Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πως το φετινό βιβλίο της Βιολογίας (επιλογής) είναι ο,τι καλύτερο έχει πέσει στα χέρια μου τα τελευταία χρόνια από το σχολείο. Πραγματικά, σε γεμίζει όρεξη για πολύωρη και κοπιαστική - αλλά επιθυμητή - μελέτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Νέες ήττες.
Νέες συντριβές.


Γιούπι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν κάνει κρύο στην Ελλάδα,κρύο δεν έκανε ποτέ...:whistle::whistle::whistle:

Πρέπει να είμαι :inlove::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.


Way better!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αν είχα 7 ζωές σε τι θα τις χαράμιζα:

-Την πρώτη θα την χαράμιζα στο ποτό και τα ναρκωτικά. Ποτό και ναρκωτικά να πεθάνω χωρίς να το καταλάβω να φτάσω, πέρα από την πραγματικότητα...

-Την δεύτερη θα την χαράμιζα στο σεξ, σεξ για όλους με ότι κινείται να πεθάνω από aids αλλά να πεθάνω ευχαριστημένος

-Την τρίτη θα την χαράμιζα στο διάβασμα, να γίνω ένας μικρός θεός να μάθω όσο πιο πολλά μπορώ

-Την τέταρτη ζωή μου θα την χαράμιζα σε φαστ φούντ βίντεο γκέιμς και καναπέ. Δεν θα έβγαινα από το σπίτι μου και θα ψόφαγα

-Την πέμπτη μου ζωή θα την χαράμιζα σε ταξίδια χωρίς λεφτά σε όλο το κόσμο για να γνωρίσω όσους περισσότερους ανθρώπους μπορώ

-Την έκτη θα...

Ρε δεν γ@μιέται. Αν είχα 7 ζωές τις 6 θα τις χάριζα σε ανθρώπους που θα είχαν ανάγκη και θα κρατούσα μια για εμένα...

Βαρέθηκα να ακούω για προβλήματα που έχουν για τις ζωούλες τους τόσοι και τόσοι που στην πραγματικότητα είναι κλαψουρίσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ακούω για προβλήματα που έχουν για τις ζωούλες τους τόσοι και τόσοι που στην πραγματικότητα είναι κλαψουρίσματα...

εχεις Δικιο. Μεγαλο.
Αλλα, ενα μεγαλο Αλλα που διδαχτηκα τα τελευταια χρονια που με εκανε(ειχα βεβαια και την ταση απο τα γεννοφασκια μου) να μισησω την κατακραυγη, την λατρεια των ανθρωπων να κατακρινουν τον συνανθρωπο τους.

Εχεις ακουσει ποτε παιδι να μιλα για τους προβληματισμους του?
μερικοι ενδεικτικοι:
παιδι 14 χρονων-γμτ, δ βγαζει φωτο το κιν μ. ν τ παω γ αναβαθμιση(τοσα εχει μαθει, εκει φτανουν οι προβληματισμοι του...για κεινον ειναι Μεγα προβλημα.)
παιδι 9 χρονων - δε μου αρεσει να κοιμουνται πρωτα οι γονεις μου και μετα εγω. θελω παρεα και να πηγαινω πρωτος για υπνο.(μεχρι εκει φτασει το μυαλουδακι του.)
παιδι 16 χρονων - γιατι δε μου απαντησε στο μηνυμα? μηπως ειναι θυμωμενη μαζι μου?
γιατι δε μαφηνουν να παω στην πλατεια? αφου διαβασα!!
κοπελα 22 χρονων - δεν αντεχω με τοσα μαθηματα που χω να δωσω, κλαιω και πονοκεφαλιαζομαι, θελω να πεθαααανω!!!
αγορι 23 χρονων - την αγαπουσα... και η ηλιθια το κανε με τον κολλητο μου. θα την εκδικηθω.θελω να πεθαααανω!!!
γυναικα παρθενα ετων 30- γιατι δε μου στειλε μηνυμα? μηπως δε με αγαπαει?
αντρας απειρος ετων 40 - που θα παμε φετος? μυκονο η παρο?

τοσα ξερουν, τοσα εχουν μαθει να λενε...
κατανοηση αυτων...
ουδεις τελειος, ουτε συ ουτε γω.
ελπιζω να μη διαφωνεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όποιος μου εξηγήσει με λογικά και κατανοητά λόγια την λογική και τη σκέψη αυτών που
1. κάνουν σφήνες στην Εθνική στις 6.30 το πρωί πηγαίνοντας στη δουλειά τους
2. μπαίνουν στον παράδρομο για να γλυτώσουν τα διόδια και μετά κάνουν σαν παλαβοί κορνάροντας και βρίζοντας που ο παράδρομος πάει σα χελώνα και καθυστερούν
3. έχουν όρεξη γενικώς πρωί-πρωί για τσακωμούς με άλλους οδηγούς


