Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
This virus is turning me into a sap but I miss my sister's hugs :cry_x:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τι;;; Κόλλησες;;;
Όχι! Απλά λόγω του ιού #μένουμε σπίτι, δεν ζούμε μαζί με την αδερφή μου και επειδή είχα στο περιβάλλον μου κόσμο που ταξίδεψε το τελευταίο διάστημα είμαι extra cautious να μην έρχομαι σε επαφή με κανέναν.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΔΕΔΟΜΕΝΑ:
Αποφασίζει η άλλη να έρθει στα τέλη του προηγούμενου μήνα από την Φλωρεντία προκειμένου να επισκεφθεί her friend with benefits.
Ο σκοπός επιτυγχάνεται και επιστρέφει ικανοποιημένη στη χώρα της!

ΕΥΛΟΓΗ ΕΡΩΤΗΣΗ:
Τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας του νεαρού, τι φταίνε να θερμομετρούνται πρωί, μεσημέρι, βράδυ και αν τύχει κάποιος να ξεροβήξει για να καθαρίσει τον λαιμό του, οι υπόλοιποι να γίνονται στήλες άλατος πιστεύοντας ότι ήρθε η αρχή του τέλους;;;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αποφασίζει η άλλη να έρθει στα τέλη του προηγούμενου μήνα από την Φλωρεντία προκειμένου να επισκεφθεί her friend with benefits.
Χρυσοτσούτσουνο έχει το παιδί και ταξίδεψε μόνο για να τον δει;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χρυσοτσούτσουνο έχει το παιδί και ταξίδεψε μόνο για να τον δει;

Το τερπνόν μετά του τερπνού!
Ταξιδάκι αναψυχής + το άλλο!
Τώρα εσένα αυτό σου έκανε εντύπωση αγαπητέ ή το ότι έχει αναστατωθεί μια ολόκληρη οικογένεια;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Google doodle: Καλωσορίζει την άνοιξη


Η ζωή συνεχίζεται παρά τον κορωνοϊό!
Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ αισθάνθηκα αισιοδοξία και χαρά όταν το είδα!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
2020-03-19_094932.jpg


Με δεδομένα αυτά που ζούμε, εμένα πάλι, μου φάνηκε κάτι σαν ειρωνεία, σαν τραγέλαφος.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με δεδομένα αυτά που ζούμε, εμένα πάλι, μου φάνηκε κάτι σαν ειρωνεία, σαν τραγέλαφος.

΄Ελα αγαπημένη μου, μην σε παίρνει από κάτω!
Θα βγούμε νικητές, θα δεις!
Θετική σκέψη και υπομονή χρειάζεται!
Μέσα απ΄ όλους τους πολέμους, τις καταστροφές, τους λιμούς, τους σεισμούς και τους καταποντισμούς, η ζωή έχει αποδείξει ότι πάντα βρίσκει τον τρόπο να ιαθεί, να αναγεννηθεί και να θριαμβεύσει!
<3<3<3
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
΄Ελα αγαπημένη μου, μην σε παίρνει από κάτω!
Θα βγούμε νικητές, θα δεις!
Θετική σκέψη και υπομονή χρειάζεται!
Μέσα απ΄ όλους τους πολέμους, τις καταστροφές, τους λιμούς, τους σεισμούς και τους καταποντισμούς, η ζωή έχει αποδείξει ότι πάντα βρίσκει τον τρόπο να ιαθεί, να αναγεννηθεί και να θριαμβεύσει!
<3<3<3

:hug:
Και δύναμη.. Να αντέχουμε.
weak.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Χρυσοτσούτσουνο έχει το παιδί και ταξίδεψε μόνο για να τον δει;

Πρόσεξε τι θα απαντάς, μπορεί να βρεις και τον μπελά σου αμα είναι υπερβολικά απολίτιστες και μη-ελεγκαντ οι απαντήσεις σου.

Άκου χρυσοτσούτσουνο. "Πούτσα μέλι είχε το κοπέλι και πνίγαν το κουνέλι" έπρεπε να πεις. Σαρανταπέντε διαβήματα σε ΠΜ μετά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
[fig.] You΄re getting ahead of yourself
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top