Σκέψεις... III

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,867 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Τι κρατάνε οι άλλοι για τον εαυτό τους:


Τι κρατάω εγω για τον εαυτό μου:

palaiologos.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Μαλάκες ταυτίζομαι:

 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
1687119515956.png
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Ένα μοναχικό ταξίδι με αυτοκίνητο μέσα στη 🌙νύχτα, μόνο η μουσική να ακούγεται.. Αυτό θέλω
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
1687120622392.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Απο την ώρα που έπαψα να εκφράζομαι "όπως πρέπει", αλλά ως ο εαυτός μου, δεν εγινα απαραίτητα πιο επιτυχημένος. Έγινα όμως λίγο πιο ευτυχισμένος. Κι αυτό το λίγο, είναι στα βιβλία μου πολύ.
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πόσο βλαμμένος παίζει να είναι κάποιος που παίρνει τις στροφές με το χειρόφρενο άραγε;

Τι καγκουριές είναι αυτές πχια. Ελεος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Καταλαβαίνεις το μέγεθος της εξέλιξης που έχεις ρίξει όντως επάνω στον εαυτό σου τον τελευταίο ένα χρόνο, όταν πλέον, όχι μονο δεν χρειάζεσαι την παραμικρή άποψη-επιβεβαίωση των άλλων για να δεις αν έπραξες καλά, αλλά και αν τύχει και κανένας διαφωνήσει εσυ λες "εγω ξέρω καλύτερα, με εμπιστεύομαι, έπραξα τα δέοντα".

Και όντως να το εννοείς.

Μεγάλο πράγμα να σε εμπιστεύεσαι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μ αρέσει που ρωτάω τη γνώμη άλλων για το τι να κάνω αλλά εν τέλει κάνω αυτό που θέλω εγώ :)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
The less I care, the better things go. Ποιός να το περίμενε.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Ο "θαυμαστός" καινούργιος κόσμος... :ermm:

 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Ο καλύτερος τρόπος για να εμποδίσεις έναν φυλακισμένο να δραπετεύσει είναι να βεβαιωθείς ότι ποτέ δεν θα μάθει ότι είναι σε φυλακή. (Fyodor Dostoyevsky)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Λέω την αλήθεια κ δεν φοβάμαι τίποτα :)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Κάθε χωριό ένας τρελός και στο δικό μας όλοι.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αντικαταστάτες δεν υπάρχουν, αφού κάθε πλάσμα είναι είναι μοναδικό (και ανεπανάληπτο).
Απλώς υπάρχουν διάδοχοι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Κάθε άνθρωπος που συναντώ, έχει τόσα ψυχολογικά που αρχίζω να πιστεύω πως ζω την ημέρα της μαρμότας, εναν διαρκή εφιάλτη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top