Συμμετοχές για το Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Έμπλεξε τα μπουτάκια του :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Γιαννη παιδί μου τα παιξες? :confused: :P
οχι ρε πηγα να κανω πολλαπλη σε 5-6 ενω επεφτε το σημα απο τον ρουτερ και τα κανα τασκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
οχι ρε πηγα να κανω πολλαπλη σε 5-6 ενω επεφτε το σημα απο τον ρουτερ και τα κανα τασκα :P
ετσι εξηγούνται όλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πρώτη μέρα φροντιστήριο!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πρώτη μέρα φροντιστήριο!!!!:redface:

Τι κανει ο υπερπολυαγαπημενος μου τρισυπερτατος μαθηματικος????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Υπέροχα, όπως πάντα!!!
Είμαι το μόνο κορίτσι στο τμήμα και έχω άλλους πόσους μαντραχαλάδες....
Καλά το κορυφαίο είναι ότι είμαι η μόνη θεωρητική.. Κάναμε μία άσκηση και την έλυσα πρώτη (φυσικά ήταν σωστή!:P) και τους κορόιδευα και λέω.. Εγώ δηλώνω Θεωρητική..
Και πετάγατε ο Υπέρτατος και μου λέει:
Καλά εσύ καμμένο χαρτί είσαι... Άκουσε εκεί θεωρητική...Πήγε η Ζωή θεωρητική..:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμ φυσικα καλη μου... Και δεν εχει καθολου αδικο... Ποσες φορες σου χω πει οτι υπερχαραμιζεσαι στην Θεωρητικη... Τζαμπα παει τετοιο μυαλο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ναι, εγώ και ο Αϊστάιν!!:hehe:

Μην σκας καλέ μου, έχουμε καιρό να αλλάξω κατεύθυνση ακόμη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αν ειναι να το κανεις... Καν'το ΤΩΡΑ!!!!!:clapup::clapup::clapup:


Ναι μπορεις!!!!!!!!

ΥΓ. Σε χαιρετω... Παω για μπλουμ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Το παιχνίδι θα αρχίσει εχτές Τρίτη 3/08.

Ωστόσο μπορείτε να postάρετε από του χρόνου.
[update : αποτελέσματα εδώ - μόνο με 1,19$/κλήση]

Περιγραφή του παιχνιδιού

Το παιχνίδι είναι μια από τις πολλές παραλλαγές του γνωστού "Παλέρμο", οπότε ως παραλλαγή έχει ιδιαιτερότητες που πρέπει να προσέξουν και όσοι δήλωσαν συμμετοχή μόνο και μόνο επειδή δεν βρήκαν εισιτήρια για ίο. ;)

Μετά την δήλωση των συμμετοχών, η Συντονιστική Επιτροπή (στο εξής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ) που απαρτίζεται από τους Ηλία Ψινάκη , Ευγενία Μανωλίδου και Παναγιώτη Ψωμιάδη καθώς και τον πρώτο που θα αποχωρίσει για κατούρημα ορίζει δύο από τους συμμετέχοντες ως δολοφόνους, έναν ως ρουφιάνο, ένα τσιράκι, μία νοσοκόμα , έναν πασόκο και 3 συνδικαλιστές του ΠΑΜΕ και τους υπόλοιπους ως πολίτες που ψηφίζουν και μετά αυτο-μουτζώνονται.

Σε αυτόν το γύρο έχουμε 11 συμμετέχοντες, εκ των οποίων:

  • 6 κομμένες πίτες
  • 2 πιτόγυρα
  • 1 τυροκαυτερή
  • 1 κοντοσούβλι/εξοχικό
  • 1 κεμπάπ
Οδηγίες και λοιπές διευκρινήσεις θα τις βρείτε >>>εδώ<<< ,αλλά άμα καταλάβετε τους κανόνες να μου τρυπήσετε την μύτη και να γίνω σαν την Οφελία ένα πράγμα.


