Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
σκεφτομαι το αυριανο ματσακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Χαχα :P:P

Οχι ρε ,απλα εχει καποιο προβλημα και λυπαμαι που δεν μπορω να κανω κατι :(

Α.

Σε εχω παρεξηγησει εσενα:P
-----------------------------------------
σκεφτομαι το αυριανο ματσακι!

2-0:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Α.

Σε εχω παρεξηγησει εσενα:P
-----------------------------------------


2-0:D

ματσακι μεταξυ συμμαθητων
και η εθνικη καλα θα τα παει βεβαια.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Α.

Σε εχω παρεξηγησει εσενα:P
-----------------------------------------


2-0:D
Δηλαδη ??:P:P(στειλε πμ αν θες :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Έχω πάρα πολύ διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Ακολουθουν χαζες ερωτησεις της στιγμης...

γιατι οταν σου σπαει καποιος τα νευρα να βρισκονται ξαφνικα αλλοι 10 για να βοηθησουν τον πρωτο ???? :P
υπομονη δινουν στα περιπτερα ???? :P
αν δωσω σε καποιον 100 ευρω θα παρει τους γονεις μου για μια μερα ???? :P
αν σπασω το κινητο μου θα παρω αλλο ???? ποιο???? :P
πρεπει ???? εχω βαρεθει.... :P
χαρηκα που τα Γιαννενα εχουν ενα τετοιο συγκροτημα... ???? :P
χαζος ειναι ???? μαλλον... :P
δεν εχω τι να κανω ???? λαθος... εχω πολλα ... :P απλα δεν ειναι εδω η μαμα για να αρχισει την γκρινια...
πρεπει να κλεισω το αι σκουλ... ???? πρεπει αλλα δε θελω... :P


1. Προφανώς εχει πεσει μίζα απο τον τύπο στους αλλους
2. Μόνο στα Μίνι-Μάρκετ και σε επιλεγμενα καταστήματα
3. Εξαρτάται... οχι το ποσο αλλα τους γονείς...
4. Θα πάρεις... Οτι κι αν ειναι φροντισε να ναι Sony Ericsson...
5. Τα Γιαννενα δεν εχουν συγκρότημα, μόνο μπάντες με κλαρίνα (Μάαααρη Κοντού - Μαρη Κοντούυυλα λεμονιάαααα):P
6. Εξαρταται ποιον εννοεις χαζό...
7. Αμα ησουν αντρας θα σου λεγα παίξτον να περασει η ώρα... Αλλα τώρα εχουμε πρόβλημα Σοφάκι... :P
8. Και γω αντιμετωπίζω αυτό το δίλημμα, ωρες ωρες δε θελω να το κλείσω αλλα συνηθως το κλείνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
πολυ κατωτερο απο οτι περιμενα:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
"Knowledge, was it worth such torment? "
η απάντηση για μένα είναι όχι, και όσα γράμματα κι αν είναι χαραγμένα πάνω σ'έναν άνθρωπο, όταν του λέιπει η βασική αξία του ανθρωπισμού, η ευθύνη της αλληλεπίδρασης με άλλους ανθρώπους, τότε δεν αξίζει τίποτα παραπάνω από το χαρτί στο οποίο είναι γραμμένα όσα κατέχει και όσα προσπαθεί να κατακτήσει. Λαγνεία για ρευστότητα (κλοπυραητ μπαη ομπσκιουρα) και γίνονται και οι ίδιοι ρευστοί στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα απιστευτο γελιο χαχαχαχαχα:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κάθε αρχή και δύσκολη λένε... Τώρα αυτό να το πιστέψω ή θα περάσω τα ίδια;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Κάθε αρχή και δύσκολη λένε... Τώρα αυτό να το πιστέψω ή θα περάσω τα ίδια;; :hmm:

