Σκέψεις... III

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.
Wo806908.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ίσως το σωστότερο πράγμα που έχω κάνει στη ζωή μου, το ότι έχω φτιάξει Κώδικα Ηθικής και Αξιών. Το ότι δεν ανταποδόθηκε ή δεν εκτιμήθηκε μια φορά ή δύο, δεν σημαίνει πως έχει αποτύχει ως Κώδικας, ούτε πως πρέπει να τον καταργήσω.

Αυτά τα "δεν", δεν έχουν να κάνουν καν με τον δικό μου Κώδικα αλλά με την ανυπαρξία Κώδικα στους άλλους.


**ΠΟΤΕ μην πηγαίνεις ενάντια στο ήθος και τις αξίες σου, μην τα συμβιβάσεις ποτέ ξανά. Τήρησε τον Κώδικα που φτιάξαμε για εμάς. Για κάποιο λόγο τον βάλαμε στο μυαλό μας.**
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
2693208481.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
(το ξαναβάζω, λίγο παραλλαγμένο) ;)

24605834278.jpg
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
"Περισσότερο από εξυπνάδα, χρειαζόμαστε καλοσύνη και ευγένεια."
Τσάρλι Τσάπλιν :thumbup:
IMG_20211027_162022.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
68163760587.jpg
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top