Σκέψεις... III

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,164 μηνύματα.
Εγώ μια χαρά είμαι. Τον έκανα ignore, έκανα και αναφορά στην ΟΔΙ, όχι για μένα, χεσμένους τους έχω τους φασίστες αλλά σκέφτομαι μην απειλήσει κι άλλους. Τα "μαχαίρια" δεν τα τρως ψωμοτύρι. Έγινε ξαφνικά το e-steki άνδρο τρομοκρατών; :jumpy::P
Μην δίνεις σημασία. Θα το αναλάβει η ΟΔ. Και εμένα πριν 3 χρόνια μια ομάδα ατόμων είχαν βρει το επίθετο μου και την δουλειά του πατέρα μου και το έλεγαν μεταξύ τους. Δυστυχώς η κοινωνία είναι γεμάτη από τσάμπα μάγκες που σε λίγα χρόνια θα τους βλέπεις να λένε ότι είναι οι αδικημένοι της ζωής όταν θα ζουν με 500 ευρώ.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
4f6004156da4b32ef70db2abd801b775.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,164 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
27383430.jpg
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Βάλε όρια στη καλοσύνη, γιατί εν τέλει τον καλό, δεν τον σέβεται κανείς!
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Όταν κάποιος σας λέει ότι σας θεωρεί ως έναν από τους καλύτερους ανθρώπους που έχει γνωρίσει ποτέ και κάποιος άλλος ως έναν απ' τους χειρότερους που έχει γνωρίσει ποτέ...
Εσείς πάντα ν' απαντάτε με τον ίδιο τρόπο:
«Είμαι όλα, χάρη σε σας!».
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,164 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Μην πτοείσαι φιλαράκι. Εμένα μόλις με απείλησε ένας φασίστας δηλωμένος εδώ στο στέκι, να βρεθούμε με μαχαίρια γιατί νομίζει ότι τον είπα φλώρο. :hehe:

Έχει σαλέψει ο κόσμος. Καλύτερα μόνος φίλε, η μοναχικότητα πολλές φορές είναι βάλσαμο για το μυαλό και την ψυχή.
@giannhs2001 απειλείς κόσμο;:jumpy:

Θυμάμαι ένα τρολ μια φορά που δήλωνε ότι δέρνει φασίστες και να βρεθούν με τον Γιάννη να τον δείρει :jumpy:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,345 μηνύματα.
@giannhs2001 απειλείς κόσμο;:jumpy:

Θυμάμαι ένα τρολ μια φορά που δήλωνε ότι δέρνει φασίστες και να βρεθούν με τον Γιάννη να τον δείρει :jumpy:
Πρώτον δε συζητάμε εδω, γι'αυτό υπάρχει η ανοιχτή συζήτηση του cnf :bleh:

Δεύτερον δεν μπορώ να διανοηθώ ότι το είπε αυτό ο Γιάννης(όχι οτι τον ξέρω, αλλα δε μου κολλάει στην εικόνα που εχω σχηματίσει:jumpy:)
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τ' αλφάβητο της ζωής

Α
γαπώ τον εαυτό μου.
Βρίσκω πάντα τη δύναμη.
Γελάω με την ψυχή μου.
Δίνω χαρά και αισιοδοξία.
Εκτιμώ όλα όσα έχω.
Ζητώ βοήθεια και στήριξη.
Ηρεμώ όταν είμαι σ' ένταση.
Θέλω να υπάρχει δικαιοσύνη.
Ικανοποιούμαι απ' όσα πετυχαίνω.
Κρατώ το λόγο μου.
Λέω πάντοτε την αλήθεια.
Μοιράζω γλυκές κουβέντες.
Νοιάζομαι για όλους.
Ξεπερνώ κάθε μου φόβο.
Ονευρεύομαι ένα καλύτερο μέλλον.
Προσπαθώ για το καλύτερο.
Ρωτάω για να μαθαίνω.
Συγχωρώ και προχωρώ.
Τολμώ μα ποτέ δεν αδικώ.
Υιοθετώ καλές συνήθειες.
Φροντίζω τον εαυτό μου.
Χαίρομαι με την χαρά του άλλου.
Ψάχνω το καλό σε όλα.
Ωραία είναι η ζωή...:pleasantry:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,164 μηνύματα.
Τ' αλφάβητο της ζωής

Α
γαπώ τον εαυτό μου.
Βρίσκω πάντα τη δύναμη.
Γελάω με την ψυχή μου.
Δίνω χαρά και αισιοδοξία.
Εκτιμώ όλα όσα έχω.
Ζητώ βοήθεια και στήριξη.
Ηρεμώ όταν είμαι σ' ένταση.
Θέλω να υπάρχει δικαιοσύνη.
Ικανοποιούμαι απ' όσα πετυχαίνω.
Κρατώ το λόγο μου.
Λέω πάντοτε την αλήθεια.
Μοιράζω γλυκές κουβέντες.
Νοιάζομαι για όλους.
Ξεπερνώ κάθε μου φόβο.
Ονευρεύομαι ένα καλύτερο μέλλον.
Προσπαθώ για το καλύτερο.
Ρωτάω για να μαθαίνω.
Συγχωρώ και προχωρώ.
Τολμώ μα ποτέ δεν αδικώ.
Υιοθετώ καλές συνήθειες.
Φροντίζω τον εαυτό μου.
Χαίρομαι με την χαρά του άλλου.
Ψάχνω το καλό σε όλα.
Ωραία είναι η ζωή...:pleasantry:
Πολύ σωστό.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,345 μηνύματα.
Ομολογώ οτι εχω πάθει ένα μίνι σοκ. Δεν ξέρω αν είδαν καλά τα μάτια μου.


Αυτα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top