Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
120503.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.

Μας γάμησες το μέσα μας τώρα (αλλά δεν φταίς εσυ, άλλη φταίει).

Ήμουν πάντα υπέρμαχος του να γράφουν οι άνθρωποι μαζί βιβλία και ποτέ να τα καίνε.

Μ αρέσει που πίστευα πως ήμουν κυνικός. Ενας ιδεαλιστής είμαι με προβιά λύκου.

tomshelbybrokenheart.jpg
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δνε ξέρουμε τον εαυτό μας. Ξερουμε μόνο τα κομμάτια του που τολμησαμε να μάθουμε.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
71261612_2574938749456813_3512482262497099776_o.jpg
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
- I didn't listen in court, not until you called to me. They were all... all against me.
- Against what you did.
-Same thing...

- So you want me to see your mother.
- Yes, to ask her to bury me next to my father. Can I be buried in a cemetery?
- Yes.
- The priest they sent said I could.
- Naturally.
- Next to my father is another plot. It was supposed to be for my mother. Ask her to let me have it.

[a short film about killing]
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Αισθάνομαι σα να κολυμπάω σε μια βαθιά θάλασσα, γεμάτη κύματα απειλητικά. Το καράβι σου έχει ήδη απομακρυνθεί τόσο πολύ που μετα βιας το βλέπω στον ορίζοντα, κι όσο δυνατά κι αν κλωτσώ και κολυμπώ, μου είναι αδύνατο να το φτάσω.

Ήταν γεμάτο αποπνικτικά δηλητηριώδη καύσιμα που ρύπαιναν τις αναπνοές μου τώρα στο τέλος. Κι όλα αυτά τα χρόνια ο καπετάνιος του, εσυ, το οδηγούσε σε κύκλους. Πότε είχα και πότε δεν είχα κι εγω το δικαίωμα να πιάσω το τιμόνι του καραβιού, και πάλι κύκλους έκανε. Κακός ο καπετάνιος, κακός κι ο Αξιωματικός του, κακοί ναυτικοί κι οι δυο.

Και τώρα είμαι στο νερό, στα κύματα ανάμεσα...

Δεκάδες σχεδίες και χάρτινα καραβάκια διαθέσιμα για να πιαστώ, μερικά πιο γερά σκαριά απ' όσο ίσως μπορώ να διακρίνω, μα όλα μοιάζουν να βγήκαν από ναυπηγείο που τα φτιάχνει αλλιώς κι όχι όπως το δικό σου το καράβι.

Κι εγω ακατάδεκτος στο να πιαστώ απ οπουδήποτε απλά για να πιαστώ, προτιμώ να κολυμπήσω μέχρι να πνιγώ για κείνο το δηλητήριο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Μια νύχτα ακόμα αν ξανακλάψω στο μαξιλάρι, δε θα αντέξω. Υπάρχουν όρια στην ανθρώπινη αντοχή και τα χω ξεπεράσει... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.-
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
View attachment 72453

Πόσο τέλειο και πόσο δυσεπίτευκτο..
ίσως να είναι δισεπίτευκτο επειδή δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. η ζωή έχει και ups και downs και είναι φυσιολογικό να περνάμε περιόδους που δεν είμαστε καλά. το να χρειάζεσαι διάλειμμα και διακοπές μόνο ανθρώπινο είναι :hug:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
agaph_makavrio2.jpg
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εγω που βλεπω τον καιρο σημερα και την ατμοσφαιρα που κανει με το φωτισμενο δεντρο μου (που με τοσο κοπο στολισα για να ναι κομψα κιτς)
Excited Which One GIF
Excited Which One GIF
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δείξε δέντροοοοοοο
θα ανεβασω στο θρεντ το αναλογο το οφισιαλ, αν και μια μπορεσα να βγαλω λιγο πιο decent, η καμερα μου ειναι που ειναι συσκατη , ειναι και τα φωτακια το κανουν ακομα πιο δυσκολο με τις λαμψεις
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top