Τα παραπάνω είναι καθημερινά φαινόμενα στο ποτάμι και σε ώρες από 6.30 ως 8 το πρωί (αυτές βλέπω εγώ) και πραγματικά αναρωτιέμαι που στο καλό τη βρίσκουν την όρεξη ορισμένοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
όποιος μου εξηγήσει με λογικά και κατανοητά λόγια την λογική και τη σκέψη αυτών που
1. κάνουν σφήνες στην Εθνική στις 6.30 το πρωί πηγαίνοντας στη δουλειά τους
2. μπαίνουν στον παράδρομο για να γλυτώσουν τα διόδια και μετά κάνουν σαν παλαβοί κορνάροντας και βρίζοντας που ο παράδρομος πάει σα χελώνα και καθυστερούν
3. έχουν όρεξη γενικώς πρωί-πρωί για τσακωμούς με άλλους οδηγούς


Τα παραπάνω είναι καθημερινά φαινόμενα στο ποτάμι και σε ώρες από 6.30 ως 8 το πρωί (αυτές βλέπω εγώ) και πραγματικά αναρωτιέμαι που στο καλό τη βρίσκουν την όρεξη ορισμένοι!


ανσου απαντησει κανεις πες το μου κι εμενα σε περικαλω!δλδ αυτο το πραγμα που ξυπνανε το πρωι και λενε με ποιον μ@λ@%$^ θα τσακωθω σημερα να του χαλασω την μερα,να νιωσω λιγο καλυτερα τονιζοντας τον εγωισμο μου ........ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το περίμενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πως το φετινό βιβλίο της Βιολογίας (επιλογής) είναι ο,τι καλύτερο έχει πέσει στα χέρια μου τα τελευταία χρόνια από το σχολείο. Πραγματικά, σε γεμίζει όρεξη για πολύωρη και κοπιαστική - αλλά επιθυμητή - μελέτη.

Τώρα που το λες έχουμε τόσο ηλίθιο διευθυντή, που έκοψε την Βιολογία επιλογής, παρά το γεγονός πως ήταν γύρω στα 10 άτομα που ήθελαν, επειδή και καλά δεν έχει εκδοθεί ακόμα το βιβλίο(!). Στην ουσία, είπε ότι και καλά θα το διδάξει εκείνος το μάθημα, προφανώς στην πορία είδε πως είτε δεν μπορεί (γεωπόνος είναι έλεος, τι να διδάξει) είτε πως δεν προλαβαίνει, και για να μην μπει στην διαδικασία να ζητήσει από την Δευτεροβάθμια να στείλει καθηγητή, χρατς το κοψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πως το φετινό βιβλίο της Βιολογίας (επιλογής) είναι ο,τι καλύτερο έχει πέσει στα χέρια μου τα τελευταία χρόνια από το σχολείο. Πραγματικά, σε γεμίζει όρεξη για πολύωρη και κοπιαστική - αλλά επιθυμητή - μελέτη.

ρε συ, εεμεις εχουμε σαν επιλογης, το Βιβλιο Βιολογιας της Θετικης κατευθ. της Β'
και εσυ αυτο λες ή αλλο?

παντως όντως γενικα το μαθημα ειναι πολυ ωραιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πως το φετινό βιβλίο της Βιολογίας (επιλογής) είναι ο,τι καλύτερο έχει πέσει στα χέρια μου τα τελευταία χρόνια από το σχολείο. Πραγματικά, σε γεμίζει όρεξη για πολύωρη και κοπιαστική - αλλά επιθυμητή - μελέτη.
Ω, ναι! Είναι καλογραμμένο και περιέχει πάρα πολύ ενδιαφέροντα πράγματα. Και της Γενικής, αλλά αυτό είναι τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Xτύπα κι άαααλλοοοοο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Θα τ' αντέξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
..το ρημάδι, ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Θελω να τον γνωρισω.
Πφφφ.
:emm:

Εισαι βλακας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Νυστάζω,κρυώνω,βαριέμαι,είμαι χάλια.Στις 8 όμως έχω αγγλικά...Πφφφφφ....
:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
μερες τωρα σκεφτομαι και βασανιζομαι......
ΠΩΣ μπορεσες να σερβιρεις ενα τετοιο ψεμα σε μενα..
σε μενα που με ηξερες καλα!
ομως αυτο απεδειξε οτι δε με ηξερες τελικα καθολου..
το οτι δε μιλαω δε σημαινει οτι ειμαι και ηλιθιος!!!
δυστυχως για σενα που εκλεισε μια πορτα και ευτυχως για μενα
που την εκλεισα νωρις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalis karami

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
μερες τωρα σκεφτομαι και βασανιζομαι......
ΠΩΣ μπορεσες να σερβιρεις ενα τετοιο ψεμα σε μενα..
σε μενα που με ηξερες καλα!
ομως αυτο απεδειξε οτι δε με ηξερες τελικα καθολου..
το οτι δε μιλαω δε σημαινει οτι ειμαι και ηλιθιος!!!
δυστυχως για σενα που εκλεισε μια πορτα και ευτυχως για μενα
που την εκλεισα νωρις!!!!!
σε εμενα μιλας :'(ή ειναι μονολογος???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
σκεφτομαι τι ωραια ειναι να εισαι φοιτητης και να εχεις ξεμεινει απο λεφτα!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top