Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οτι πωω, βαριεμαι να παω σχολειο, και οτι επισης ΒΑΡΙΕΜΑΙ 2 φορες περισσοτερο οτι εχω να διαβασω Γερμανικα.-.-'
Αλλα απ' την αλλη, σκεφτομαι οτι αυριο ερχεται το αη ποντ και μπαλωνεται η κατασταση.:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
αη ποντ ε? εισαι και χακερ ή μπλονγερ? :P
θελω να παω σχολειο αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χακερ με φωναζουν οι φιλες μου επειδη αυτα τα υπολογιστοτετοια εγω τους τα φτιαχνω, αλλα οχι σημαντικα πραγματα.:P
Και μπλογκερ ειμαι μωρη κομμενη τσουτσου, που γραφει οποτε θελει να πει πολυ κατι, so what?:P:P
Ρε το mp3 μου τα εχει παιξει, ειναι στα τελευταια του, και η μνημη 1 GB:'(, και γι' αυτο ζητησα απο την θεια απο το Αμερικα:P να μου το κραταει αυριο που ερχεται.:D
Αμαν.:D
Νικο, θες να πας αυριο στο δικο μου σχολειο, να με αντικαταστησειιιις?:zilia::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Αχ τι καλααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Χακερ με φωναζουν οι φιλες μου επειδη αυτα τα υπολογιστοτετοια εγω τους τα φτιαχνω, αλλα οχι σημαντικα πραγματα.:P
Και μπλογκερ ειμαι μωρη κομμενη τσουτσου, που γραφει οποτε θελει να πει πολυ κατι, so what?:P:P
Ρε το mp3 μου τα εχει παιξει, ειναι στα τελευταια του, και η μνημη 1 GB:'(, και γι' αυτο ζητησα απο την θεια απο το Αμερικα:P να μου το κραταει αυριο που ερχεται.:D
Αμαν.:D
Νικο, θες να πας αυριο στο δικο μου σχολειο, να με αντικαταστησειιιις?:zilia::P

αυτο με το χακερ και μπλονγκερ το ειπα επηρεασμενος απο αυτο
https://www.youtube.com/watch?v=gR-NwX7jIS4:P

κοιταξε να παω αλλα μηπως επειδη φοραω αντρικες μπλουζες με καταλαβουν?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
"The URL contained a malformed video ID."
Χμ, ααααλλη φορα.:P
Ελα ρε, θα σου βαλουμε περουκα μαυρη, βυζια, θα χοντρυνεις για να σου κανουν και τα ρουχα μου, και ολα οκεη..:)
Silicone is girls' best friend!:)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
μηπως θα μπορουσα να πω και εγω μια αποψη ή τελικα αποφασιζεις εσυ για εμενα?:P

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gR-NwX7jIS4&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Τι λες ρε?
Καποιος πρεπει επιτελους να αναλαβει τις ευθυνες μου, οπως εχει πει και ο μεγας Αρκας.:D:P
(εδιτ: εχουν ενσωματωσει λαπτοπ πανω στο π..:lol::lol: ελιωσααα, γαματος!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Τι λες ρε?
Καποιος πρεπει επιτελους να αναλαβει τις ευθυνες μου, οπως εχει πει και ο μεγας Αρκας.:D:P

θυμησε μου σειρα τευχος σελιδα σε παρακαλω:)
τι θεος που ειναι και αυτος ο ανθρωπος?
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=40v5tawk7mI&feature=related[/ame]

:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δεν θυμαμαι, Μοντεχρηστο σιγουρα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μια λεπτή κλωστή χωρίζει την χαρά απο τη λύπη, το ευχάριστο άγχος απο το καταστροφικό, την ηρεμία απο την τρικυμία...

Και αν φταις εσύ βρίσκεις την άκρη...

oύτε τότε βρίσκεις την άκρη. Υπάρχουν πράξεις πέρα από συγχώρεση...
αν φταίει ο άλλος θυμώνεις με τον άλλον, αν φταις εσύ θυμώνεις με τον εαυτό σου

και μετά το γμωστό κλισέ

έλα μωρέ, και οι δυο φταίνε πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ειναι δυνατον να μου ''κανει'' σκηνη για το φιλο μου που ηρθε να με παρει απο το σταθμο?
ζησαμε ωραιες στιγμες και θελει να μου τις βγαλει ξινες. αν ειναι δυνατον!











σε θελω ομως...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Γιατι ρε γαμωτο να μας το κανει αυτο...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν θα είναι τίποτα, θα δω.
Δεν θα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Αγωνία έχεις ή λαχτάρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αυτο ηταν. Παπαλα..

Ενα αστειακι. Ενα παιχνιδι..


Δεν υπηρχε μια βαση. Δεν υπηρχε κατι ουσιαστικο απο κατω. Απλα, εγινε οτι εγινε, για να γινει. Για να περασει ο καιρος μας λιγο πιο ευχαριστα.. Για να τονωσουμε λιγο την αυτοεικονα μας.

Ενα παιχνιδι που στηριχτηκα επανω του και το τραβηξα απ'τα μαλλια για να βγαλω μια ακρη. Δεσμιος μια κουφιας ελπιδας..

Εγω θα τραβηξω τον δρομο μου, αυτη τον δικο της..


Τοσο απλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Βαρέθηκα να προσπαθώ για κάτι και να μην έχει αποτέλεσμα. Βαρέθηκα να τρέχω και να βρίσκομαι πάντα στην αρχή. Κουράστηκα... Δεν πρόκειται να κάνω καμία προσπάθεια πια... αν τελειώσει όταν πρέπει να τελειώσει ok, αν οχι δεν θα κάνω καμία προσπάθεια για να το εμποδίσω.
Έτσι είναι τα πράγματα... κάποιοι απλά μένουν/με για πάντα στο μηδέν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Γιατι η ζωη να ειναι τοσο πορνη....;Γιατι να το κανει αυτο...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top