Εάν κάποιος δεν έλαβε pm με το ρόλο του, να στείλει μήνυμα προφίλ στην ΣΕ. Μην γράψετε μήνυμα στο δημόσιο εάν δεν λάβατε pm με τον ρόλο σας. Και θα γίνετε ρόμπα εσείς και θα γίνω και εγώ που μπέρδεψα τα π.μ. , γιατί χόρευα τρανς και inna


Λίστα για Παλέρμο #666

1.marialuluf1
2. kleop
3. Goseithor
4.gianniskeeper
5. Rewial
6. Κλεοπάτρα
7. JaneWin
8. roseberry
9.athene
10.z0itCa (όχι να το παινευτώ, αλλά το 10 το γκαντέμικο!)
11. tsarachaf (κανονικά εσύ ήσουν το 10, αλλά αυτή μόλις αυτοδιορίστηκε μακιγιέρ του Δημάρχου!)
12.foreverfreak (ανάλογα με το πότε θα ξεκινήσουμε)
13. moonlight (βασικά είναι Ράδιο Αρβύλα, δεν θα παίξει! Αλλά την γράφω γιατί έχει ωραίο όνομα)
14. Misskit
15. Morelo
16.yozerehs
17. mariza_93

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη borat : 20-04-10 στις 20:03. Αιτία: προσθήκη παραγγελίας



Λίστα για Τετάρτη 4/08/10


  1. απορρυπαντικό
  2. καλαμάκια
  3. τυρί για τοστ
  4. πλαστελίνη
  5. σαλάμι
  6. ψωμί - > σαλάμι
  7. weak and powerless
  8. corpse bride
  9. Αντώνης
  10. Resident Evil -->Vkey
  11. Vkey --> Μελιώ
Ψήφοι
2 λευκά
1 άκυρο
1 πολύ άκυρο
1 ροκφόρ

====άμα δείτε κανά λάθος...μην το διορθώσετε , έχουμε και μια περηφάνια :P


Τετάρτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, εκτός από του Μπαγκς Μπάνυ που είναι Δον Κιχώτης. :P
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P. , most variesthmenos paiktis , συνήθως είναι αυτός που αρχικά ανυπομονούσε πιο πολύ να ξεκινήσουμε
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα , το δίπλωμα οδήγησης και το αγαπημένο φαΐ του δολοφονηθέντος.

την ψήφο σας παρακαλώ με μεγάλα γράμματα , γιατί αν και θα ήθελα πολύ να διαβάζω ολόκληρα τα ποστ σας , δεν θέλω

π.σ. το παιχνίδι αργούσε πολύ και οι μάντεις απαίτησαν μια θυσία στους θεούς για να ξεκινήσουμε - μετά όλοι σκέφτηκαν να θυσιαστώ εγώ και μάλιστα βρέθηκαν και μερικοί καλοθελητές που θα με σφάζανε ευχαρίστως . τελικά επιλέχτηκε η μουνλάιτ ως πιο τρέντι πρόσωπο αλλά ο δήμιος που άκουγε την γκρίνια της στην διαδρομή από το κελί ,τελικά κρεμάστηκε ο ίδιος

Φαντ , άσε την ομοφιλοαμπελοφιλοσοφία και έλα να ρίξεις την πρώτη ψήφο - αν και κάτι μου λέει ότι θα είναι το ροκφόρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Το παιχνίδι θα αρχίσει εχτές Τρίτη 3/08.

Ωστόσο μπορείτε να postάρετε από του χρόνου.
[update : αποτελέσματα εδώ - μόνο με 1,19$/κλήση]

Περιγραφή του παιχνιδιού

Το παιχνίδι είναι μια από τις πολλές παραλλαγές του γνωστού "Παλέρμο", οπότε ως παραλλαγή έχει ιδιαιτερότητες που πρέπει να προσέξουν και όσοι δήλωσαν συμμετοχή μόνο και μόνο επειδή δεν βρήκαν εισιτήρια για ίο. ;)

Μετά την δήλωση των συμμετοχών, η Συντονιστική Επιτροπή (στο εξής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ) που απαρτίζεται από τους Ηλία Ψινάκη , Ευγενία Μανωλίδου και Παναγιώτη Ψωμιάδη καθώς και τον πρώτο που θα αποχωρίσει για κατούρημα ορίζει δύο από τους συμμετέχοντες ως δολοφόνους, έναν ως ρουφιάνο, ένα τσιράκι, μία νοσοκόμα , έναν πασόκο και 3 συνδικαλιστές του ΠΑΜΕ και τους υπόλοιπους ως πολίτες που ψηφίζουν και μετά αυτο-μουτζώνονται.

