Συμμετοχές για το Παλέρμο #29

Ποιος από τους δυο ρόλους προτιμάτε να υπάρχει στο παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
σιγουρα δεν θελετε και εμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

Το άγχος σκοτώνει και είστε και οι δυο πολύ μικρές ακόμη, δεν έχετε χαρεί την ζωή καλά- καλά!:P

Εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να συμμετέχω, αλλά σας εύχομαι εκ βάθους καρδίας να έχετε ένα πολύ πολύ πολύ ωραίο παιχνίδι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τελικα ποιος θα ειναι σε? ποτε αρχιζουμε? αυτοι που ειναι σε αναμονη? τι θα γινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
τελικα ποιος θα ειναι σε? ποτε αρχιζουμε? αυτοι που ειναι σε αναμονη? τι θα γινει?

Πωπω με αγχώνεις ρε κοριτσάκι μου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ξεκινάμε αύριο. Παρακαλείται η ΣΕ να μου στείλει το ρόλο μετά τις 12 για να μην τα σπάσω όλα (είμαι νταής) :P

Αύριο πουρνό πουρνό (κατά τις 3) θέλω να ποστάρω, οπότενες να έχω δει 100 ποστ για να καταλήξω στην χιμέλα σαν υποψήφια προς υποχώρηση με πάθος και αιτία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αμα εισαι αποφασιστικος, ετσι ειναι...


Τα παπουτσια σας, μεσιε Edmond, να τα παρω και να σας φερω τις παντουφλες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ξεκινάμε αύριο. Παρακαλείται η ΣΕ να μου στείλει το ρόλο μετά τις 12 για να μην τα σπάσω όλα (είμαι νταής) :P

Αύριο πουρνό πουρνό (κατά τις 3) θέλω να ποστάρω, οπότενες να έχω δει 100 ποστ για να καταλήξω στην χιμέλα σαν υποψήφια προς υποχώρηση με πάθος και αιτία.

και αμα ειστε δολοφονοι και οι 2? θα διωξεις το συνδολοφονο σου?:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αμα εισαι αποφασιστικος, ετσι ειναι...


Τα παπουτσια σας, μεσιε Edmond, να τα παρω και να σας φερω τις παντουφλες???

ευχαριστώ παιδί μου θα σε ανταμείψω πλουσιοπάροχα

και αμα ειστε δολοφονοι και οι 2? θα διωξεις το συνδολοφονο σου?:confused::confused:

Ναι θα είναι grand plan. Να την ψηφίσεις και εσύ, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
θα δω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αυτοί παίζουνε είμαστε εντάξει;
Θα μοιράσω τους ρόλους και θα στείλω Pmια


1.maria_lulu
2.athene
3.CiNeFiL
4.Κλεοπάτρα
5.elenaki_arnea08
6.lacky
7.Wild_Boy
8.jj!
9.MissKit
10.tsarachaf
11.aporw
12.bill13
13.foreverfreak
14.Edmund
15.love_angel(?)
16.Kleop(?)
17.Himela(?)
18.Myrtle(?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Νομίζω ότι είμαστε εντάξει Φόκε:) Θα περιμένουμε να μας πουν οι κυρίες με το ερωτηματικό, αν θα επιβεβαιώσουν ή αν θα αποσύρουν τη συμμετοχή τους, και είμαστε εντάξει:)

Άσχετο: O Edmund είναι ο fantasmenos;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Αυτοί παίζουνε είμαστε εντάξει;
Θα μοιράσω τους ρόλους και θα στείλω Pmια


1.maria_lulu
2.athene
3.CiNeFiL
4.Κλεοπάτρα
5.elenaki_arnea08
6.lacky
7.Wild_Boy
8.jj!
9.MissKit
10.tsarachaf
11.aporw
12.bill13
13.foreverfreak
14.Edmund
15.love_angel(?)
16.Kleop(?)
17.Himela(?)
18.Myrtle(?)

Η Myrtle είναι χωρίς ερωτηματικό! Και από ότι ξέρω και η love_angel και η Himela. Κι επίσης, έχουν δηλώσει και οι Jellyfish και Μάρω! :)

Αυτή είναι η κανονική λίστα:

Συμμετοχές για το Παλέρμο #29

1.maria_lulu
2.athene
3.CiNeFiL
4.Κλεοπάτρα
5.elenaki_arnea08
6.lacky
7.Wild_Boy
8.jj!
9.MissKit
10.tsarachaf
11.aporw
12.bill13
13.foreverfreak
14.Edmund
15.love_angel
16.Kleop(?)
17.Himela
18.Myrtle
19.JellyFish
20.Μάρω

Μας μένει μόνο να απαντήσει η kleop κι είμαστε έτοιμοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχει γίνει πρόταση για έναν ακόμη ρόλο στο Παλέρμο. Φόκο δες το όταν μπορέσεις. Μου φάνηκε καλή ιδέα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Η Myrtle είναι χωρίς ερωτηματικό! Και από ότι ξέρω και η love_angel και η Himela. Κι επίσης, έχουν δηλώσει και οι Jellyfish και Μάρω! :)

Αυτή είναι η κανονική λίστα:

Συμμετοχές για το Παλέρμο #29

1.maria_lulu
2.athene
3.CiNeFiL
4.Κλεοπάτρα
5.elenaki_arnea08
6.lacky
7.Wild_Boy
8.jj!
9.MissKit
10.tsarachaf
11.aporw
12.bill13
13.foreverfreak
14.Edmund
15.love_angel
16.Kleop(?)
17.Himela
18.Myrtle
19.JellyFish
20.Μάρω

Μας μένει μόνο να απαντήσει η kleop κι είμαστε έτοιμοι!

Άρα είχαν κλείσει οι συμμετοχές ; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα σε ξέχασαν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Άρα είχαν κλείσει οι συμμετοχές ; :/:

Α σωστά! Είσαι κι εσύ μέσα! Οπότε, νέα λίστα:

1.maria_lulu
2.athene
3.CiNeFiL
4.Κλεοπάτρα
5.elenaki_arnea08
6.lacky
7.Wild_Boy
8.jj!
9.MissKit
10.tsarachaf
11.aporw
12.bill13
13.foreverfreak
14.Edmund
15.love_angel
16.Kleop(?)
17.Himela
18.Myrtle
19.JellyFish
20.Μάρω
21.Eupatridis

κόσμος και λαός...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ερώτηση: μπορούμε να τα βάλουμε σε αλφαβητική σειρά για να τους ξεχωρίζω καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα τα φτιάξω εγώ αν σας βολεύει. :)

1.aporw
2.athene
3.bill13
4.CiNeFiL
5.Edmund
6.elenaki_arnea08
7.Eupatridis
8.foreverfreak
9.Himela
10.jj!
11.JellyFish
12.Kleop(?)
13.Κλεοπάτρα
14.lacky
15.love_angel
16.maria_lulu
17.Μάρω
18.MissKit
19.Myrtle
20.Phoebe
21.tsarachaf
22.Wild_Boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλέ εγώ που είμαι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Βάλτε βρε και την Φοίμπς!

Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!:happy::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top