Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αλλες 2 ωριτσες μεχρι να τν δω ........ Αχχχ :P:xixi::inlove::heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ILOVEMYDOG

Νεοφερμένος

Η Μελίνα Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
σκεφτομαι πως ενα παγωτο δεν θα με χαλουσε τωρα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εκεινον.
Εκεινη.
Και χαιρομαι.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Σε κατι μερες θα την δω,θα την ακουμησω,δεν χρειαζομε τιποτα αλλο μονο να την κοιταω και ειμαι ευτυχησμενος,αυριο θα ερθει η κανουργια τηλεωραση γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
κακώς υπεραναλύουμε και υπερτιμούμε τα πάντα.
Υπεραπλούστευση τώρα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κακώς υπεραναλύουμε και υπερτιμούμε τα πάντα.
Υπεραπλούστευση τώρα !!!
και το φόρουμ τι θα κάνει ; θα μαραζώσει ; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
"όταν ήμουν μικρή δεν μου άρεσαν τα παιχνίδια"....

πώς βγαίνει σιγά σιγά ο λαγός...καημένο κορίτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
και το φόρουμ τι θα κάνει ; θα μαραζώσει ; :mad:

όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη :P:P:P:P

τι πετάγεσαι παιδί μ?:P:P

δεν μιλάμε για το φόρουμ ντε :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
και δεν θα μου λείπεις γιατί θα'ναι η ψυχή μου το τραγούδι της ερήμου που θα σ'ακολουθεί

ένα από τα ομορφότερα ελληνικά τραγούδια που γράφτηκαν ποτέ, να μην πω το ομορφότερο και θεωρηθώ πάλι υπερβολικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη :P:P:P:P

τι πετάγεσαι παιδί μ?:P:P

δεν μιλάμε για το φόρουμ ντε :):)


βασίλω ; θα σου στείλω αίτημα φιλίας για αυτό :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ευχαριστω,τουσ,κινεζουσ,
πηρα,ενα,ξυστηρι[ΦΟΒΕΡΗ,ΕΦΕΥΡΕΣΗ]
ξυνομαι,και,εκει,που,δεν,εφτανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σκέφτομαι ΟΤΙ:

Αύριο με το καλό επιτέλους φεύγω. Καλή φάση. Όχι τίποτ'άλλο αλλά γουστάρω ταξίδι με αεροπλάνο all alone. Χωρίς γονείς/αδέρφια/θείους/θείες/καιδενσυμμαζεύεται. Είμαι εθισμένη στα αεροπορικά ταξίδια, το παραδέχομαι. Λατρεύω την στιγμή της απογείωσης, τα κενά αέρος και τον χαμό όταν περνάνε οι αεροσυνοδοί με το φαγητό. Τα αεροδρόμια είναι απλά πανέμορφα. Είναι απίστευτο το Ελ.Βενιζέλος το βράδυ γύρω στη μια τα μεσάνυχτα ξερωγω που είστε μόνο όσοι φτάσατε και νέκρα. Ανυπομονώ.
Σκέφτομαι ακόμα ότι καλό θα ήταν η ταυτότητα να είναι αρκετή γιατί δεν με βλέπω καλά αν μπλέξω με τους μπάτσους της Ελβετίας. =D

Στη συνέχεια, συλλογίζομαι ότι πρέπει να ετοιμάσω τα πράγματα. Σχεδόν 20 μέρες είναι αυτές. Θα μου πεις με το κρύο που κάνει εκεί τι να ετοιμάσω, λίγο-πολύ τα πάντα θα πάρω. Τα lucifer μην ξεχάσω, γαμώτο γκαντεμιά να μην βρω το 8 σήμερα, και να δω ποια άλλα βιβλία να πάρω μαζί. Α! Να φορτίσω το κινητό, το ipod φορτίζει ήδη. Να πω και στην Τζένη να βρει ακουστικά.

Τέλος σκέφτομαι πως οκ, θα μου λείψουν μερικοί άνθρωποι, αλλά δεν χαλιέμαι κιόλας, μόλις γυρίσω θα τους ξαναδώ. Στις 11 άλλωστε αρχίζει ξανά το σχολείο (!@$^&*)
Έστω.

Τώρα να κοιμηθώ ή όχι;

Χμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
να,εισαι,ξεκουραστει,παντωσ
ασε,τα,βιβλια
θα,εχει,καλυτερα,φρουτα,εκει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι λες καλέ; Για να βρω την ησυχία μου πάω. Βιβλία και μπογιές για ζωγραφική. Αυτά τα 2 μου φτάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
υποκλεινομαι,βαθια[αν,αυτο,πραγματικα,αναζητασ]....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Άσε τις υποκλίσεις θα πάθεις κανένα λουμπάγκο. :P

Αυτό ζητάω και αύριο το βράδυ θα είναι δικό μου. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
νοιαζεσαι,και,για,τουσ,αλλουσ,εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
στουσ,ατελειωτουσ,στοχασμουσ,σου,βαλε,μια,ενοτητα[ΟΙ,ΑΛΛΟΙ]
καλα,να,περασεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Πειναω,αλλα δεν εχει ουτε μια φρυγανια.. :-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Βγες έξω να αγοράσεις τίποτε... Όλο και κάποιο σουβλατζίδικο θα είναι ανοικτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
νοιαζεσαι,και,για,τουσ,αλλουσ,εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
στουσ,ατελειωτουσ,στοχασμουσ,σου,βαλε,μια,ενοτητα[ΟΙ,ΑΛΛΟΙ]
καλα,να,περασεισ

Υπάρχουν και οι άλλοι αλλά δεν τα βγάζω κι όλα στην φόρα.
Έστω, τσατ το κάναμε θα μας κυνηγάει με το φτυάρι ο shadow.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top