Σκέψεις... III

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
favim_fotor-final.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Ήγγικεν η ώρα ....
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.
33675c9f37c4620776545a9a12ffb541.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
11036a57f45db3d00bbc8c1175e34cd9.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
Μεγάλη ανακάλυψη το Ignore button. Το έχω ήδη πατήσει 3 φορές και συνεχίζω. :playboy:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Πάντα έβρισκα την άσκοπη και χωρίς κριτήριο αντιπαλότητα μεταξύ ανδρών, κατακερματιστική και αποδυναμωτική.

Μπορώ να σεβαστώ έναν αντίπαλο άντρα που είναι άντρας.

Ναι μεν τη μια στιγμή θα "σφαχτούμε" αν βρεθούμε απέναντι (business is business), αλλά αμα δω οτι έχεις κάποιο επίπεδο, θα συνεχίσω σε ένα ευρύ επίπεδο να σε εκτιμώ.

Κοινώς "θα τις παίξουμε τις ψιλές, θα ματώσουμε, αλλά μετά θα πάμε για μπύρες".

Το να είσαι τολμηρός στα πιστεύω σου και να αναγνωρίζεις πότε διαφωνήσαμε και το λήγουμε και "οκ μεγάλε κατάλαβα", είναι μεγάλο πράγμα για μένα.

Αντρίκιες εξηγήσεις τις οποίες αν δω, όσο κι αν έχω βγάλει τη σπάθα του Βατάτζη, θα την ξαναβάλω μέσα και θα σε εκτιμήσω.



Εκείνο που δεν μπορώ να σεβαστώ, είναι έναν αντίπαλο άντρα που δεν είναι άντρας, αλλά παιδάκι. Που δεν κανει τα παραπάνω μα ότι πιο ύπουλο και αδύναμο μπορεί να φανταστεί ανθρώπινος νους.

Εκεί δεν υπάρχει εκτίμηση, ούτε που να με πληρώνεις, ούτε που να παρακαλέσεις να ενεργήσεις ΥΠΕΡ των συμφερόντων μου. Προτιμώ να σου πάρω το κεφάλι απο καθαρό άχτι, παρά να μου δώσεις χειραψία.

Απλά τα πράγματα που λέει και η Καιτούλα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.
814d6fe4b3ca2e659f1933976c8f5f3f.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
100 η αλεπού 101 τα αλεπούδακια 😌
 

accurate

Νεοφερμένος

Η accurate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Σκέφτομαι ποσο αθώα και χαζορομαντικιά έχω υπάρξει. Σκέφτομαι τον τωρινό μου εαυτό. Σκέφτομαι πως αλλάζουν έτσι οι άνθρωποι. Σκέφτομαι ότι έχω απογοητεύσει τον προηγούμενο. Σκέφτομαι πολλά πράγματα γενικά. Σκέφτομαι που βρίσκω τόσο χρόνο να σκέφτομαι. :|
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top