Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
οτι δεν την ειδα την μια καθολου και την αλλη σχεδον καθολου:(
Τι κριμαααα.:P
Και εσυ θελεις ξυλο και δεν σε λυπαμαι καθολου.:P
τι να κανω?:P μου αρεσουν και οι δυο.
Διαλεξε μωρε.
Αμαν πια.
Ολοι σαν και μενα θελετε να γινετε?
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ρε παιδια τι στην ευχη γινεται εδω? καταφερα να ξεπερασω την μια και τι γινεται τωρα? ειμαι σιγουρος οτι μου αρεσει μια και μολις εμαθα οτι ειναι η αδερφη αυτης που με απεριψε!:!::!::!: το ξερω οτι εσυ εκει πανω σπας πολυ πλακα μαζι μου αλλα θα σπασω και εγω καποιοα στιγμη μαζι σου. τι να κανω ρε παιδια? ρεζιλι των σκυλιων θα γινω θα φαω Το κραξιμο Την χλευη κτλ αραγε ειναι τοσο ομορφοι οι γονεις τους και εχουν παραγωγη τετοιων παιδιων?:hmm: τι να κανω!!!!!!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ρε παιδια τι στην ευχη γινεται εδω? καταφερα να ξεπερασω την μια και τι γινεται τωρα? ειμαι σιγουρος οτι μου αρεσει μια και μολις εμαθα οτι ειναι η αδερφη αυτης που με απεριψε!:!::!::!: το ξερω οτι εσυ εκει πανω σπας πολυ πλακα μαζι μου αλλα θα σπασω και εγω καποιοα στιγμη μαζι σου. τι να κανω ρε παιδια? ρεζιλι των σκυλιων θα γινω θα φαω Το κραξιμο Την χλευη κτλ αραγε ειναι τοσο ομορφοι οι γονεις τους και εχουν παραγωγη τετοιων παιδιων?:hmm: τι να κανω!!!!!!?
:lol::lol:
Μπραβο.
Ουτε εγω δεν καταφερνω να φτασω σε τετοια κατασταση.
Τι να σου πω.
Αμα σ'αρεσει η κοπελα προχωρα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Γινεται να αλλαξω γονεις?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
:lol::lol:
Μπραβο.
Ουτε εγω δεν καταφερνω να φτασω σε τετοια κατασταση.
Τι να σου πω.
Αμα σ'αρεσει η κοπελα προχωρα.
:D


μου αρεσει παρα πολυ οπως μου αρεσε και η αδερφη της. μονο που οταν γνωρισα την αδερφη της δεν ημουν οπως ειμαι σημερα. τοτε ημουν βλακας και ειχα φαει κολλημα δεν ηταν υγιες αυτο που ηθελα(στην ουσια δεν ηθελα κατι και δεν μπορουσα να προσφερω αυτα που νομιζω οτι ηθελε εκεινη η κοπελα)

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ισως του εδωσα πολυ αξια :(
-----------------------------------------
γιατι ?:boom:γιατι?:boom:γιατι?:boom:γιατι?:boom:γιατι? :boom: γιατι?:boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
τι αλλο τι αλλο θα μου συμβει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τι αλλο τι αλλο θα μου συμβει?
Γιατι βρε Νικο ??? :)
Πες με να ασχοληθω με κατι, θες καμια συμβουλη απο την θεια ΒΑΜ ? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
δες λιγο τα προηγουμενα μου ποστ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
σκέψη: απογοητεύτηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ειχα δικαιο τελικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ισως του εδωσα πολυ αξια :(
-----------------------------------------
γιατι ?γιατι?γιατι?γιατι?γιατι? γιατί ?



