Συμμετοχές για το Παλέρμο #29

Ποιος από τους δυο ρόλους προτιμάτε να υπάρχει στο παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Όντως! Κι εκτός απ'αυτό πρέπει να επιβεβαιωθούν κι οι συμμετοχές! Πάει τόσος καιρός από τότε που δήλωσαν οι πρώτοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εεε δεν νομίζω να αποσύρει κανείς την συμμετοχή του..Είμαστε πορωμένα εδώ :)
Εγώ λέω για Δευτέρα,μιας και έρχεται σ/κ σε 2 μέρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μα είμαστε ήδη αρκετοί...οπότε δεν καταλαβαίνω τι περιμένουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Μα είμαστε ήδη αρκετοί...οπότε δεν καταλαβαίνω τι περιμένουμε :P

Να μπορεσουν οι περισσοτεροι!:) και να ξεκουραστουν καποιοι απο το προηγουμενο παιχνιδι που εχει μολις λιγες μερες που τελειωσε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μάιστα.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Αχ θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα παίξω, αλλά θα κάνω πολλές ερωτήσεις να το ξέρετε (μη σας φανεί ύποπτο ξέρω γω χαχαχα).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ναι είμαστε αρκετοί, αλλά κάποιοι αν δεις δεν είναι ακόμα επιβεβαιωμένοι. Έχουν ερωτηματικό!

Εγώ λοιπόν πλέον επιβεβαιώνω τη συμμετοχή μου, μιας και μπήκαν και κάποια από τα άτομα που είχα προσκαλέσει (αν και έχω ακόμα προτάσεις αναπάντητες!)

Από κει και πέρα ας αρχίσουμε όποτε θέλετε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΣΕ έχετε βρει ή τσάμπα δηλώνετε; :P

Αν ξεκινήσει από Δευτέρα και μετά παίζω και εγώ για να ξεσκονίσω το τέλειο ενστικτο μου (νοτ)! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ποιος σε νευριασε?? :mad:Να δεις τι θα τον κανω...

Πρωτη πρωτη η Αννα!:mad::mad: Μου ταραζει την ψυχικη μου ηρεμια!:mad::cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
ΣΕ έχετε βρει ή τσάμπα δηλώνετε; :P

Αν ξεκινήσει από Δευτέρα και μετά παίζω και εγώ για να ξεσκονίσω το τέλειο ενστικτο μου (νοτ)! :P:D

Αααα...τέλεια! Παιδιά από Δευτέρα να ξεκινήσουμε τότε! Θα έχει πολύ ενδιαφέρον το παιχνίδι με τόσα άτομα!

ΣΕ είπαμε ότι θα ρωτήσουμε αν μπορεί ο Γιώργος, αλλιώς θα αναλάβει η Βίκυ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΣΕ είπαμε ότι θα ρωτήσουμε αν μπορεί ο Γιώργος, αλλιώς θα αναλάβει η Βίκυ! :)

Ένας μόνος του δεν ξέρω αν θα είναι εφικτό! Θα πρέπει να είναι αρκετή ώρα εδώ και δεν ξέρω αν ο Γιώργος μπορεί!

Η love_angel έχει πει οτι έχει κάποια προβλήματα με το πισι της ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εγω ειμαι συνεχεια μεσα! εκτος τα πρωινα και μετα το βραδυ (2 ημερες μονο!) ειμαι εγω αν θελετε...:(:cry_x::cry_x::cry_x::'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Τι κόλλημα είναι αυτό με την ΣΕ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
εγω ειμαι συνεχεια μεσα! εκτος τα πρωινα και μετα το βραδυ (2 ημερες μονο!) ειμαι εγω αν θελετε...:(:cry_x::cry_x::cry_x::'(:'(:'(:'(

αφου βρε σου ειπαν οτι δεν θελουν!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ένας μόνος του δεν ξέρω αν θα είναι εφικτό! Θα πρέπει να είναι αρκετή ώρα εδώ και δεν ξέρω αν ο Γιώργος μπορεί!

Η love_angel έχει πει οτι έχει κάποια προβλήματα με το πισι της ή όχι;

Αν δεν κάνω λάθος, είναι κι ο fockos. Νομίζω δεν θα έχουμε πρόβλημα με την ΣΕ. Στην ανάγκη, θα ρωτήσουμε και κανένα από τους παλιούς... Αν και νομίζω ότι η λαβ το έχει υπόψην της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

εμεις θα εχουμε πολυ δυσκολο προγραμμα!(μαθητες) ειναι λιγο δυσκολο να μπαινω συνεχεια και να αιτιολογο (και θα πειτε οτι ειμαι δολοφονος) πρεπει να αρχισει πιο νωρις! ισως ειναι και το τελευταιο παιχνιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
εγω ειμαι συνεχεια μεσα! εκτος τα πρωινα και μετα το βραδυ (2 ημερες μονο!) ειμαι εγω αν θελετε...:(:cry_x::cry_x::cry_x::'(:'(:'(:'(

:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

εμεις θα εχουμε πολυ δυσκολο προγραμμα!(μαθητες) ειναι λιγο δυσκολο να μπαινω συνεχεια και να αιτιολογο (και θα πειτε οτι ειμαι δολοφονος) πρεπει να αρχισει πιο νωρις! ισως ειναι και το τελευταιο παιχνιδι...

Εχμμμ...:hmm:

Κάτι δεν πάει καλά εδώ! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
σαν τι? :/: εχω βαρεθει να ειμαι συνεχεια πολιτης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Από τη μια λες δεν έχεις χρόνο κι από την άλλη ότι είσαι συνέχεια μέσα. Αυτό δεν πάει καλά. :hmm: Ο χρόνος που θα δαπανήσεις εξαρτάται από την ιδιότητά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ειπα απο την αλλη βδομαδα δεν θα μπορω πολυ! αμα ξεκινουσαμε τωρα θα ειχα χρονο! αλλα δεν ξερω! μπορει να τα καταφερω ωστε να εχω αρκετο χρονο για ολα!!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top