Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σκέφτομαι πού θα είμαι την Τετάρτη τέτοια ώρα...!:D
Eγω σκεφτομαι που θα ειμαι αυριο τετοια ωρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
την αφορητη ζεστη που κανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
σκεφτομαι οτι αρκετα περιμενα πανω απο το τηλεφωνο,θελω να παρω μια φιλη τηλ.να δω τελικα αν χωρισε και τι ειπωθηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ειμαι βεβαιη οτι περασααααααααααα:jumpy:!!!ναι περασα:no1::no1::no1:!!!
πες πες σε λιγο θα το πιστεψω:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Το κακό του να χεις γεννηθεί αγόρι με νοοτροπία κοριτσιού!:P

το κακο του να γεννηθεις κοριτσι με νοοτροπια αγοριου που το πας??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
το κακο του να γεννηθεις κοριτσι με νοοτροπια αγοριου που το πας??:P

δν είναι πάντα κακό..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δν είναι πάντα κακό..:P

αχ καλο μου κοριτσι ειναι και παραειναι... θα το καταλαβεις μεγαλωνοντας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
αχ καλο μου κοριτσι ειναι και παραειναι... θα το καταλαβεις μεγαλωνοντας:)

φθαριστώ..:baby::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
αν ξαναφάνε στο αμάξι θα τους μαδήσω:ropalo:..α΄ι΄ντε ..δν το καθαρίζω για τν πάρτη τους:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Έχω τόσα να συμμαζέψω και να καθαρίσω σήμερα που θα τρελαθώ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tinkerbell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Πως μου τη δίνει να ρχονται όλοι οικογενειακώς και να μπαστακώνονται στο μικρό μου διαμέρισμα, να ανακατεύουν τα πράγματα και να είναι τόσο χύμα!

Και καλά που η μάνα μου δε μου φέρνει αντίρρηση ποτε και για τίποτα.:D (είναι σα τα αρκουδάκια της αγάπης... άκακο! :P) Την έχω στείλει να κοιμάται στο σπίτι της γιαγιάς μου!:D

Οι άλλοι δυό τους (αδερφός/πατήρ) είναι τελείως απρόσεκτοι και χύμα όταν έρχονται... :mad:

Ο ένας βγάζει ποτήρι να πιεί νερό, το αφήνει και μετά πιάνει άλλο και μετά άλλο. Ο γέροντας πάει μες τα ρούχα μου και κοιμάται και μόλις ξυπνήσει, καφεδάκι! ΜΠΑΑΑΑΜ ολη η ζάχαρη κάτω στο πάτωμα! Να τη σκουπίσει; Απαπαπα, κριτς κρατς μέχρι να τα σκουπίσω εγώ. "Μπαμπά έγινε τίποτα; - Όχι παιδί μου μην ανησυχείς, το ελέγχω":mad:


Το κακό του να χεις γεννηθεί αγόρι με νοοτροπία κοριτσιού!:P

Αααααχχχχ....
Κοίτα να τους χαρείς όλους τους όσο τους έχεις ακόμη γερούς και δυνατούς.
Θα 'ρθουν κάποτε στιγμές (μετά από πολλάάάάά πολλά πολλά πολλά χρόνια, εύχομαι) που θα τα αναπολείς όλα αυτά και θα σου λείπουν... δεν ξέρεις πόσο πολύ θα σου λείπουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ποιος σου φερεται ασχημα νεραιδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
ξέμεινα απο μπυρόνια!..γκ@μώτεν!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


π.σ. όχι όλες ε , απλά να διαλέξεις - είπαμε να είμαστε καλοί σαμαρείτες αλλά όχι και θύματα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
σαμαρείτης = θύμα:P:P
ε δν μου 'κάνεις και χάρη κιόλας..οφείλω όμως να σε ευχαριστήσω για τν γενναιοδωρία σου..:):)
αντε cheers παίδες:beer::drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Αααααχχχχ....
Κοίτα να τους χαρείς όλους τους όσο τους έχεις ακόμη γερούς και δυνατούς.
Θα 'ρθουν κάποτε στιγμές (μετά από πολλάάάάά πολλά πολλά πολλά χρόνια, εύχομαι) που θα τα αναπολείς όλα αυτά και θα σου λείπουν... δεν ξέρεις πόσο πολύ θα σου λείπουν.....

Μέχρι το Φλεβάρη που έφυγε ο παππούς μου, έλεγα: "Πω πω 102 χρονών όλο για την τράπεζα λέει και τα κατορθώματά του".

Θα είχα ακούσει 400 φορές -χωρίς υπερβολή- όλη την πορεία του προς τα σκήπτρα του τραπεζικού τομέα και δε συμμαζεύεται.

Τώρα... μακάρι να τα άκουγα άλλη μια φορά! Να βλεπα ξανά να καθόταν στο τραπέζι απέναντί μου και να έπιανε το μέτωπό του με κατεβασμένο το βλέμμα εκφράζοντας μια ανησυχία "δια την επαγγελματικήν αποκατάστασην των νέων σήμερα, με τους 300 μασκαράδες εκεί μέσα".


"Καημός μου, που δεν ακολούθησε κανένα παιδί το δρόμο μου! Να τελειώσεις παιδί μου τις σπουδές σου, να πιάσεις μια δουλειά και βράστους όλους! Ότι καταφέρεις, μόνος σου!" βλ: αναφερόμενος κυρίως σε συγγενείς αλλά και στο κατεστημένο των "μέσων".


Δε σε πρόλαβα για 4 μήνες ρε παππού, αλλά τα κατάφερα κι έτσι ο δρόμος που άνοιξες, θα συνεχιστεί από εμένα! Ο μόνος από όλους και μόνος ανάμεσα σε όλους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
σκέψη : του μπιρ ορ νοτ του μπιρ γιατί θα μπαγιατέψει και το κρασί που άνοιξα ;


π.σ. βάλντερ ρισπέκτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
μα πόσο βλάξ μπορεί να είναι πια!?..πόσο!?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μακάρι να είμασταν όλοι το ίδιο τυχεροί! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top