Ότι κι αν κάνεις πάντως να εμπιστεύεσαι τις δυνάμεις σου και να προσέχεις Φιλντάκι! Είσαι εξαιρετικό κορίτσι και σου αξίζουν μόνο τα καλύτερα!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Αχαααααααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
που χαθηκεσ ρε Geo-Tzaf??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
i'm bad to the bone:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χμ . . δεν μας τα λεει καλα η κοπελια Γιωργοοοοοο :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Θα χτυπήσει μια μέρα το τηλέφωνο ; Θα αλλάξει όλο αυτό ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ok..... ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΓΩ να μυρίσω τα νύχια μου που διάολο πουλάνε ΟΛΑ αυτά τα συγκεκριμένα βιβλία;;; Μα καμία πρόταση για βιβλιοπωλείο;;;

Τα νεύρα μου!!! Τα νεύρα μου!!! Πατάω άνθρωπο στο λαιμό αν ακούσω ΜΙΑ κουβέντα που δε με ενδιαφέρει!:rant::rant::rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε έχουν στο φτύσιμο 3 μήνες και σου λένε ξαφνικά ''που χάθηκες;''...
Τραγική ειρωνία...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πως γινεται βρε ηλιθια να κανεις τον αλλο χαλια, να παραδεχεσαι οτι ηταν για ασημαντο λογο, πως δεν αξιζε ολο αυτο και ταυτοχρονα να ισχυριζεσαι οτι νοιαζεσαι για εκεινον?! Πως νοιαζεσαι?! Που δεν μπαινεις καν στη διαδικασια, εστω κι εκ των υστερων, να του πεις οτι κακως εγινε ο,τι εγινε?!
Κουνα λιγο το κεφαλακι σου κοριτσαρα μου, γιατι μονο για την παρτη σου νοιαζεσαι.
Ουστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θα χτυπήσει μια μέρα το τηλέφωνο ; Θα αλλάξει όλο αυτό ;
παρε εσυ, μη χανεις χρονο!!;)

Κάθε αρχή και δύσκολη λένε... Τώρα αυτό να το πιστέψω ή θα περάσω τα ίδια;; :hmm:
ισχυει, πιστεψε το!!;)
Ok..... ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΓΩ να μυρίσω τα νύχια μου που διάολο πουλάνε ΟΛΑ αυτά τα συγκεκριμένα βιβλία;;; Μα καμία πρόταση για βιβλιοπωλείο;;;

Τα νεύρα μου!!! Τα νεύρα μου!!! Πατάω άνθρωπο στο λαιμό αν ακούσω ΜΙΑ κουβέντα που δε με ενδιαφέρει!:rant::rant::rant:


γιαααα κουλαρε συ!!
πωπω νευρο!!
ριλαξ, τεικ γιορ ταιμ!:P:D
Σε έχουν στο φτύσιμο 3 μήνες και σου λένε ξαφνικά ''που χάθηκες;''...
Τραγική ειρωνία...;)

..και δεν εχεις δει τιποτα ακομα!!!
εδω θαμαστε να τα λεμε! τοιμασου και γιαλλα ξενερωτα σε τουτη τη ζωη!!:):/:
Πως γινεται βρε ηλιθια να κανεις τον αλλο χαλια, να παραδεχεσαι οτι ηταν για ασημαντο λογο, πως δεν αξιζε ολο αυτο και ταυτοχρονα να ισχυριζεσαι οτι νοιαζεσαι για εκεινον?! Πως νοιαζεσαι?! Που δεν μπαινεις καν στη διαδικασια, εστω κι εκ των υστερων, να του πεις οτι κακως εγινε ο,τι εγινε?!
Κουνα λιγο το κεφαλακι σου κοριτσαρα μου, γιατι μονο για την παρτη σου νοιαζεσαι.
Ουστ.

:clapup:
σορυ εχει πλακα ετσι οπως το λες!
ετσι, αιντε να δουμε τα πραματα με χουμορ, καιρος ειναι!
νεραιδουλα μπραβο!!!
(ειδικα το ουστ- μου θυμισες εμενα-:laugh::laugh: )

:hmm: εγω ακουω αυτο και χαιρομαι μονη μου αυτη τη στιγμη:laugh:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top