Σκέψεις... III

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
1652077564069.png
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αρχείο λήψης.jpg
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Όσο οι δείκτες του ρολογιού κάνουν κύκλους, όλα θα περνάνε
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωχ και τί μου έκανες, εσύ ή από πάνω μου, μόλις είδα την υπογραφή σου...

Με πατέρα ναυτικό και με γιο στην Κρήτη, δεν μπορούσα παρά μόνο να το νιώσω και να το σιγοτραγουδήσω...

 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,360 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι είμαι εκδικητική.
Έχω σκεφτεί πολλές φορές να πάρω "το αίμα μου πίσω" από όσους με πλήγωσαν. Πότε όμως δεν το έχω κάνει.
Οχι γιατί είμαι ο πιο καλός άνθρωπος αλλά γιατί πάντα ... Δεν ξέρω πως γίνεται ... Η ζωή με προλαβαίνει... Όσους με πλήγωσαν τους κάνει χειρότερα ... Κάρμα, μάλλον .

στη τρίτη γυμνασίου είχαμε πάει εκδρομή και μια φίλη μου μας είχε σπάσει τα νεύρα σε όλους μιλούσε άσχημα ειδικά σε μένα... Ήθελα να την πνίξω στην πισίνα !!! Πήγαμε στο γυμναστήριο και κάνει αυτή διάδρομο.. κάποια στιγμή ανεβάζει τόσο πολύ την ταχύτητα και έπαθε ο,τι και ο Κατακουζηνος μόνο που αυτηνης δε της βγήκε το βρακι... Αλλά το δέρμα .. κυριολεκτικά είχε μια τεράστια πληγή ούτε να περπατήσει δε μπορούσε.
α και αυτός που με κοροιδευε στο γυμνάσιο έσπασε 3 φορές το πόδι του😃

Έτσι για να τα βλέπουν κάποιοι ... Οτι η ζωή τα επιστρέφει όλα σε όσους μου κάνουν κακό 🤗. Και πλησιάζει η ώρα μερικών ...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
C01F75C9-8DF6-426D-BD16-2CF463D963CF.jpeg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.
7D0A52B5-4BE0-4FD8-86DC-B748348AF7F3.jpeg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Οι πιο αναίσθητοι, οι πιο κακοί, οι πιο ύπουλοι άνθρωποι κρύβονται πίσω από τις πιο αθώες μάσκες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

:wheel:
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,007 μηνύματα.
Θέλει ταλέντο να είσαι ατάλαντος με επιτυχία...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μέχρι να κυκλοφορούμε όλες ασφαλείς.

Πόσο κρίμα που ο ανδρισμός κάποιων εμφανίζεται ξαφνικά όταν είναι με τους καφρους φίλους του σε μια κοπέλα που είναι μόνη της και δε μπορεί να αντιδράσει σε ο,τι πρόστυχο κατεβάσει η Κούτρα τους να πουν εκείνη την ώρα . Ντροπή σε σένα και στους υπόλοιπους που όχι μόνο δε σου είπαν τίποτα αλλά γελασαν . Για κλάματα είσαι όχι για γέλια θες να λέγεσαι και άντρας.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
1652247836484.png
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,360 μηνύματα.
Η υπογραφή μου
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
cecilia_bukowski.png
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σταμάτα να κατηγορείς τον εαυτό σου για τα σφάλματα των άλλων .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top