Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
και τελικα δεν ησουν εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

10η Εντολή

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι η ζωή είναι άδικη...Έχεις τους φίλους σου για να περνάτε καλά και για να μοιράζεστε τα πάντα μαζί και γίνεται το αντίθετο.....Σε βρίσουν και σε κοροϊδεύουν πίσω από τη πλάτη σου, διαδίδουν τις χειρότερες φήμες για σένα και σου καταστρέφουν την εικόνα σου στους συμμαθητές σου....Και στο τέλος στέκεσαι με 2 κουτιά χάπια, χωρίς φίλους, να τριγυρνάς μόνη σου σαν την άδικη κατάρα και το χειρότερο....ΠΆΝΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΌ ΠΆΝΩ.....Σε μετατρέπουν σε θύτη και παίρνουν τη θέση σου...δηλαδή τη θέση του θύματος....Σου ρίχνουν όλα τα βάρη και της κατηγορίες....Όμως στο τέλος θα επέμβει η δικαιοσύνη και θα τις τιμωρήσει ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Θέλω να έρθει το επόμενο καλοκαίρι. Απλά αυτό. Και θέλω να ναι εντελώς διαφορετικό από κάθε άλλο, βασικά σίγουρα θα ναι αφού θα πρέπει να κάνω και φροντιστήρια όλο το καλοκαίρι. Γ Λυκείου βλέπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

10η Εντολή

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Και το θέμα είναι ότι συνεχίζουν οι μουσίτσες....την ίδια κοροϊδία....αλλά θα τις φτιάξω εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
-Βρε άι στο διάολο πρωινιάτικο.:pfff:
-Xαρά,2 πήγε.
-Συγγνώμη λάθος.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Όποιος/α μπορεί, ας μου λύσει την απορία:
Γιατί Σεμπτέμβρης? Όλοι έτσι το προφέρουν, χώνουν ένα μ, εκεί που δεν υπάρχει

"Σεπτέμβρης" γράφεται και λέγεται. Προς τι μεταξύ ε και π, το "μ" σφήνα ?
Θεωρούν οτι είναι πιο εύηχο, ή κάποιος που δεν μπόρεσε να το προφέρει σωστά το έκανε ..μόδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Κουνούπι στην οθόνη. Το κυνηγάω με το ποντίκι. Έχει πάθει παροξυσμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Βαριέμαι τόσο εύκολο το οτιδήποτε, πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω για να περάσω την ώρα μου με κάτι ίσως ωφέλιμο για τον εαυτό μου. Και αν αρχίσω κάτι θα το παρατήσω και αυτό μετά από δύο μέρες το πολύ. Δεν τελειώνω τίποτα, παρά μόνο το παγωτό μου. Πολύ κουλό, αλλά ναι. Με τα φαγητά και τα γλυκά τα παω πολύ καλά, με τα άλλα έχω θέμα που χρειάζονται όρεξη και μεράκι για να ασχοληθείς μαζί τους. Καμία σωτηρία πλέον. Ζω σε ένα βαρετό και συνηθισμένο κόσμο και ας λένε πως η ζωή είναι ωραία και μπλα μπλα μπλα. Συμφωνώ πως είναι ωραία όμως από την στιγμή που δεν έχεις τόσο κέφι να κάνεις πράγματα για τον εαυτό σου είναι και λίγο ως πολύ βαρετή.

Χμμμμμμμμμμμμμ, ναι.
Θες να μιλήσεις σε ένα άτομο, έχεις τρελαθεί, μετράς τις ώρες, και όταν μπορείς να του μιλήσεις, αγχώνεσαι, τα χάνεις και πετάς τα πιο άσχετα και χαζά πράγματα.
:(
Tα πιο άσχετα και χαζά πράγματα είναι αυτά που έχουν την γλύκα πιστεύω. Είναι ωραία. Και επίσης βλέπει και ο άλλος πως θες να μιλάς μαζί του ακόμα και για το πιο άσχετο θέμα πχ. για τις καιρικές συνθήκες. Καταλαβαίνει πως απλά θες να περάσεις λίγο ώρα μαζί του και αυτό του αρκεί. Δεν έχει σημασία το τι θα πεις αλλά αν θα το πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

νομίζω καιρός είναι σιγά-σιγά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

No fucking damn.
It's my birthday.
So,go and fuck off.
Yeah:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Tα πιο άσχετα και χαζά πράγματα είναι αυτά που έχουν την γλύκα πιστεύω. Είναι ωραία. Και επίσης βλέπει και ο άλλος πως θες να μιλάς μαζί του ακόμα και για το πιο άσχετο θέμα πχ. για τις καιρικές συνθήκες. Καταλαβαίνει πως απλά θες να περάσεις λίγο ώρα μαζί του και αυτό του αρκεί. Δεν έχει σημασία το τι θα πεις αλλά αν θα το πεις.

Ναι, αλλά νομίζω πως έγινα ρεζίλι και φάνηκα ηλίθια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
πω πω πω *.* τρέλανε μαααας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top