Σκέψεις... III

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,598 μηνύματα.
Πως μπορεί κάποιοι να εξισώνουν τη σποραδικη τρομοκρατική βαρβαρότητα ,που είναι όντως καταδικαστέα, με την απόπειρα γενοκτονίας λαών; δεν έχει σημασία ο χώρος και ο χρόνος ( γενικά προβληματίζομαι)
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Τάσεις φυγής. Να τα κλείσω όλα, να μην ακούω τίποτα. Τα κωλόπαιδα βαράνε και ουρλιάζουν, ο φυτ-ητής σέρνει σε ώρες κοινής ησυχίας καρέκλες και γκαριζει, μπούφλες να σας παίξω κι ύστερα να ησυχάσω.


Άντε γαμηθείτε ρε!
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτη η ηρεμια ,η γλυκια μελαγχολια της Κυριακης που υποβοσκει απο τα σχολικα μας χρονια ,ερχεται στο σημερα να μοιαζει βαλσαμο ,οαση ψυχης εως οτου ξανα χυθεις παλι στην αυριανη γαγραινα του αγχους ωστε να καταφερεις να βγαλεις την μερα σου χωρις να βρεθει εστω ενας μ@λ@κ@ς στο διαβα σου να σου την στερησει !
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Εχω βαρέσει μπιέλα που θα το περάσω μόνος αυτό το ζόρι. Αλλά βέβαια... άσε μη μιλήσω.
Η άλλη έχει την υγεία της και την ταίζει η μάνα της και δίπλα της όλα.
Ο άλλος το ίδιο, σα να του ρχονται όλα απο τυχη.

Εγω, προχωράω μεν στα δύσκολα, αλλά ζορίζομαι σ αυτα που γι αυτούς ειναι καθημερινα, δεδομένα, εύκολα.

Που κατούρησα, σε ποιο πηγάδι γαμώτο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Το θέλω στ αλήθεια;
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Όταν ξεκινάς να γράψεις τις ιδέες και τις θέσεις της Αυτοκρατορικής Αρχής και καταλήγεις μετά την πρώτη σελίδα, να ακούγεσαι πιο σκληροπυρηνικός κομμουνιστής κι από τον Μαρξ.

Καλά θα πάει αυτό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Η στιγμή που θες να πεις κατι συγκεκριμένο, χωρίς να ξέρεις τι ακριβώς θες να πεις παρά μόνο μια γενική αίσθηση, αλλά το χεις στο στέρνο, ψηλά έτοιμο να ανεβαινει προς τα χείλη.

Μια γενική αίσθηση.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Μην είστε περίεργοι (με την κακή έννοια)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Το σώμα μου ειναι λες και εχω παίξει ξύλο. Χωρίς λόγο*

*στρες
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Βαρέθηκα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top