Σκέψεις... II

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,615 μηνύματα.
This virus is turning me into a sap but I miss my sister's hugs :cry_x:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,488 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,615 μηνύματα.
Τι;;; Κόλλησες;;;
Όχι! Απλά λόγω του ιού #μένουμε σπίτι, δεν ζούμε μαζί με την αδερφή μου και επειδή είχα στο περιβάλλον μου κόσμο που ταξίδεψε το τελευταίο διάστημα είμαι extra cautious να μην έρχομαι σε επαφή με κανέναν.

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,844 μηνύματα.

Λένω

Well-known member

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
ΔΕΔΟΜΕΝΑ:
Αποφασίζει η άλλη να έρθει στα τέλη του προηγούμενου μήνα από την Φλωρεντία προκειμένου να επισκεφθεί her friend with benefits.
Ο σκοπός επιτυγχάνεται και επιστρέφει ικανοποιημένη στη χώρα της!

ΕΥΛΟΓΗ ΕΡΩΤΗΣΗ:
Τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας του νεαρού, τι φταίνε να θερμομετρούνται πρωί, μεσημέρι, βράδυ και αν τύχει κάποιος να ξεροβήξει για να καθαρίσει τον λαιμό του, οι υπόλοιποι να γίνονται στήλες άλατος πιστεύοντας ότι ήρθε η αρχή του τέλους;;;

Fast

Well-known member

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,663 μηνύματα.
Αποφασίζει η άλλη να έρθει στα τέλη του προηγούμενου μήνα από την Φλωρεντία προκειμένου να επισκεφθεί her friend with benefits.
Χρυσοτσούτσουνο έχει το παιδί και ταξίδεψε μόνο για να τον δει;

Λένω

Well-known member

Το τερπνόν μετά του τερπνού!
Ταξιδάκι αναψυχής + το άλλο!
Τώρα εσένα αυτό σου έκανε εντύπωση αγαπητέ ή το ότι έχει αναστατωθεί μια ολόκληρη οικογένεια;

Λένω

Well-known member

Google doodle: Καλωσορίζει την άνοιξη

Η ζωή συνεχίζεται παρά τον κορωνοϊό!
Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ αισθάνθηκα αισιοδοξία και χαρά όταν το είδα!

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
2020-03-19_094932.jpg

Με δεδομένα αυτά που ζούμε, εμένα πάλι, μου φάνηκε κάτι σαν ειρωνεία, σαν τραγέλαφος.

Λένω

Well-known member

Με δεδομένα αυτά που ζούμε, εμένα πάλι, μου φάνηκε κάτι σαν ειρωνεία, σαν τραγέλαφος.
΄Ελα αγαπημένη μου, μην σε παίρνει από κάτω!
Θα βγούμε νικητές, θα δεις!
Θετική σκέψη και υπομονή χρειάζεται!
Μέσα απ΄ όλους τους πολέμους, τις καταστροφές, τους λιμούς, τους σεισμούς και τους καταποντισμούς, η ζωή έχει αποδείξει ότι πάντα βρίσκει τον τρόπο να ιαθεί, να αναγεννηθεί και να θριαμβεύσει!
<3<3<3

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
΄Ελα αγαπημένη μου, μην σε παίρνει από κάτω!
Θα βγούμε νικητές, θα δεις!
Θετική σκέψη και υπομονή χρειάζεται!
Μέσα απ΄ όλους τους πολέμους, τις καταστροφές, τους λιμούς, τους σεισμούς και τους καταποντισμούς, η ζωή έχει αποδείξει ότι πάντα βρίσκει τον τρόπο να ιαθεί, να αναγεννηθεί και να θριαμβεύσει!
<3<3<3
:hug:
Και δύναμη.. Να αντέχουμε. weak.gif

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,488 μηνύματα.
Πρόσεξε τι θα απαντάς, μπορεί να βρεις και τον μπελά σου αμα είναι υπερβολικά απολίτιστες και μη-ελεγκαντ οι απαντήσεις σου.

Άκου χρυσοτσούτσουνο. "Πούτσα μέλι είχε το κοπέλι και πνίγαν το κουνέλι" έπρεπε να πεις. Σαρανταπέντε διαβήματα σε ΠΜ μετά.

Λένω

Well-known member

"Η σιωπή καμιά φορά λέει βαριές κουβέντες..."

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

[fig.] You΄re getting ahead of yourself

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

734311_566824906674645_1076015613_n.jpg

Ραφαέλα33847

Well-known member

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,800 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια