπαρχουν πολλα ατομα! αλλα αυτο δεν θα γινει ποτε... :(

Υ.Γ: αυτα τα ποστ δεν ειναι οφφ τοπικ? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν μπορούν να είναι όλοι ικανοποιημένοι γλυκιά μου maria_lulu...Αν σε βολεύουν οι ώρες παίζεις, αν δεν μπορείς να τα βολέψεις περιμένεις μέχρι το επόμενο παλέρμο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Γιατί να είναι οφ τόπικ?Αφού συζητάμε για το πότε και με ποιους θα ξεκινήσει το Παλέρμο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ποιο πανω υπηρχαν μηνυματα σε αλλες σελλιδες...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Κουραστηκα ηδη!:ermm:
Οπως ειπαν και οι απο πανω μικρη Λουλου αν θελεις ξεκινα το παιχνιδι με αυτους που μπορουν με σενα!(εσεις που εχετε το φορτωμενο προγραμμα!:whistle:) εμεις που καθομαστε:confused::confused: θα ξεκινησουμε πιο αργα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ποιο πανω υπηρχαν μηνυματα σε αλλες σελλιδες...! :)

Γι αυτο το ρολο ειναι οι moderators!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ουφ... κουραστικα! οποτε αρχισει... εγω θα μεινω μεσα! αλλα μπορει και να μεινω απο απουσιες! μπορει να μιλαω πολυ αλλα μπορει και οχι! δεν ξερω ακομα τπτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
μπορει να μιλαω πολυ αλλα μπορει και οχι! δεν ξερω ακομα τπτ!

Με προκαλείς να σε βάλω στις καλύτερες ατάκες....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
χμμμ... δεν ξερω τι θα γινει... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
πότε θα αρχίσει ρε πιδια!έχουμε και σχολεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τη Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ΣΕ έχετε βρει ή τσάμπα δηλώνετε; :P

Αν ξεκινήσει από Δευτέρα και μετά παίζω και εγώ για να ξεσκονίσω το τέλειο ενστικτο μου (νοτ)! :P:D

Για να μην βρεις δικαιολογία και απέχεις, θα ξεκινήσουμε Δευτέρα, ψηφίζω εσένα όταν ξεκινήσουμε και αλλάζω την ψήφο μου κατά τις πέντε σε Χιμέλα. Χιμέλα σόρρυ αλλά αυτά που λες μου φαίνονται ύποπτα και δεν νομίζω να έχεις καλό ρόλο... :/:
:P

ουφ... κουραστικα! οποτε αρχισει... εγω θα μεινω μεσα! αλλα μπορει και να μεινω απο απουσιες! μπορει να μιλαω πολυ αλλα μπορει και οχι! δεν ξερω ακομα τπτ!


πότε θα αρχίσει ρε πιδια!έχουμε και σχολεία!

Παιδιά, έχετε σχολεία οπότε αντί να μπαίνετε 10 φορές την ημέρα θα μπαίνετε 2 φορές, μετά το σχολείο και μετά τις 8. Απλό είναι, δεν χρειάζεται να είστε όλη μέρα online, ουγκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εχουν κλείσει οι συμμετοχές ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
νο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και να είχαν κλείσει θα τις ανοίγαμε για ΄σένα. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top