Σκέψεις... III

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
αρχείο λήψης (5).jpg
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάθομαι και διαβάζω τι έγραφα πριν και εξοργίζομαι... Όχι, δεν χαίρομαι για κανέναν. Τόση ψυχική οδύνη, για ποιο λόγο τελικά…;

Δεν μπορώ να χωνέψω το γεγονός ότι έφτασα ως εδώ χωρίς τη βοήθεια κανενός. Δεν μπορώ να διαχειριστώ τίποτα αυτή τη στιγμή. Και πρέπει να το διαχειριστώ, γιατί αυτό είναι η δική μου ευθύνη. Χάνω τον ύπνο μου για τελειωμένες καταστάσεις, δεν μπορώ καν να βρω τις λέξεις για να εκτονωθώ…

Μακάρι να μπορούσα να αδιαφορήσω. Μου έρχονται όλα πίσω ξαφνικά και θέλω να ξεράσω. Τα πάντα ένα λάθος.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Και τι είναι η αγάπη;
Ένας έρωτας που κράτησε τον λόγο του.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Επειδη τα καλά πρέπει να λέγονται:



Αυτος μπήκε στο πλάνο της, κι αυτη του λέει απλα να ξερεις οτι σε τραβαει η κάμερα, απο σεβασμό για την ιδιωτικότητα τη δική του και μόνο, όχι οτι θύμωσε. Σε αντίθεση με άλλες που τραβάνε με την κάμερα και λένε κτήνη τους άντρες με το που τις κοιτάνε.

Απ οτι την ερευνησα λίγο, είναι Αγγλίδα, φεμινιστρια μάλλον. Κι όμως έτσι πρέπει να ειναι οι σωστές γυναίκες. Έτσι ευγενικά φέρονται όπως αυτή, χωρίς θυμό, στους άντρες.

Μπράβο της, ειλικρινά. Ήταν ήδη ελκυστικότατη και έγινε 100 φορες πιο ελκυστική στα ματια μου με τοση ευγένεια.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μόλις ήρθα σπίτι, θα κοιμηθώ γτ το βράδυ έχει first dates :popcorn:
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Αστροπαρατήρηση 🔜
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Πολλοί ξεκινούν να σπάσουν πλάκα με σένα αλλά η ζωή πολλές φορές σπάει πλάκα μ' αυτούς
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,595 μηνύματα.
Τερματισμενα αδιανόητη ακρίβεια😡ένα ντόπιο καρπουζι 10 γαμημένα ευρώ;;;;;;
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Η ζωη ειναι τοσο μικρη...
εχω περασει πολυ ομορφα στη ζωη μου και βλεπω φευγει σα νερο
μερικες φορες φοβαμαι μην αρρωστησω ειμαι κ σε επικινδυνη ηλικια και δε θελω να το σκεφτομαι αγαπω τοσο τη ζωη τους ανθρωπους την οικογενεια μου
ποιος δεχεται τον θανατο και πως....
απλως δικοι μου ανθρβποι ταλαιπωρουνται και φοβαμαι για μενα για την οικογενεια μου συνεχως μη μου παθουν κατι μην παθω εγω κατι και τι θα κανουν τα μωρα μου χωρις τη μανουλα...

δεν εχω κατι απλως σκεφτομαι .... εχω κοντινους μου που υποφερουν ομως

απλως σκεφτομαι ποσο μικρη ειναι η ζωη κ ποσο σημαντικο κ ανεκτιμητης αξιας ειναι να δειχνεις καθημερινα την αγαπη σου την καταννοηση σου δε ξερεις ποτε τι σου ξημερωνει

γιαυτο φωναζω μην ειστε αχαριστοι απολαυστε οσα η ζωη σας εδωσε οσα ειναι αυτα που ειναι να ονειρευεσετε αλλα να μην ειστε απληστοι κυριως να απολαμβανετε αυτα που εχετε και ληθαρακι ληθαρακι προχωρατε με αγαπη απεναντι στους ανθρωπους σας

λεφτα ? ε ναι και? σημερα τα χεις αυριο εισαι φτερο στον ανεμο
λεφτα να ζεις με αξιοπρεπεια ως εκει
δεν ειμαι θεουσα ουτε αθεη... λογικη...
ποιοο το νοημα να χεις λεφτα χωριις υγεια αλλα υγεια χωρις λεφτα παλευεται το παλευεις...

θυμος... γιατι? αυριο ειμαστε αυριο δεν ειμαστε...

η ζωη ειναι μικρη... θελω να τη ζησω ως τα βαθια γεραματα μου δε θελω να αρρωστησω θελω τα παιδια μου υγιη θεε μου κι αν ειναι ο θεος να παρει απο καποιον κατι να παρει απο μενα αλλα οχι ακομα να τα μεγαλωσω μεχρι να ανοιξουν τα φτερακια τους να πεταξουν.....


θελω κι εγγονια να δω κ δισεγγονα.... πολλα!!!! κι αν δε κανουν δε πειραζει να δω αυτα να ζουν καλα! με υγεια !! ευτυχισμενα !! πλαι σε οποιον και οπου θελουν!!! αρκει να ναι ευτυχισμενα!!!

θε μου αξιωσε με και υποσχομαι να μαι ακομα πιο καλη με τους ανθρωπους γυρω μου

δε μισω κανεναν δε κρατω κακια σε κανεναν...

δεν εχω θυμο μεσα μου μονο αγαπη και συμπονια....


αυτα σκεφτομαι αποψε κι εδω και καποιες ημερες

καλες διακοπες σε ολους χαρειτε ηλιο και δροσιες !!! πιειτε πολυ νερο και αθληθειτε , χορεψτε! μην κλαιτε μην τα παιρνετε μεσα σας, να ειστε καθημερινα καλοι ανθρωποι δωστε τοπο στην οργη....

θυμηθειτε με μια φορα αν θελετε

τα λεμεεε
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Λίγο να φτιάξω το σώμα, να μαλακώσω τη στάση μου, και το χω.

Αμα ειναι ετσι η φαση εκει εξω, οκ το χω.
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Με τα δυο χεράκια πλάθω κουλούρια .Κουλουράκια κουλουράκιααααα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
1688043953912.png


Και γαμώ! Θα το ενσωματώσω στο οπλοστάσιο! :jester:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Η αξία ενός ανθρώπου κρίνεται από το πώς φέρεται σε κάποιον που είναι στον πάτο της απελπισίας.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ρουφιάνα μύγα, ανοιγεις μια πόρτα μπουκάρουν μέσα και γαμω το φελέκι της δεν καθεται σε ενα σημειο να της γαμήσω τη μάνα, ολο μπζζζζ να με αναστατωνει και δεν την βρισκω.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top