Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αν δεν μπορείς να το φας ή να το γαμήσεις κατούρα το. Η λογική του σκύλου.

Ευτυχώς δηλαδή που είμαι cat person.
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Αν δεν μπορείς να το φας ή να το γαμήσεις κατούρα το. Η λογική του σκύλου.

Ευτυχώς δηλαδή που είμαι cat person.
Εσύ πρέπει να γράψεις βιβλίο τέλος πάντων...αυτό το "είπα ξείπα κάνε μας μια πίτα" να ξέρεις έχει γίνει το σλόγκαν της εβδομάδας:cool:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Εσύ πρέπει να γράψεις βιβλίο τέλος πάντων...αυτό το "είπα ξείπα κάνε μας μια πίτα" να ξέρεις έχει γίνει το σλόγκαν της εβδομάδας:cool:
Glitch στο Μάτριξ ήταν αυτό. Που και που μες τις τόσες σαχλαμάρες πετάω και κάτι πετυχημένο.

Ευχαριστώ όπως και να χει. Θα έχεις ειδική αφιέρωση στο εσώφυλλο του βιβλίου.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Αν δεν μπορείς να το φας ή να το γαμήσεις κατούρα το. Η λογική του σκύλου.

Ευτυχώς δηλαδή που είμαι cat person.
Εσύ πρέπει να γράψεις βιβλίο τέλος πάντων...αυτό το "είπα ξείπα κάνε μας μια πίτα" να ξέρεις έχει γίνει το σλόγκαν της εβδομάδας:cool:
Glitch στο Μάτριξ ήταν αυτό. Που και που μες τις τόσες σαχλαμάρες πετάω και κάτι πετυχημένο.

Ευχαριστώ όπως και να χει. Θα έχεις ειδική αφιέρωση στο εσώφυλλο του βιβλίου.
Μη τάξεις σε Άγιο κερί και σε παιδί παιχνίδι...θα περιμένω:hi:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.


🤷🏻‍♂️
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.
Περιέχει μια εικόνα του: {{ pinTitle }}
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Με άκουσαν... Μου έδωσαν αυτό που ζήτησα, για τόσο όσο, μέχρι να καταλάβω ότι δεν ήταν αυτό που χρειαζόμουν ίσως ούτε και αυτό που ήθελα πραγματικά.

Είδα όλες του τις αδυναμίες, είδα όλες ΜΟΥ τις αδυναμίες. Και ύστερα κατάλαβα, θυμήθηκα τη δίψα μου για δύναμη.

Αυτό ήθελα πλέον! Και εξακολουθούν να με ακούν και να με υποστηρίζουν, το αισθάνομαι ακόμα, είναι παρανοικό, σαν μια ανεξάντλητη ενέργεια να συνεχίσω να ανεβαίνω.

Κι άλλο. ΚΙ ΑΛΛΟ!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
43632344.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
4428974-Paula-Abdul-Quote-I-m-tired-of-people-not-treating-me-like-the.jpg
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
7D9354FB-E17C-4713-ABF9-41106AD16F17.jpeg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
20211101_005751.png
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
433ae318b8c.gif


Καλό μήνα παιδιά! :)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
when_you_treat_people_they_get_upset.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
This pain never stop, i can't stand anymore.

I-can-t-stand-this-Life-anymore.jpeg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
20211101_184204.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top