Καλέ μη σκας!(κυριολεκτικά!)
Πάρτο πιο χαλαρά ότι κι αν είναι αυτό που σε απασχολεί να ξέρεις ότι πάντα μαθαίνεις κάτι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δες λιγο τα προηγουμενα μου ποστ:(
:read::read:χμμμμ...
Με δυσκολευεις..:P

Ποιο ακριβως ειναι ομως το προβλημα? Οκ..ειναι αδελφες αλλα και τι ?
Προβλημα υπαρχει αν ακομα δεν εχεις ξεπερασει την αλλη. Αν την εχεις ξεπερασει ομως που κολας?
Αλλα κοιτα υπαρχουν ασχημες εκδοχες..:(
1. μπορει εσυ να προχωρησεις απο μια απλη γνωριμια με την κοπελα που εχεις γνωριζει τωρα ΑΛΛΑ ισως τα συζητα ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟ δλδ ολα με την αδελφη της. Θα σου αρεσει αυτο?? Θα νιωθεις ανετα?
2. και ασχημη εκδοχη...:(Ισως να μη της κανεις το κλικ και να μην θελει να προχωρησει αυτη η κοπελα μαζι σου αλλα να κανει πως ενδιαφερεται και γενικα πως θελει να σε γνωρισει στα ψεμματα. Μετα απο κουβεντα με την αδελφη. Δηλαδη μπορει να σου παιξουν ασχημο παιχνιδι μαζι οι αδελφουλες...Δυστυχως το κανουν πολλες....
Νικο μου να προσεξεις ....:warning:

Αν παλι ξεφυγα και δεν σε απασχολει τιποτα απο αυτα πες μου..:P
-----------------------------------------
Καλέ μη σκας!(κυριολεκτικά!)
Πάρτο πιο χαλαρά ότι κι αν είναι αυτό που σε απασχολεί να ξέρεις ότι πάντα μαθαίνεις κάτι:no1:
:)Πραγματι εμαθα κατι...Και αυτο ειναι καλο...
Και συ μη πολυ σκας με τον τυπο που σε εκνευριζει και σε κανει να τραβας τις κοτσιδες...:P
Γιατι δεν τους λες ξερα να μην σε εννοχλει ???:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παραμενω ξανθια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νιωθω τυψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
:read::read:χμμμμ...
Με δυσκολευεις..:P

Ποιο ακριβως ειναι ομως το προβλημα? Οκ..ειναι αδελφες αλλα και τι ?
Προβλημα υπαρχει αν ακομα δεν εχεις ξεπερασει την αλλη. Αν την εχεις ξεπερασει ομως που κολας?
Αλλα κοιτα υπαρχουν ασχημες εκδοχες..:(
1. μπορει εσυ να προχωρησεις απο μια απλη γνωριμια με την κοπελα που εχεις γνωριζει τωρα ΑΛΛΑ ισως τα συζητα ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟ δλδ ολα με την αδελφη της. Θα σου αρεσει αυτο?? Θα νιωθεις ανετα?
2. και ασχημη εκδοχη...:(Ισως να μη της κανεις το κλικ και να μην θελει να προχωρησει αυτη η κοπελα μαζι σου αλλα να κανει πως ενδιαφερεται και γενικα πως θελει να σε γνωρισει στα ψεμματα. Μετα απο κουβεντα με την αδελφη. Δηλαδη μπορει να σου παιξουν ασχημο παιχνιδι μαζι οι αδελφουλες...Δυστυχως τον κανουν πολλες....
Νικο μου να προσεξεις ....:warning:

Αν παλι ξεφυγα και δεν σε απασχολει τιποτα απο αυτα πες μου..:P

η αλλη παει και καταφερα να ξανασηκωσω κεφαλι μετα απο πολυ καιρο.

1. δεν νομιζω να νιωσω ανετα. θα ειναι ακομα χειροτερο αν αποδειχθει οτι εχει το ιδιο στυλακι με την αδερφη της...

2. θανατος... μα τον ανυπαρκτο θανατος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ικανοποιήθηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
:)Πραγματι εμαθα κατι...Και αυτο ειναι καλο...
Και συ μη πολυ σκας με τον τυπο που σε εκνευριζει και σε κανει να τραβας τις κοτσιδες...:P
Γιατι δεν τους λες ξερα να μην σε εννοχλει ???:xixi:

See? Υπάρχει πάντα κι η θετική πλευρά ακόμα κι αν αυτή φανεί μακροπρόθεσμα:xixi:
Γενικώς δεν έχω πρόβλημα να το πω κατάμουτρα σ όποιον είναι πολύ σπασ@@ αλλά ο συγκεκριμένος είναι απλά βαρετός , κι επίσης νομίζει ότι είμαστε φιλοι...μπουχουχου,τί αμαρτίες πληρώνω:'(:'(:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μα ήταν τόσο νέος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μια χαρουμενη ανασα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top