Σε αυτόν το γύρο έχουμε 11 συμμετέχοντες, εκ των οποίων:

  • 6 κομμένες πίτες
  • 2 πιτόγυρα
  • 1 τυροκαυτερή
  • 1 κοντοσούβλι/εξοχικό
  • 1 κεμπάπ
Οδηγίες και λοιπές διευκρινήσεις θα τις βρείτε >>>εδώ<<< ,αλλά άμα καταλάβετε τους κανόνες να μου τρυπήσετε την μύτη και να γίνω σαν την Οφελία ένα πράγμα.


Εάν κάποιος δεν έλαβε pm με το ρόλο του, να στείλει μήνυμα προφίλ στην ΣΕ. Μην γράψετε μήνυμα στο δημόσιο εάν δεν λάβατε pm με τον ρόλο σας. Και θα γίνετε ρόμπα εσείς και θα γίνω και εγώ που μπέρδεψα τα π.μ. , γιατί χόρευα τρανς και inna


Λίστα για Παλέρμο #666

1.marialuluf1
2. kleop
3. Goseithor
4.gianniskeeper
5. Rewial
6. Κλεοπάτρα
7. JaneWin
8. roseberry
9.athene
10.z0itCa (όχι να το παινευτώ, αλλά το 10 το γκαντέμικο!)
11. tsarachaf (κανονικά εσύ ήσουν το 10, αλλά αυτή μόλις αυτοδιορίστηκε μακιγιέρ του Δημάρχου!)
12.foreverfreak (ανάλογα με το πότε θα ξεκινήσουμε)
13. moonlight (βασικά είναι Ράδιο Αρβύλα, δεν θα παίξει! Αλλά την γράφω γιατί έχει ωραίο όνομα)
14. Misskit
15. Morelo
16.yozerehs
17. mariza_93

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη borat : 20-04-10 στις 20:03. Αιτία: προσθήκη παραγγελίας



Λίστα για Τετάρτη 4/08/10


  1. απορρυπαντικό
  2. καλαμάκια
  3. τυρί για τοστ
  4. πλαστελίνη
  5. σαλάμι
  6. ψωμί - > σαλάμι
  7. weak and powerless
  8. corpse bride
  9. Αντώνης
  10. Resident Evil -->Vkey
  11. Vkey --> Μελιώ
Ψήφοι
2 λευκά
1 άκυρο
1 πολύ άκυρο
1 ροκφόρ

====άμα δείτε κανά λάθος...μην το διορθώσετε , έχουμε και μια περηφάνια :P


Τετάρτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, εκτός από του Μπαγκς Μπάνυ που είναι Δον Κιχώτης. :P
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P. , most variesthmenos paiktis , συνήθως είναι αυτός που αρχικά ανυπομονούσε πιο πολύ να ξεκινήσουμε
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα , το δίπλωμα οδήγησης και το αγαπημένο φαΐ του δολοφονηθέντος.

την ψήφο σας παρακαλώ με μεγάλα γράμματα , γιατί αν και θα ήθελα πολύ να διαβάζω ολόκληρα τα ποστ σας , δεν θέλω

π.σ. το παιχνίδι αργούσε πολύ και οι μάντεις απαίτησαν μια θυσία στους θεούς για να ξεκινήσουμε - μετά όλοι σκέφτηκαν να θυσιαστώ εγώ και μάλιστα βρέθηκαν και μερικοί καλοθελητές που θα με σφάζανε ευχαρίστως . τελικά επιλέχτηκε η μουνλάιτ ως πιο τρέντι πρόσωπο αλλά ο δήμιος που άκουγε την γκρίνια της στην διαδρομή από το κελί ,τελικά κρεμάστηκε ο ίδιος

Φαντ , άσε την ομοφιλοαμπελοφιλοσοφία και έλα να ρίξεις την πρώτη ψήφο - αν και κάτι μου λέει ότι θα είναι το ροκφόρ
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Πηρατε πι εμ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εστειλε πι μια ο Γιώργος??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
οχι ρε παιδια γιατι να στειλει? αφου δεν είπε τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
και ο sid απο πανω τι λει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Σου φαινονται ολα αυτα που λεει ο Sid απο πανω λογικα??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
χαχαχαχα διαβασε τι λέει πρώτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδιά πότε θα παίξουμε?!????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λογικα οταν επιστρεψει ο fockos...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top